Možnost mazání v seznamu velkolepek (v radnici)

DeletedUser17617

Host
určitě PRO smazání těchto starých ( mrtvých ) investic
.... nepsalo se už kdysi že se tyto VB u nehrajících hráčů budou po nějaké době ( po roce ) automaticky mazat ?
ale asi stačí aby se hráč po několika měsících na chvíli přihlásil a tato neaktivní doba běží zase od začátku ...
 

dudasek

Znalec
s tím ročním mazáním nevim-mam nához u hráčky na (světě B) a v tabulce furt je...

pop 36k .dle ForgeDB je od ledna2019 pořád na stejné populaci...ale zaznamenanou VB už nemá,tak je už možná v procesu mazání-jestli si vzpomenu písnu sem,až mi zmizí z přehledu...
 
návrh je vynikajúci, zjednodušila by som ho tak, aby sa veľkolepka, v ktorej mám body a ktorú hráč neuzavrie do 6 mesiacov (napríklad) v radnici sfarbila na inú farbu (vyberte si akú) a to by dalo možnosť po zakliknutí vziať si body späť. Hádam to vývojári zvážia.
 

DeletedUser13489

Host
Nejdřív jsem nechtěl psát nic, ale po promyšlení klidně PRO, není to nic proti ničemu a jak píše dudasek, komu to vadí, tak bude spokojený ;)
 

DeletedUser16624

Host
návrh je vynikajúci, zjednodušila by som ho tak, aby sa veľkolepka, v ktorej mám body a ktorú hráč neuzavrie do 6 mesiacov (napríklad) v radnici sfarbila na inú farbu (vyberte si akú) a to by dalo možnosť po zakliknutí vziať si body späť. Hádam to vývojári zvážia.

Vzit body zpet vetuji.. Pokud se smazes, body by na VB meli zustat a mela by se uvolnit odmena (stejne, jako kdyz je hrac smazan...).
 
Již dlouho mi vadí, že se nelze zbavit naprosto zbytečných informací, týkajících se velkolepek, do kterých jsem kdysi dávno přispěla hráčům, kteří jsou již léta neaktivní. Ano, jsou sice zařazeny na seznamu mnou dotovaných velkolepek až na jeho konci, ale za to jsou zde nadosmrti, což mě mírně řečeno štve. Pokusila jsem se je (ač nevýhodně) sama doházet do konce levelu, ale tohle nefunguje ve městě, kde jeho majitel před opuštěním hry velkolepky odpojil od cesty. Velmi tímto prosím vývojáře, aby v radnici do seznamu velkolepek, kam jsem přispěla body, přidali na každý řádek ikonu "popelnice", abych si tam mohla udělat pořádek. Děkuji za pochopení.

Nikoho nezabije mít jednu stránku VB navíc, ničemu to neřpekáží... takže PROTI!!!

Pro. Ještě bych přidal k návrhu to, aby se po roce neaktivity vrátily investované body z takové velkolepky všem přispěvatelům zpět do inventáře :-D

Podobnej návrh tu už několikrát byl, PROTI!!!

Mimochodem,k vaším komentářům a i návrhu...
k návrhu:
je to naprostá kravina, je to prostě riziko, a s tím musíš při nahazování do VB počítat, že někdo třeba skončí nebo se stane něčo podobného, takže jak jsem řekl již nahoře, PROTI!!!

ke komentářům:
Vracení bodů, tu bylo opravdu několikrát, z výběru třeba 10.7.2019 --> opět zůstávám PROTI, je to prostě riziko...
Obdobně by jste mohli namítat, když si hráč smažě město, taky se vám nic nevrátí, takže i s tím vracení PROTI!!!

Je to riziko, tak s tím počátejte...
Pokud vám to tam překáží, tak to doházejte (pokud to jde) a pokud ne, smůla, je to prostě riziko hry...

Takže PROTI PROTI a ještě 1x PROTI
 

DeletedUser

Host
Proti, proti řešení přidáním filtru bych nic neměl, ale mazat to úplně... to fakt ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru