Možnost využít výrobky z dílen

Daniel V.

Psavec
Současný stav: Když dokončíme např. 15 minutovou výrobu a vybereme ji tak se s výrobkem dílny nedá nic dělat
Nápad: Když výrobu dokončíme dostali by jsme výrobek a ten by jsme mohl: 1) smazat, 2) prodat, 3) vyměnit s ostatními hráči
Zkoušel jsem hledat zde na fóru: Ano
Detail nápadu: Prodat výrobek by se mohlo u obchodníka (vytvořit) a za prodaný výrobek by hráč dostal mince
Vyměnit výrobek s ostatními hráči by se mohlo v trhu (upravený trh) poměr by byl takový: 10 pětiminutových výrob za 1 hodinovou nebo 20 hodinových výrob za 1 24 hodinovou (poměr by se upravil).
 

sauron 11

Komentátor
Proti, a nemusím říkat proč...
tyhle nápady vymýšlíš proč? protože jsi na začátku a chceš si to usnadnit? já jsem taky celkem na začátku a mince, zásoby nepotřebuju, spíš bych chtěl vyladění starých funkcí než nové zbytečné.
 

Svatej

Legenda
Nějak nechápu důvod tohoto nápadu, takže... PROČ?
Chci říct, u většiny, i třeba špatných nápadů je na první důvod jasné z jakého důvodu to či ono je navrhováno. U tohohle prostě nevim.
 

Kayro

Znalec
Proste by se mu to tak libilo,to jak moc by to zmenilo hru nebo jestli je to pruchozi u autoru hry uz neresi.Uz jsem to jednou psal ale nazev vlakna by se mel zmenit na "Drobné"napady do hry.Takhle tu lidi kolikrat vymysleji uplne novou hru.
 

Lord Org

Psavec
Nějak nechápu důvod tohoto nápadu, takže... PROČ?
Chci říct, u většiny, i třeba špatných nápadů je na první důvod jasné z jakého důvodu to či ono je navrhováno. U tohohle prostě nevim.
Jak jsem psal nedávno - určitě plní bobříka počet dnů/nápad, jinak si to nedokážu vysvětlit :(
Abych nezapomněl - PROTI. Ty zásoby (mince, medaile ...) co ta dílna vyrobí úplně stačí, konec konců proto ty dílny jsou. A že, aby to nebylo fádní, tu konkrétní výrobu inno nějak pojmenovalo, aby to trochu souvislo s typem výrobny, není důvod s tím "výrobkem" nějak dál pracovat. ;)
 

Pikolo

Komentátor
zásoby se tomu říká proto, že jsou to všechny možné věci, které vyrobíš. V podstatě zahrnují nádoby, jídlo, textilie a všechno ostatní, co vyrobíš v dílnách, jen je to znázorněno pouze kladívkem a kleštěmi, přestože jsou to všechny zásoby dohromady (těžko by se do jednoho symbolu vešlo tolik věcí) ... takhle jsem to vždycky chápala já
 
Nahoru