Mini výzvy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Rival.png


Zdravím Tě, protivníku!

Před vámi stojí vážený Baron Alaric Ironsoul, vládce těchto zemí a pán všeho, co vidíte. Troufáte si dokázat, že na to máte? Získejte posvátný artefakt. Ale nevím, nevím - povede se to? Směle do toho!

Máte štěstí na své straně? Moje výzvy na vás čekají. Pokud se vám je nějakým zázrakem podaří splnit, čeká vás i bohatá odměna. Plnění úkolů však není jen dětskou hrou.

Času je málo, nikdy mě neporazíš! Zítra se poprvé objevím, ale neboj se, vrátím se později! Tentokrát se soustředím na Cechovní expedice - na neobvyklou dobu 2 dnů!

Slyšíte ten smích? To jsem já, bavím se vašimi marnými pokusy.


Váš
Baron Alaric Ironsoul




Milí hráči,

dnes představujeme novou funkci: Mini výzvy!

Pokud ve hře hledáte vzrušující výzvu, je to ideální příležitost otestovat své dovednosti a navíc ještě získat odměny. Baron Alaric Ironsoul bude vaším soupeřem a poskytne vám úkoly, které musíte vyřešit v krátkém časovém rámci 2 až 3 dnů. Jak budete postupovat a úspěšně plnit úkoly, budete odpovídajícím způsobem odměněni. Čím více úkolů zdoláte, tím lepší budou odměny. Ale pozor, výzvy budou čím dál těžší.

image-2023-11-14_13-16-19.png


Tyto mini výzvy nebudou k dispozici jen mimo události, ale i v jejich průběhu. Během příští události sledujte nadcházející výzvy!

Těšíme se na vaše názory na tento vzrušující doplněk - zde. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a užijte si vzrušení z mini výzev!
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Milí hráči,

došlo k technickému problému s aktivací naší naplánované Mini výzvy, takže aktivaci první výzvy o týden odložíme.

První Mini výzva bude zahájena 28. listopadu spolu s cechovní expedicí a potrvá do 30. listopadu.

Omlouváme se za nepříjemnosti, které tento problém způsobil, a doufáme, že se vám příští týden výzva Barona Alaricha Ironsoula bude líbit!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru