Možnost změnit výrobu přes jinou výrobnu.

Současný stav: Když chci přes tabulku, co se objeví po kliknutí na výrobnu, změnit výrobu tak můžu jen u té jedné budovy popř. u jiné co nemá zadanou žádnou výrobu.
Nápad: Když kliknu na výrobnu, tak mít možnost přepínat pomocí tabulky ve výrobně mezi ostatní výrobny a moct vidět jaká výroby tam probíhá a moct jí změnit.
Zkoušela jsem hledat na fóru: ANO- nenašla jsem
 

dudasek

Znalec
PRO-mělo by to jít v modu zadávaní výroby jednoduše přerušit(s dotazem přerušit/pokračovat) ..nemělo by to být tak těžké trochu poupravit ----
 

Tomas 0482

Psavec
V základu s návrhem souhlasím, ale chtělo by to v tom nějaký systém. Ted funguje pohyb při zadávání výroby čistě náhodně a změna výroby by pro mě pak neměla smysl. Změnu výroby využívám pouze v eventu, když příjde úkol "vyrob X nějakých výrob". Pak jdu a ručně zruším 24hodinovou výrobu u výroben, které mám vedle sebe, a zadám požadovanou výrobu. Pokud by to bylo náhodné, tak potom budu nově zadanou výrobu sbírat po celém městě a to nechci.
Například ráno jsem plnil úkol vyrob 30 5minutových výrob a neumím si představit, že bych několikrát po sobě hledal ve městě, kde mám vyrobenou výrobu, protože 30 jich najednou ani vyrábět nechci. To co ušetřím na zadávání, tak investuju do sbírání.
Takže za mě v takovémto stavu malé Pro
 

dudasek

Znalec
ještě by chtělo doladit zobrazování:na mobilu vidím věk : (pmd/sou..)- na pc to dá jen název dílny a hotovo...přitom ambasády v osadách na mobilu nic neukážou!:)kdy je výběr a co)... a na pc si klikneš a vidíš...je to trochu zmatečné a vlastně totálně naopak,takže by to sjednotit jistě šlo!(kdyby se chtělo)
 
Nahoru