Mizeni ikony necinne budovy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Po aktualizaci mi obcas mizi mesicek - ikona necinnosti, obzvlast, kdyz rekrutuji v nekolika kasarnach najednou. I pres to, ze jeste nejake kasarna maji "prazdniny". Je hezke, ze si tvurci dali praci, aby uz nesvitil zbytecne, ale tohle vylepseni je jeste horsi.
 

DeletedUser

Host
Po této aktualizaci opět někdy zůstává vyset ikona seber všechnu produkci, i když není co sebrat. Restart hry to vyřeší.
 

DeletedUser11474

Host
Zkuste odinstalovat a znovu nainstalovat Flash Player. Pokud používáte Chrome, tak celý prohlížeč - PepperFlash je součástí Chrome. Dejte vědět, jestli to pomohlo =)
 

DeletedUser3139

Host
Kornflakesi, sice dobrá rada, ale tak drobet se přibližuje té, co tu jednu dobu vládla skoro na všechno (vyčistit paměť a historii, změnit prohlížeč). Nějak nechápu, proč to před jednou, nebo více aktualizacemi fungovalo a teď ne a já bych měl cokoliv odinstalovat a zase nainstalovat. Nebo se snad blíží doba, kdy budu muset provést reinstalaci OS a případně vyndat procesor, vzít ho na výlet do ZOO a zase vše vrátit po návratu domů do původního stavu??? Podle mně se jedná jednoznačně o další tajemnou chybu tvůrců a ne chyby v software u hráčů. Ptal jsem se ,,u kolegů" a mají to všichni, se kterými jsem mluvil. :cool:
 

DeletedUser

Host
Vzhledem k tomu, ze to dela na vice pocitacich, tak asi zbytecne si hrat

mimochodem k te ikone na vyber veskere produkce, tak ta obcas mizi, i kdyz je neco hotove a lze vybrat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru