Možnost dát při bojích o krok zpět

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2639
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2639

Host
  • Oblast hry:Boje PvP i CvC
  • Současný stav:nelze dát o krok zpět
  • Nápad:možnost vrátit jeden tah zpět, občas se překliknu :)
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ANO
 

DeletedUser8903

Host
To už můžeš dát návrh: Automatická výhra bez ztráty jednotky za 5 diamatů, místo pilotáže hráčem :D
...
Efekt bude tak nějak stejný, co se výsledku boje týče, a ještě na tom INNO vydělá. Krok zpět u tahové hry, kdy už tak PC řídí obranu fakt nevhodně. Přinejmenším úsměvné ...
...
To už pak nemá tu cenu hrát boje, každej kdo má čas, se proskipuje tahy zpět k výhře. Všichni si pak pogratulujme, že jsme všichni všechny boje vyhráli a jděme třeba na koupaliště xD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11293

Host
než jsem si to přečet, jsem myslel, že jako vystřelit a stáhnout se :)
 

Henzisek

Znalec
Taky sem se párkrát spletl, ale řešit to tahem zpět bych to určitě nechtěl.

Za mě tedy taky ne.
 

DeletedUser3139

Host
To už můžeš dát návrh: Automatická výhra bez ztráty jednotky za 5 diamatů, místo pilotáže hráčem :D
...
xD

Tak tohle je ale super nápad! Pro ten jsem jsem všema deseti!

Automaticky vyhraju a ještě dostanu pět diamantů! Líp bych to nevymyslel!! (vtip)
 

DeletedUser12520

Host
a jde se svacit onu moderni eru s 1 kopijnikem :)
to by bylo zajimave.. vp jednotkama nebo diamantama :-D

krok zpet je zbytecny.. mozna sance 1 dene "restartovat bitvu" zadarmo jinak za dia by se dala zvazit ale vylozene krok asi ne..
 

DeletedUser3817

Host
Hmmmmm......, a co ještě přidat bodové hodnocení tahů a nápovědu, jako to mají šachové programy...?
NE! Boje už teď příliš často sklouzávají do nezáživného vyvražďování.
 

DeletedUser11297

Host
Už mám několikanásobnou zkušenost s překliknutím se, což mě většinou stálo jednotku, někdy i výhru. Ale rozhodně bych to neřešil krokem zpět, spíš fackou před zrcadlem. :cool:
 

DeletedUser2059

Host
Taky se občas ukliknu, o to víc se snažím pro příště využít svou schopnost pro soustředění a logické myšlení :)
 

DeletedUser8903

Host
Já bych spíš byla pro to, aby se u jednotek ukazovalo kam až dojde* (Stejně většina toho, proč dávat krok zpět je právě proto, že se chybně vypočetlo něco a pikolík vás překvapil, že dostřelil)(Teda alespoň u mě to tak je) Tím pádem by padla, podle mě zbytečná a až nečestná, potřeba funkce krok zpět (Kdo by to prohrál. No, chtěla jsem napsat něco jiného, ale asi by za to byl bod od vedení za vulgaritu. I s takovouhle nápovědou, už by to byla jeho smůla) ...

*Myslím, že tahle funkce tam je, ale ukazuje se pouze na vlastních jednotkách (Ale když se vezme, že v popisu každej vidí, kolik má daná jednotka bodů, a kolik bere kterej terén, stejně si to dokáže spočítat i u nepřítele) Takže to, že by se po najetí na nepřátelskou jednotku objevoval i její radius, by nebylo nic "Nečestného" Pouze by to hráče nezdržovalo od počítání a i urychlilo boj ...

PS: A ten autowin ještě s +5 diamantů, je lepší než jsem sama myslela. Sakra já jsem tak dobrá! xD
 

DeletedUser2451

Host
a opět jeden nevymyslitelný nápad ;) ;) ;) jako občas tu zazní fakt super forky
 

DeletedUser2639

Host
Musím říct, že proklikávat se k výhře, na to asi nikdo nemá tolik času. První krok zpět, by byl až po prvním vašem tahu samozřejmě.
Ano, žádné dia by za to nebyly, ale ani by to nic nestálo. Naopak boj by se časově prodloužil a co si budeme povídat, čas někdy hraje velmi důležitou roli.
Dobře maximálně by se to dalo použít 3-krát za bitvu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8903

Host
Pokud se nepletu, může 3x za bitvu znamenat krok zpět, 3x zabití/Nezabití klíčové/Stěžejní jednotky a tedy i výhru/Prohru (Což samo o sobě by udělal i jistém ohledu jediný krok zpět) Takže za mě ne, bohužel v jakékoliv podobě, protože i s jediným krokem vzad to znamená hrozné zvýhodnění proti PC obraně, navíc už tak dost retardované a omezené/Předvídatelné/Takticko-Strategicky iracionální ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru