Minimální nához v aukci u klenotníka

erza scarlet

Dopisovatel
Stav: libovolný nához
Hledala: nehledala (protože i když hledám,často je to stejně jedno)
Návrh:

Ahoj, mám návrh na vylepšení funkce u nahazování v aukci klenotníka.
Nepřijde mi normální, aby se mohlo přehazovat po "1" goldu.
Např. aukce, kde trollové naschvál přihazují absolutní minimum, třeba ani o danou věc nemají zájem. výsledek je, že člověk sedí 10 minut u aukce a nebo prostě musí nahazovat víc a tím třeba zbytečně moc propálí.
Příklad:
Moje nabídka: 5000
Troll: 5001
Moje nabídka: 6000
Troll: 6001
Moje nabídka: 10000
Troll: 10001
Moje nabídka: 15000
Troll: 15001
Moje nabídka: 25000
Troll: 25001
Moje nabídka: 35000
Troll: 35001
Moje nabídka: 50000
Troll: 50001
.
.
.
Moje nabídka: 150000
a pak možná po ztrátě času, mám, co chci.

Návrh na vylepšení: MINIMÁLNÍ PŘÍHOZ NA ZÁKLADĚ PROCENTA.
Se zvyšující se cenou by bylo nutné přihodit i větší obnos. Pak by se rychleji ukázalo, kdo natu věc "skutečně má". Přehazování o 1 opravdu není normální a pokud na to má někdo čas, pak by měl zvážit návštěvu psychiatra.
Minimum k náhozu mohlo být např. 5% případně podle úrovní
nad 5000
nad 10000
nad 50000
 

DeletedUser

Host
Tohle mi přijde ok. Jestli někdo chce trávit čas takovýmto způsobem, budiž mu dopřáno...
Jestli by zvyšoval o 1, nebo o 500, byl by v tom opravdu rozdíl?
Být minimální příhoz dán procentuálně, došlo by k znevýhodnění slabších/novějších hráčů.

Takové jsou moje názory na případnou úpravu.

Jedna se opravdu o trolla? Spíš bych řekl, že šlo o hráče, který chtěl dosáhnout na předmět aukce s minimálními náklady. Koneckonců stejně jako ty (postupné zvyšování). Jen byl holt chytřejší a snažil se ušetřit. Když narazíš na takového hráče, můžeš udělat dvě věci: přejít na jeho taktiku (zvyšovat o jedna); zvýšit na sílu třeba o 50 000/případně na hranici kam až chceš cenově zajít. Ušetříš si čas a nahned zjistíš, jestli u toho má cenu sedět nebo ne.
Nevidím důvod proč by se měli hráči trestat za prohnanou vynalézavost (proč by přihazovali po více než jedné minci, když maj čas a chtěj ušetřit) a vytrvalost.
 
Nahoru