Mobilní aplikace - Důleižté infa chybí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Svět: Brisgard, ale bude to všude
Prohlížeč a verze: Mobilní aplikace
Popis chyby: Přihlásil jsem se na mobilní aplikaci na účet. Je to malé vše a ve městě nepřehledné. Dával jsem výrobu na 24 hodin. Jenže vedle výrobny byla budova na jednotky a když jsem dával to poslední na ten jeden den a jelikož jsem si nevšiml, že se to překliklo, tak mi z účtu najednou ubralo 100 dia - otevřel jsem totiž místo toho poslední slot v kasárnách. Chyba je v tom, že ani nevím za co a kdy jsem dostal ty dia (předpokládám za první přihlášení přes mobil. apku, ale to by někde mělo být napsané) a druhá je, že se to ani nezeptalo, jestli chci použít dia a otevřít ten slot. Něco podobného se mi stalo při bourání - měl jsem dům a bar na pláži vedle sebe. Místo toho, abych zrušil dům, tak se zboural bar a tím jsem o něj dočista přišel (pochybuju že ho ještě získám v letním kasínu). Mělo by to celé být přehlednější a více propracovanější co se informací a dokončení úkonů týče. To, co tam zatím chybí (profil, zprávy, záložka cech atd je napsané již brzy, takže s tím se počítá a snad to bude rychle - to jako chybu samozřejmě nepočítám).
Screenshot: Bohužel na mobilní aplikaci to nejde vystihnout
Jak často se chyba vyskytuje: Neni to chyba jako chyba, ale nedostatek
Detail chyby: Při použití diamantů se neobjeví oznamovací okno o placení diamanty
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Zdravím Cristik a děkujeme za příkladně napsaný popis chyby. Rozhodně bych neprodleně na omylný klik s útratou diamantů reagoval fopisem na podporu hry. Co se týče miniaturizace, prováděl jsi dané úkony v malém nebo velkém zoomu? Jinak na potvrzení o útratu diamantu by mělo být upozornění, máš ho zapnuté?
 

DeletedUser11438

Host
Ahoj,
přesně jak píše Thomas, v nastavení si zapni upozornění při utrácení diamantů, poté se již nemůže stát, že bys je omylem utratil.
 

DeletedUser

Host
Měl jsem to zapnuté, ale v té mobilní aplikaci se to nějak vyplo, no tak nevím... Co tedy s tím? 100 dia je dočista fuč a bar také?
 

trojan1673

Veterán
Napiš si na podporu, jediné a nejlepší řešení.
Tady bohužel nic zkontrolovat nemůžeme, oni můžou a určitě i rádi pomůžou :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru