Možnost mazání v seznamu velkolepek (v radnici)

Lily66

Nováček
Již dlouho mi vadí, že se nelze zbavit naprosto zbytečných informací, týkajících se velkolepek, do kterých jsem kdysi dávno přispěla hráčům, kteří jsou již léta neaktivní. Ano, jsou sice zařazeny na seznamu mnou dotovaných velkolepek až na jeho konci, ale za to jsou zde nadosmrti, což mě mírně řečeno štve. Pokusila jsem se je (ač nevýhodně) sama doházet do konce levelu, ale tohle nefunguje ve městě, kde jeho majitel před opuštěním hry velkolepky odpojil od cesty. Velmi tímto prosím vývojáře, aby v radnici do seznamu velkolepek, kam jsem přispěla body, přidali na každý řádek ikonu "popelnice", abych si tam mohla udělat pořádek. Děkuji za pochopení.
 

Lily66

Nováček
Již dlouho mi vadí, že se nelze zbavit naprosto zbytečných informací, týkajících se velkolepek, do kterých jsem kdysi dávno přispěla hráčům, kteří jsou již léta neaktivní. Ano, jsou sice zařazeny na seznamu mnou dotovaných velkolepek až na jeho konci, ale za to jsou zde nadosmrti, což mě mírně řečeno štve. Pokusila jsem se je (ač nevýhodně) sama doházet do konce levelu, ale tohle nefunguje ve městě, kde jeho majitel před opuštěním hry velkolepky odpojil od cesty. Velmi tímto prosím vývojáře, aby v radnici do seznamu velkolepek, kam jsem přispěla body, přidali na každý řádek ikonu "popelnice", abych si tam mohla udělat pořádek. Děkuji za pochopení.
Na Podpoře hry mi bylo sděleno, že byl můj příspěvek přemístěn do sekce "Nápady", ale nenašla jsem ho tam.
 

DeletedUser15866

Host
Mám podobný problém a vřele souhlasím s tímto nápadem.
 

DeletedUser12887

Host
tak původně jsem tu psát nechtěl, ale opět může k ty popelnici se zařadit i někdo kdo je aktivní akorát tu budovu momentálně nestaví..
na konci seznamu to nijak nevadí a holt těžko s tím něco nadělat..
jestli tu byl před rokem nebo minulý týden se stejně nijak zjistit nedá pokud přímo nenapsal, ale možnost vyřazení VB ze seznamu ale bez nároku na vrácení vložených FB to bych asi proti nebyl..
 
A můj návrh se líbil dalším 4 hráčům, kteří mi dali palec:-D Tolik jich tu žádný jiný příspěvek nemá teda když už :-D A nemyslel jsem tím to, že hráč tu budovu rok nestaví, ale to že je rok herně neaktivní. Neaktivita hráčů se podle mě eviduje. Neaktivní hráči jsou vyřazováni např. ze sousedství.
 
Nahoru