Minecraft

DeletedUser

Host
Nevím proč tu tahle rubrika ještě není a myslím že sem určitě patří, protože od hry která vypadá jako z roku 1995 by nikdo nečekal že se stane jednou z celosvětově nejoblíbenějších her a člověk u ní dokáže sedět celé hodiny :) Toť asi vše a napište sem vaše názory a něco zajímavého. Jinak já hraji na serveru project nemesis pod nickem luxus256 :)
 

DeletedUser

Host
Ja hraju pod jménem zodken jako obvykle i když nemám plnou verzi ale asi si ji koupím.
 

DeletedUser

Host
tak kdo by neznal minecraft, že? pyšním se i tím, že mám za kamaráda jednoho hl. admina jednoho serveru =)
 

DeletedUser1698

Host
No jo minecraft fakt dobrá hra....když jsem to viděl poprvé u kamaráda tak mu říkám co to hraješ to je hrozný nechápu že tě to baví vždyť to vypadá jak z roku raz dva tři....no ale když jsem to začal hrát...prostě supr
 

DeletedUser

Host
hrál sem to asi 15 minut a abych pravdu řekl.. vůbec mě to nebavilo.. asi bych řekl že (téměř) všechny hry co sem hrál se mi zdáli lepší
 

DeletedUser

Host
Na minecraft jsem narazil,když jsem hledal lets play na drakensang online.Jeden lets player ho hrál.Od té doby ho hraju každý den.Hraju pod nickem alesekmoravec na merver.cz.
 

DeletedUser

Host
Hraju to každý den.. na serveru Craftuj.cz jsem ve frakci Nemesis. nick stejný jako všude jinde :)

EDIT: Hraji ho již přes rok.
 

DeletedUser

Host
Já jsem ho hrával jako ronaldino722 na Netfire (potřeba být white-listu) , bylo to mazec , než jsem přešel na League of Legends... :cool:
edit: a na FoE :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Minecraft na single-playeru je také dost dobrá pařba. Zvlášť, když teď vyšla verze 1.6 s koňmi a příslušenstvím. :)
 
No jo minecraft fakt dobrá hra....když jsem to viděl poprvé u kamaráda tak mu říkám co to hraješ to je hrozný nechápu že tě to baví vždyť to vypadá jak z roku raz dva tři....no ale když jsem to začal hrát...prostě supr

a teprve když do toho vlezou modifikce a modpacky měnící celou hru...
 

Skeewe

Komentátor
Minecraft mi sice poprve přišel jako blbost ale už ani nepočítám, kolik let je to má nejoblíbenější hra. Preferuji servery s pluginy MCMMO a SLIMFUN, možnost vylepšování se a technických vychytávek tomu dává další rozměr. Určitě mi to nepřijde jako hra která propadla, to že tady nikdo dlouho nepsal, jen znamená, že skalní "kostičkáři" si kopou a nemají čas na FoE, což je škoda, dobře se mi to doplňuje.
 
Nahoru