Možnost pro velitele nebo zakladatele odměnit své členy cechu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5701
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5701

Host
Oblast hry: kompetence zakladatele nebo velitele
•Současný stav: není možnost někoho odměnit
•Nápad: Zakladatel nebo velitel cechu by mohl/a odměnit aktivní hráče a motivovat tak i ostatní k větší aktivitě nebo tak dát najevo, že si hráče váží. Odměnou by mohlo být např.: věc z inventáře, speciální bodový balíček pro tento účel, případně zásoby atd. Samozřejmě by to chtělo časové a množstevní omezení, aby nemohlo dojít k zneužívání. Např.: 1x měsíčně odměna pro 3 -5 hráčů (záleželo by na počtu hráčů v cechu). Stejně jako můžeme všichni použít tlačítko pomoc, tak zakladatel/ka nebo velitel/ka by mohl/a mít tlačítko pro odměnu. Vešlo by se pod ikonu velkolepé stavby, tam kde se teď u sousedů nachází ikona pro útok.
•Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Thesseus

Znalec
Nápad dobrý ale zaprvé nevím, jestli by se dalo úplně vyhnout zneužitelnosti a za druhé si nejsem jistý, jestli by to s sebou nepřineslo taky určité zlo. Víte jací jsou lidé.
Např.: "on zase dostal odměnu a já ne? takže já jsem tady asi k ničemu, že jo?"
 

DeletedUser11823

Host
Nápad taky vítám - třeba v posledním cechu se něco takového dělo. Odměňovalo se pomocí FB (členové vedení každý dal x bodů) - klíč výběru neprozradím, ale byl dopředu jasně určen :)
 

Kayro

Znalec
V cechu by musela byt jasne nastavena pravidla pro odmenovani, nicmene je to lehce zneuzitelne tak ze by to asi neproslo.
 

DeletedUser5701

Host
No jo, to zneužívání a lidská závist člověku dost komplikuje život. To víte, blíží se vánoce a já tak ráda dávám dárky. :D
 

DeletedUser2451

Host
JÁ NĚCO TAKOVÉHO DĚLÁM A TO FORMOU 10 ale i 20 bodíků do VB kterou si hráč určí
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru