Možnost odstranění nepotřebných velkolepých budov

Krásný den všem, mám něco k zamyšlení a je to i má prosba k vývojářům ;) Zda by se dalo nějak udělat, že pokud nechci stavět některou Velkolepou budovu, kterou dle mého názoru nepotřebuji/nebo nechci stavět, tak zda by šla udělat možnost vyřazení této VB z mého inventáře... Samozřejmě bych to uvítal z toho důvodu, že když motivuji jiné hráče (což dělám dosti často), tak za to dostávám plánky i na VB, které stavět nechci... toto je opravdu jen taková má prosba a pokud by to bylo možné, byl bych za to vděčný. Předem velice děkuji a přeji všem příjemnou hru a krásný den. PS: vzkaz vývojářům a tvůrcům - toto je opravdu skvělá hra a klobouk dolů za to, co jste vymysleli. :cool:
 

Kayro

Znalec
No a az dostavis VB na level ktery chces a zacnou ti na ne chodit vlastne uz nepotrebne planky tak co?Vymyslis zas neco jineho?Ta hra je proste tak nastavena ze ti prijde vice planku ktere nepotrebujes nez tech co potrebujes,navic hlavni zdroj planku nejsou motivace.Kazdopadne PROTI i kdyz je to skoro zbytecne psat.
BTW jak by to fungovalo,vyradil by si tu budovu z invu na vecne casy?Ze zacatku malo kdo tusi jake Vb bude potrebovat a pozdeji uz planky ziskava uplne jinak.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Za mě pro. Třeba možností nastavitelného filtru v nastavení okna inventář-VB kde by bylo možné zneviditelnit/zviditelnit VB pomocí zaklikávacího okna.
Minimum práce, kdo nechce to nepoužije...
takže PRO
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Proti
nepřekáží mi, nezabírájí políčka mého města, raději bych změnil 2:1 aby padali jen ty co nemám a ne furt ty co mám a tim mně zdržovaly o několik týdnů až měsíců
 
PROTI
proboha jen zadne nove filtry, dokud nezacnou fungovat ty, co tu uz jsou. Filtr neni od toho, abych po kazdem boji v CB musel ten filtr znova nastavovat, ale aby byl perzistentni proboha - pri vyberu vojaku. Takhle je nepouzitelny. A to zde by byl mnohem uzitecnejsi nez filtr planku na VB. A jak psal nekdo vys, nevis co se ti bude za VB hodit a prijem planku je primarne z nahazovani pozic. Musis se smirit s tim, ze planky mit budes, a budes jich mit tisice i pro jednu budovu.
 
Nahoru