Možnost mazání v seznamu velkolepek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lily66

Nováček
Kvůli přehlednosti by bylo dobré mít možnost v seznamu velkolepých budov, kam přispívám body, smazat podle mého uvážení ty, o kterých vím, že je hráč vlastnící tuto velkolepku již roky neaktivní a tudíž je pro mě tato informace (že mám v jeho velkolepce nějaké fb) naprosto zbytečná. Vyřešila by to ikona popelnice na konci každého řádku, třeba jako v inventáři. Tam hráč může smazat, co si myslí, že již nebude potřebovat.
 

Svatej

Legenda
Promiň mediatisnus, ale to je dost naivní odpověď.;)
Osobně mám takovýchhle "ležáků" za 2 roky hraní nastřádáno 14. A to většinou stylem že mi tam leží 1 - 5 bodů a velkolepka není ani za polovinou.
Nebudu se připravovat o body tím, že budu stavět neaktivním lidem velkolepky s obrovskou ztrátou. :rolleyes:

PRO
 

DeletedUser3139

Host
Pro, protože je sice mám taky na konci, ale proč mi mají neustále roky připomínat, že jsem naházel body někomu naházel body a on už třeba ani nehraje!
 

DeletedUser12978

Host
PRO

Je to sice na konci seznamu, ale kdo tam ma listovat.
 

DeletedUser12978

Host
PRO

bylo by i fajn, kdyby byl nejaky event/item, kterym by slo ty body ziskat nazpet, ale to by uz chtel clovek moc...
 

DeletedUser14298

Host
PRO

bylo by i fajn, kdyby byl nejaky event/item, kterym by slo ty body ziskat nazpet, ale to by uz chtel clovek moc...

Už vidím ty stížnosti .. Domluvíš si nahození VB, kde hráči vložíš 1000 FB do VB, on tobě vloží 1000 FB do VB a ty si tam pak využiješ možnost vracení FB a vznikne HROMADA stížností na supportu až by to dopadlo tak, že by to zase zrušili
 

DeletedUser12978

Host
Už vidím ty stížnosti .. Domluvíš si nahození VB, kde hráči vložíš 1000 FB do VB, on tobě vloží 1000 FB do VB a ty si tam pak využiješ možnost vracení FB a vznikne HROMADA stížností na supportu až by to dopadlo tak, že by to zase zrušili

Opet jsem to myslel na FP co na VB lezi rok, ne na neco cos tam hodil vcera. ;)
 

DeletedUser14582

Host
PRO

nebo to udělat tak aby se body z velkolepky kde nedošlo určitou dobu k pohybu vrátily s určitou ztrátou zpět. A za diamanty bez ztráty nebo i dřív než uplyne ta doba.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru