Možnost vidět oslabení členů cechu v CB

Zdravím, dnes mě napadlo že by bylo dobré vidět kolik který člen cechu má oslabení v CB. Mohlo by to být dobré pro velitele bitev a i nějaká soutěživost kdo udělá víc oslabení.

Edit : bavil jsem se i s par hráči a mohlo by to přidat i na menším obviňování se mezi hráči.
Příklad : Hráč1 ráno bojoval a udělal 150bojů a 62 navýšení po zbytek dne nebojuje a šetří se na důležité boje večer.
Večer přijdou boje hráč1 bojuje na 4-5 oblehách a pak vynechá 3 oblehové pole protože bude souboj za pár minut. Hráč2 si toho všimne a začne obviňovat hráče1 že je vychytralej a nepomáhá cechu. Kdyby měl hráč dva možnost vidět navýšení situaci s obviňováním by se dalo vyhnout.


Současný stav: Není žádná možnost zjistit kdo má kolik oslabení kromě toho věřit tomu co vám spoluhráči napíšou.
Nápad: Do tabulky kde je počet bojů přidat kolonku s aktuálním navýšením která by se s úderem půlnoci vynulovala.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO a bohužel sem nenašel nic podobného.


Omlouvám se za dlouhý text.
 
Naposledy upraveno:
Rozhodně pro. Předešlo by to hádkám tipu nebojoval na 2OT tam a tam a pak na 4 jel. Pokud má člověk vysoké oslabení lidi by hned věděli proč už na 2 OT nemohl bojovat
 
Proti
1zbytečna funkce
2 ceh je o duvere a jestli si navzajem v cehu neduverujete tak je to vaš problem. Jak jste si to zařidily tak to mate.


Ja jsem z maleho cehu 15 lidi a i přes to nemame problem s hraním CB sice ob 1 CB raz zahrajem luxusně raz jsme na 1000 b a proti 80 clenym cehum nestihame zahrat ale tak to hold chodi.
Osobně jsem od nas největši bojovnik a zaroven koordinaror cb a lidi informuju pravidelně o bojich a jestli se přidaj či nikoliv je jen na nich cileně upozornuju popř označuju at berou prvni 4 vezovky a 3 vezovky a min nechavaji na vecerni hodiny vseci na dorazky oslabeni. S touto taktikou se da pěkně hrat cb raz měsic.alespon v ramci možnosti naseho cehu
 
Proti
1zbytečna funkce
2 ceh je o duvere a jestli si navzajem v cehu neduverujete tak je to vaš problem. Jak jste si to zařidily tak to mate.


Ja jsem z maleho cehu 15 lidi a i přes to nemame problem s hraním CB sice ob 1 CB raz zahrajem luxusně raz jsme na 1000 b a proti 80 clenym cehum nestihame zahrat ale tak to hold chodi.
Osobně jsem od nas největši bojovnik a zaroven koordinaror cb a lidi informuju pravidelně o bojich a jestli se přidaj či nikoliv je jen na nich cileně upozornuju popř označuju at berou prvni 4 vezovky a 3 vezovky a min nechavaji na vecerni hodiny vseci na dorazky oslabeni. S touto taktikou se da pěkně hrat cb raz měsic.alespon v ramci možnosti naseho cehu
Zkus velet cechu 80 lidi bejt v top5 na serveru a mit cb proti zbejvajicim top4.... Pak potrebujes vedet na koho se muzes spolehnout a kdo vis ze uz je z kola pryc nemusej ti psat omlouvat se ze sou vymlaceny proste bys kliknul a videl :) ale uvidime co by na to reklo inno me a nasemu cechu by se to libilo verime si ze nikdo nelze jenom bysme to uvitaly :)
 
Proti
Príliš veľa informácií by si si musel o danom hráčovi domyslieť, na základe čoho by sa tvorili iba ďalšie dohady.. (útočný/obranný bonus jednotlivcov, doba v akej sú vzhľadom k oslabeniu, súčasný stav armády, a podobne + realita ). To číslo si môžeš vyložiť na sto uhlov, a každý sa na to môže pozerať inou optikou niekto pozitívne niekomu bude robiť vrásky ..
 
Zkus velet cechu 80 lidi bejt v top5 na serveru a mit cb proti zbejvajicim top4.... Pak potrebujes vedet na koho se muzes spolehnout a kdo vis ze uz je z kola pryc nemusej ti psat omlouvat se ze sou vymlaceny proste bys kliknul a videl :) ale uvidime co by na to reklo inno me a nasemu cechu by se to libilo verime si ze nikdo nelze jenom bysme to uvitaly :)
Takto cb ale nefunguje my pravidelne chodime proti cehum top5 i kdys jsme treba v top 50 popř i ceh ktery by byl třeba na 1000 miste muže dostat za soupeře ceh s top 5 stači když se mu zadaři předchozi cb a body mu stoupnou na 1000 a už si nezahraje
 

ladacert

Psavec
Proti. Jde to zjistit krom toho že si máme důvěřovat dotyčný si může udělat screen s danou situací na mapě.
 

Artesis

Komentátor
Jsem proti, ještě by to vedlo k větším hádkám než doposud. Myslím, že naprosto postačuje kouknout na to, kdo to tahne hned první den ráno, kdo jel všechna ta první pole za max postih. To jsou oni, ti co se nebojí nabrat penalizaci, málokdo další se najde pak později, protože neměl čas. 85% Najdeš po dobití prvních 3-4 polí
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Proti, protože pak začnou zase výčitky, proč že mám tak malé oslabení? :-( Proč bych neměl? Moje věc. Když chci bojuju,když nechci odvedu práci jinde pro cech-motivací, v Expedici, nahazováním VB :)
 
Nahoru