Možnost rušení obchodních nabídek na trhu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11798
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11798

Host
Hodně obchoduji a chybí mi jedno tlačítko, kterým bych mohl zrušit všechny nabídky na trhu a vytvořit nové. Když je ruším jednu po druhé, bere to zbytečný čas a energii. Připadně umožnit označit víc nabídek najednou a vymazat je hromadně.
 

Henzisek

Znalec
No pokud tam už člověk dal 50 nabídek po jednom pak i těch 50 nabídek po jednom může smazat nebo počkat až projde trvanlivost.
 

DeletedUser11798

Host
No pokud tam už člověk dal 50 nabídek po jednom pak i těch 50 nabídek po jednom může smazat nebo počkat až projde trvanlivost.
Samozřejmě může, ale je to asi podobný argument, jako kdybys řekl, že když někdo dům postavil cihlu po cihle, tak ho taky může cihlu po cihle rozebrat. Mně nešlo o to, že by to bylo nemožné rušit nabídku po nabídce, ale že by byla velká pomoc, kdyby to šlo zrušit hromadně. Zrušit jednu nabídku totiž znamená docela složitou operaci. Označit, pak se tě zeptá, jestli ji chceš opravud zrušit. Ty musíš přejet myší a potvrdit a potom zase přejet myší a začít odznovu. Kdyby se to alespoň dalo dělat třeba dvojitým klikem na ikonu zrušit. Ale ono je to o mnoho méně pohodlné. Navržená úprava je o tom, zda mají vývojáři dobrou vůli usnadnit hráčům nějaký zbytečný úkon, nebo jestli si řeknou, jen si to užij panáčku, když jsi mohl ty nabídky na trh naházet, tak si je taky odeber.
 

DeletedUser2298

Host
Souhlasím s tím, že zjednodušení veškerých úkonů - nejen rušení nabídek obchodu - na dvojklik či jiné ulehčení (možnost použít klávesu "enter" pro zelenou volbu?) by bylo pro hráče uživatelsky příjemnější..
Zase pokud někdo zaplevelil trh 50ti nabídkami.. které jsou i třeba "výhodné" až na půdu.. tak takovým to manuální rušení od srdce přeju :p Protože se v tom plevelu i přes filtraci druhů zboží obtížně proklikávám k tomu co vlastně potřebuji.. :-(
 

DeletedUser

Host
Tak si vemte, že nemáte tolik surovin jednoho druhu, abyste to směnili za to, co chcete a naklikáte tím několik nabídek různých druhů. Pak si všimnete, že vlastně nechcete tohle a támhleto. A tak zas budete po jednom třeba 10-15 nebo i víc nabídek rušit po jednom? Nebylo by snadnější na to mít jedno tlačítko? Nejsem ještě v takové době a mám čas, tak si na dávám pozor (a to potřebuji už víc věcí než na začátku a to nejsou na to nikde poznámky), abych jich tam naklikal tolik, ale stejně jsem PRO.
 

DeletedUser

Host
Taky jsem pro, často ruším nabídky a vyměňuji zboží abych získala co potřebuji, takové tlačítko a nebo dvojklik by to značně zjednodušilo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru