Mizení informační lišty bonusů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hujjik

Komentátor
  • Svět: cz2
  • Prohlížeč a verze: Filefox 32.0.3
  • Popis chyby: Mizení pravé informační lišty
  • Screenshoty: Není
  • Jak často se chyba vyskytuje: Pokaždé, když nastanou podmínky - viz detail. Od poslední aktualizace.
  • Detail chyby: Bonusy velkolepých budov (Bazilika svatého Marka, Alexandrijský maják) nejsou v pravé informační liště vidět, pokud se nepřidají další informační prvky (budova nespojená s radnicí, budova bez výroby, Spokojenost)
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano - není
 
Naposledy upraveno:

Thesseus

Znalec
A není to spíš záměr? Ta lišta se vždycky zašoupne. Chyba by asi vypadala jinak než elegantní zasunutí. Navíc, mě to tak vyhovuje, vždyť vím, kolik mám bonusy, nepotřebuji tu informaci neustále na hrací ploše. A Ipaďáci tím spíš ne.
 

hujjik

Komentátor
Alexandrijký maják má 40 výběrů produkce. Jak poznám, kolik mi z těch 40 zbývá, když to nevidím?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ahoj,
zrovna jsem to zkoušela. Pokud odpojím silnici od radnice a chci se podívat na bonus z Baziliky sv. Marka, kolik výběrů mi zbývá, tzn. že posunu ikony šipkama dolů a pak radnici opět připojím, tak se mi všechny ikony posunou nahoru a tím pádem nejsou vidět a v liště je pusto a prázdno.
Teď jde o to, jestli se ti ztrácí jen ikony, nebo opravdu celá lišta?
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,
u mě je vše při starém. Ikonky a celá lišta je na svém místě. Jak píše sidda, když odpojíte silnici, tak se ikonka o odpojené silnici přesune nahorů a nějaká ikonka se spustí na "druhou" stránku lišty. Nevím, jak je to u ostatních, ale zkusil bych vymazat cookie a cache.
 

hujjik

Komentátor
Vymazat sušenky bylo to první co jsem skujil udělat. Mě nejde o přesunutí ikonek v informační liště, to je vpořádku. Schvává se celá lišta a to je ten problém. Tedy přesněji řečeno - Schovává se, pokud v ní není ikona smajlíku, přerušené cesty nebo nepracující výrobny. Pokud jsou v postranní liště pouze ikony od divů, tak se nezobrazuje.

V tuhle chvíli to nemůžu vyzkoušet ani v jiném prohlížeči, obyvatelé jsou štastní a v postranní liště je smajlík. Až mi dojde štěstí, zkusim to v Chromu.
 
Naposledy upraveno:

Henzisek

Znalec
Ahoj,

Pokud navštívím souseda a vrátím se zpět do města se někdy objeví zpět.
Tato chyba byla již reportována na beta serveru.

Beru zpet
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Je to jak píše hujjik. Není to ani prohlížečem, zkoušela jsem Firefox i Chrome.
Pokud je produktivita na 100% a ne na 120% tak se postranní lišta zasune a není nic vidět. Pokud kliknete na VB, teda kromě obranných a útočných, tak se lišta vysune zpět.

http://prntscr.com/4qcsdb

http://prntscr.com/4qcsw7

Druhý screenshot je po odpojení silnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
je možné, že to způsobila aktualizace.
Jak se zachová lišta, pokud je spokojenost menší, než 100 ?
Je pravděpodobné, že to je takto schválně a objeví se jen, pokud právě je lišta v podstatě aktivní, ať již spokojeností, nebo poklepáním VB.
 

DeletedUser

Host
Jestli se lišta schová nebo neschová nezjistím, protože nechci bourat všechny kulturní budovy a jen je odpojit je mi k ničemu.
Ale pokud by byla produktivita mincí a zásob na 50% kvůli nespokojenosti obyvatel, stejně by ta lišta měla být vidět, protože ty bonusy zvyšují jejich výrobu i tak a tím pádem se výběry odečítají.
 

DeletedUser3139

Host
Zoyde, mám stejné tušení jako ty, že tohle ,,vylepšení" má na svědomí aktualizace! :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru