Migrace města

Ahoj mě by docela potěšila možnost přesunovat město mezi světy. K migraci by bylo zapotřebí určitý počet migračních lístků. Třeba podle velikosti města, nebo podle doby. Čím víš ,tím víc lístků. Které by bylo možno získat buď za dia, nebo jako odměnu v expedici, nebo v cechovních bojích.
 

Lord Org

Psavec
Proti
Když pominu, že existují i jakási pravidla pro tvorbu nápadů, tak přeci není nic jednoduššího, než začít hrát ten svět, kam by dotyčný chtěl migrovat.
A vůbec nechápu, v čem by byl přínos téhle novinky, kromě zásadního zjednodušení hry na nových světech, což je tak nějak proti jejich smyslu ...
 

Daniel V.

Psavec
Proti

Co by stalo s postupem na daném světě - cech, cechovní bitvy, cechovní expedice, CvsC, přátelé, sousedé, mapa území, inventář.
Musel jsi pak založit město na daném světě znovu?
Dalo by se to přemístit jen do "neprozkoumaných" světů nebo se město dá vyměnit s jiným městem např. Mám město na East Nagach a chci ho přesunout na Brisgard ale na Brisgard město už mám - co by se stalo?
 
Proti
Když pominu, že existují i jakási pravidla pro tvorbu nápadů, tak přeci není nic jednoduššího, než začít hrát ten svět, kam by dotyčný chtěl migrovat.
A vůbec nechápu, v čem by byl přínos téhle novinky, kromě zásadního zjednodušení hry na nových světech, což je tak nějak proti jejich smyslu ...
Tak byl to jenom návrh, mám na jiném světě spoustu kamarádů, ale už se nám nechce začínat zase z ničeho. A město které už máme na slušné úrovni ,nechat zaniknout.
 
Nahoru