Možnost vrácení do inventáře

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6917
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6917

Host
Ahoj všem, od té doby, co dále postupuji v dobách, je čím dál více budov a čím dál méně místa ve městě. Často musím tedy i nějakou budovu prodat (z nižší doby), abych si uvolnil prostor pro novou. Často ale dojdu k situaci, že chci např. vyměnit dekoraci za lepší (příkladem třeba hrad z písku - 540 spokojenosti; z letní akce za obchodní společnost - 900 spokojenosti; koloniální doba). Vždy od toho ale upustím, protože vím, že kdybych hrad z písku prodal, nikdy ho už neuvidím, protože je to budova z akce, kterou lze získat jen tam. To je ale škoda. Zavedl bych proto funkci, která je ve spoustě jiných her, možnost navrácení objektu do inventáře. Hrad z písku bych vrátil do inventáře, postavil bych obchodní kancelář, ale o hrad bych nepřišel a mohl ho kdykoli zase použít. Člověk by tedy mohl rychleji postupovat a rozvíjet své město. :) Co na to říkáte vy? Myslím, že by to bylo dost dobré vylepšení.
 

DeletedUser8935

Host
Myslím že je to fakt dobrej nápad ale koukám odezva žádná. S tím místem je to špatný :-(
 

Kayro

Znalec
Odezva neni zadna protoze nemoznost vraceni budov do inventare a tim stizena vystavba mesta je jeden z rekneme zakladnich piliřu teto hry.Kazdy si musi poradne promyslet co a kam postavi pripadne co kde zboura.Vracenim budov do inventare by se hra v tomto smeru vyzname zlehcila coz neni zadouci.Tak ze do inventare nic ukladat nejde a pravdepodobne ani nikdy nepujde.Je zbytecne to psat do napadů.
 

DeletedUser9061

Host
Také jsem raději nereagoval. Je to podobný nápad, jako když někdo chtěl odkládací prostor pro přestavby města.
Těmito kroky by se to jen a jen pokazilo. Proboha, hrajete strategickou hru :)
 

DeletedUser3139

Host
Tohle je přesně ukázka toho, co by zde nemělo být! Když si hráč usmyslí, že to, co by mu vyhovovalo je super nápad. Do puntíku souhlasím s Kayro a lawnot66. Uvědomte si prosím, že tvůrci mají nějaký koncept hry a my, hráči ho musíme respektovat. Zkuste popřemýšlet, co všechno by tento nápad ovlivnil. Je smutné, že se někdo rozhodne hrát strategii, ale chtěl by, aby byla podle jeho podmínek a přání. Tak to určitě nepůjde! Je tu jen jedno řešení a to, že si vytvoříte svoji vlastní hru, kde si budete moci upravit co se vám zachce. Tady ale budete muset dodržovat to, co dodají tvůrci. Bohužel pro vás.
A už vůbec nechápu, proč bych měl mít možnost ukládat staré budovy do inventáře. Pokud mám budovu překonanou, tak jí přece nahradím novou, lepší a tu starou už potřebovat na 99% nebudu.
 

Thesseus

Znalec
Ani já jsem nereagoval, protože tento nápad už tu byl snad 50x. A stále dokola vysvětlovat, že by to ku prospěchu hry nebylo mě naba.
Pročtěte si starší příspěvky, už se to tu několikrát probíralo.
 

Werstat

Komentátor
Myslím si, že hra je dosti podobná realitě života a tak je to správné a tak to má být a proto se mi tato hra líbí.
V praktickém životě též nelze někam něco jen tak odložit, jenom pro to, že se mi to nelíbí, nebo zbourat něco co jsem pracně a draze vybudoval. Je třeba plánovat, kalkulovat a to několik kroků dopředu.
Kdo si myslí opak, pravděpodobně ještě nebydlí ve svém :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru