Mobilní aplikace android

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
tak dneska sem se hrabal v nastavení telefonu a velice mě překvapilo že Forge zabíra 485mb a z toho využíva 56mb z paměti Ram. to je víc než zabíra v paměti ram třeba instagram nebo jiná aplikace. neplanuje se nějaky ořez mobilní aplikace když tam není všechno ?
 

DeletedUser3817

Host
No, už jsme to tu dlouho neviděli, ale kdysi INNO tvrdilo, že jde cestou SNIŽOVÁNÍ HW nároků FoE. ;)
Já jsem k tomu dodával, že si zřejmě soudruzi z NDR popletli světové strany...:p
 

DeletedUser5384

Host
No já v tom náhodou spatřuji geniální obchodní strategii :D Prostě když chceš hrát FoE na mobilu,koukej smazat všechny ostatní aplikace,pokud možno i sms a telefonní seznam,aspoň tě nic nebude rušit u hraní naší krásné,byť v DL poněkud přexponované hry :cool:
 

DeletedUser2059

Host
Ne to ne, já když jsem si aplikaci poprvé nainstaloval, tak mi bylo samou radostí úplně jedno, že zabírá celkově cca 700 MB, od té doby jsem neměl problém, že by mě při aktualizaci tablet řekl, že je v zařízení nedostatek místa, takže za mě - nikdy jsem nezpozoroval nárůst potřebné paměti. A to mám nainstalované kde co :)
 

RomanS24

Člen
nejde oto že bych neměl místo. ale v aplikaci spousta toho chybí a na to že to je prakticky tahovka tak zabíra stejně jako třeba Need for speed nolimits. ktery jsou ve 3D . oproti 2D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12225

Host
mě na ní spíš štvalo, ( nevím jak je to ted, ale dřív to tak bylo) že nejde/nešla hodit na paměťovku, minimálně ne přímo v mobilu..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru