Možná zajímavá budova pro hráče ale spíš cechy

nemůže být do hry zařazena nějaká velkolepka nebo při události budova která by generovala zboží a byla přepínatelná že majitel by si zvolil dobu ze které chce vyrábět zboží a třeba za měsíc ji přepnul na jinou dobu. Budova co by generovala zboží ale šlo na ní přepínat doby. Buď do pokladny cechu nebo hráči do inventáře. Myslím si, že by se tím zlepšila hratelnost CVC.Myslím si že takou budovu by uvítalo spoustu hráčů.
 
Ano já to myslel tak že to bude generovat buď do pokladny cechu nebo mě do invu a já to tam pak vložím de Oto že by byla jedna budova a generovala od každého ks třeba přímo do pokladny
 

Mrtvejmagor

Veterán
PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
nemůže být do hry zařazena nějaká velkolepka
NE
Seznam nápadů které nenavrhovat
Přesněji prosím nenavrhujte nic z následujících témat:
- Nové Velkolepé budovy.
Myslím si, že by se tím zlepšila hratelnost CVC.Myslím si že takou budovu by uvítalo spoustu hráčů.
ani náhodou :D
Budova co by generovala zboží ale šlo na ní přepínat doby
nemusíš přepínat vždyť něco podobného existuje :D :D
třeba Zámožná moštárna - ta dokáže vyrábět za 8h suroviny a nebo za 24h FB ;)
1645556608305.png
 
Mě se líbí jak tady všichni odpovídáte samé chytré odpovědi....tak mě řekni jak v moštárně vyrobím třeba zboží z budky když jsu ve Venuši....kde vzít moštárnu na úrovni budky....???...máš hrozně chytrou odpověď ale asi si vůbec nepochopil jakou budovu mám namysli.....klidně ať je to moštárna nemusí to být velkolepka....ale at v ní jde přepnout doba z jaké chceš generovat surky.....když se všichni posunou do venuše tak bude problém sehnat surky třeba z budky....to by si musel mít továrny co zaberou hrozně místa.....
 

Budik

Dopisovatel
Tak suroviny z Budky bude vyrabet ten co je v Budce (Arc, Atomium, Obserka), ne ten co je ve Venusi, ne?

Nebo si postav vyrobny zbozi z te doby, v tom nejsi omezovan.

Jinak CvC se uz moc nehraje, tak mu ani nebude nikdo venovat pozornost.
 
to ano ale teď si vem že prostě hráči se chtějí posunout do dalších dob...tak se stane že prostě v těch nižších dobách už nikdo nebude a kde brát surky do pokladny cechu....ano vyměníš ale uzemí stojí dost surek a tolik prostě neseženeš....a budova co by mohl mít každý a generovat zboží z určité doby by byyla super podle mého...já mám surky z Venuše a mám jich hafl ale na co mě sou...když na cvc je nepotřebuješ
 

RomanS24

Člen
Proti,
a hnedka to vysvětlím. surky z jinych dob mužeš získat vyrobou z tovaren z té doby, stačí nestavět každou kravinu z eventu co hnedka vyjde stejně někdy stojej za nic,
další varianta jak získat surky z jínych dob je vyměnou na trhu.
surky pak vložíš do pokladny cechu ručně, a ne si to chtít ulehčovat. to by pak každej cech měl všechno a hra by ztracela vyznam.

jinak ohledně CVC ono to ještě ve hře je ? jsem myslel že to předělali na Cechovní bitvy :D
 

d arvit

Odborník
to ano ale teď si vem že prostě hráči se chtějí posunout do dalších dob...tak se stane že prostě v těch nižších dobách už nikdo nebude a kde brát surky do pokladny cechu....ano vyměníš ale uzemí stojí dost surek a tolik prostě neseženeš....a budova co by mohl mít každý a generovat zboží z určité doby by byyla super podle mého...já mám surky z Venuše a mám jich hafl ale na co mě sou...když na cvc je nepotřebuješ

surky z budky (a jiných starších dob) budou
1, hráči co tou dobou už prošli budou mít skladem nějakou zásobu (tisíce/desetitisíce) na takové to domácí žvýkáníčko to postačí, na obsazení celé mapy ne a to ani neni potřeba
2, budou noví hráči v budce a tady záleží na cechu jak jim pomůže a co od nich bude chtít, vzhledem k tomu že budka je proslulá svými vznášedly je to ideální doba kde se může nováček na delší dobu zastavit a soustředit se na postavení/zesílení základů (lvl VB, %, shromáždění surek..) pro další postup
3, obchod - v rozumné míře ty surky vždy seženeš - zvlášt když místo nich nabídneš mnohem novější dobu 1:1

surky z jinych dob mužeš získat vyrobou z tovaren z té doby, stačí nestavět každou kravinu z eventu co hnedka vyjde stejně někdy stojej za nic

vyrábět surky pomocí výroben je extrémní blbost, zvlášť když k jejichž produkci potřebuješ starší surky..
 
Nahoru