Mlžná území na mapě

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11297
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
  • Oblast hry: Mapa světa
  • Současný stav: Na všech mapách, kromě průmyslu, jsou mlžná území
  • Nápad: Využít je pro nějaký miniúkol
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Snažil jsem se, nenašel

Napadlo mě nějak využít některé ze spousty mlžných území, která se nachází skoro na každé mapě. Vytvořit na některém z nich miniúkol podobný tomu z raného středověku, ze kterého vzešla odměna v podobě klášteru. Těch území je opravdu hodně a nebylo by na škodu některé z nich využít. Odměnu za dobytí nechci nějak definovat, ale mohla by být opět nějaká budova, která nelze jinak získat (právě jako klášter).
 

DeletedUser11254

Host
Sem plně pro,daly by takle využít i oblasti hor na mapě území,jediné hody co daly dobít byly ty s tím klášterem.Tak co to dát i jinam :)
 

DeletedUser2059

Host
Já myslím, že jakmile budou odkryty a využity všechny kontinenty světa, tak se vývojáři zaměří právě na tyto oblsati ;)
 

Dan 77

Veterán
Tak nad tímto jsem se dříve taky několikrát pozastavoval a nějaké ty bonusové boje by to chtělo. :)
 

DeletedUser11254

Host
dejmsaku klášter získáš když dobiješ území na mapě které je jako jedinné v horách,to území má tuším dohromady 4 provincie,vlastní bogdan zvíře (ložná jen 2 kdyžtak mě někdo opravte) a poslední generár caleas,poku postupně všechny dobiješ tak získáš klášter a portrét generála calease a bogdana zvíře :) (generál sídlí v klášteře postaveném na hoře když jí dobiješ dostanšéš simbolicky klášter,který je moc skvělá a hlavně cenná budova)
 

DeletedUser2451

Host
a kdyby někdo chtěl tak mu pošlu scren kde je mapa plně odkrytá a vyplněná dalšími provinciemi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru