Momentky z FoE - zadání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Forge Stroies Competition Logo.png


Milí hráči,

letošní rok je pro Forge of Empires obrovským milníkem—slavíme 10. narozeniny! Zbývá do nich pouze pár měsíců a tak jsme momentálně zaneprázdněni přípravou různých plánů pro stylovou oslavu!

Spoustu z nich vám prozatím nemůžeme odhalit. Již dnes vám ale můžeme prozradit, že vás čeká nová událost (inspirovaná vývojem hry a se zcela novou herní mechanikou). Pro tuto příležitost také chystáme video, které bude vyprávět vaše příběhy. A s tím od vás potřebujeme pomoct!

Do úspěchu Forge of Empires a jejích komunit jsou vepsány vaše zážitky. Chceme je slyšet!

Dneškem začíná soutěž o nejlepší příběh či zážitek spojený s Forge of Empires o které se můžete podělit v komentáři pod tímto příspěvkem. Chceme slyšet o vašich herních úspěších, nezapomenutelných momentech, cechovních srazech i osobních úspěších! Ze všeho nejvíc nás ale zajímají trvalá přátelství, která hra vytvořila, nejmilejší zážitky, stejně jako vliv herní komunity na váš život! Zkrátka chceme slyšet, jak se Forge of Empires usadila ve vašem životě! Kdo ví, třeba zrovna váš příběh použijeme ve videu Momentky z FoE!

V příbězích popište kolik detailů chcete, je zde ale pár důležitých pravidel:

1) Zaprvé, soutěž probíhá od 12. do 25. února a ceny mohou získat pouze příběhy přidané v tomto období.

2) Zadruhé, vás žádáme, abyste v příbězích neuváděli žádné citlivé osobní informace, ať již o sobě či ostatních (např. jména, adresy, místa, atd.).

3) Dále prosíme, aby příběhy respektovaly pravidla fóra. Nesmí nikoho urážet, být podlé ani se vysmívat.

4) Každý smí přispět pouze jeden příběh. Rozmyslete si tedy, který z vašich příběhů za to opravdu stojí!

5) Pokud nějakou cenu vyhrajete, vyčkejte, než vás osobně kontaktujeme. Zejména pokud vyhrajete některou věcnou cenu, určitě sem veřejně nepište svou adresu!

6) Konečně, všechny příběhy, které budou obsahovat nevhodný či citlivý obsah, bez milosti smažeme.

Jakmile svůj příběh odešlete, zapojte se a ohodnoťte příběhy ostatních! Vítěze vyberou vedoucí komunitního týmu, ale oceněny budou i příběhy s nejvíce lajky!

Pro šťastné výherce máme připraveny ohromující ceny:

Seznam cen


1. místo2. místo3. místo
  • 2000 diamantů
  • 1000 hrnců zlata
  • Reklamní předmět InnoGames dle vlastního výběru
  • Šance na uvedení ve videu Momentky z FOE
  • 1500 diamantů
  • 500 hrnců zlata
  • Reklamní předmět InnoGames dle vlastního výběru
  • Šance na uvedení ve videu Momentky z FOE
  • 1000 diamantů
  • 250 hrnců zlata
  • Reklamní předmět InnoGames dle vlastního výběru
  • Šance na uvedení ve videu Momentky z FOE

Možné reklamní předměty InnoGames*
  • InnoGames batoh
  • InnoGames sportovní taška
  • InnoGames sluneční brýle
  • Innopolis Puzzle
  • InnoGames kšiltovka
  • InnoGames hrnek
  • InnoGames půllitr
  • InnoGames klíčenka
*Některé předměty nemusí být po vyhodnocení soutěže dostupné.

Ještě jednou děkujeme, že hrajete Forge of Empires, a že ji, stejně jako celou komunitu, děláte tím, čím již skoro deset let je! Velice se těšíme na vaše příběhy!
Případné dotazy či diskuzi o soutěži můžete zanechat zde.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

Přílohy

  • Forge Moments - Forum T&Cs.pdf
    100,4 KB · Zobrazení: 17
Naposledy upraveno moderátorem:

majk1a

Komentátor
Můj příběh začal v roce 2014, měli jsme založený cech a shodou náhod přítelkyní- kamarádek k nám do cechu vstoupil človíček. Měl přítelkyni se kterou se často hádal i přes cechovní zprávy(tenkrát nebyly rozdělené). Jen tak mimochodem pamatujete, když jsme nevybrali výrobny tak jsme měli chcíplé rybky?
Jsou ty lidské osudy, jednou mi napsal a přijel za mnou přes 1/2 republiky do práce. Dnes jsme spolu 7 let. Máme dohromady 3 děcka a 2 vnoučata. Toliko o příběhu. Jen málo ke hře při celodenním výběru je lišta jen na 100 bv a sbíráme na kousky na několik minut, dále, že v cechovních bitvách nevidím úkoly co plním ,tak si musím počítat 40 jednotek *12 bitev*mince/kladiva*5 jednotek, asi by tam i ta lišta šla dát.Přeji FOE hodně aktivních hráčů. Majka
 
Naposledy upraveno:
No v mém životě se přihodila nepříjemná událost . Sem byl úplně nesvůj a neklidní a nevěděl co s tím . Čas mne tlačil a najednou na foe jsem poznal jednoho úžasného člověka . Co mne pomohl vyřešit situaci a díky tomu se můj život se mohl posunout ku předu . No a co se nestalo poznal jsem tu jednu užasnou paní a díky ní sem vyřešil bydlení . Nebýt ní a foe , tak jsem na ulici .
 
Hru Forge of Empires jsem poprvé hrál asi před 6 lety a dlouho jsem u ní nevydržel. Obrat nastal před rokem, rok 2021. Neustále jsem na Forge viděl upoutávky a řekl jsem si, že si jí opět zkusím zahrát. A s radostí musím říct, že jsem nehrál tak úžasnou hru jakou je Forge of Empires.
Díky této hře jsem potkal spoustu milých lidí z blízkého okolí, ale i z daleka.
S kamarádem z repre jsme společně v cechu a to je mezi námi cca 350 km.
Pro tuto hru se nadchla i má žena, pro kterou se tato hra také stala legendou.
Tato hra mi pomohla se naučit skládat origami. Když jsem v jedné letní události každý den skákal origami žábou, tak jsem si řekl, proč ji nesložit. A nezůstalo jenom u žáby.
Děkuji této hře za návrat do dětství, za milé hráče, za super herní možnosti.
Děkuji za možnost hrát tuto skvělou hru.
 
Já jsem začala hrát cca před 3 roky. Přidala jsem se do cechu, kde se moc nekomunikovalo a domluvit se na otevření další úrovně expedice bylo složité. Po půl roce jsem si dala pauzu asi na 3 měsíce, protože můj postup byl pomalý. Občas jsem jen vybrala výrobu. Když jsem se vrátila, měla jsem najednou hodnost Zakladatel cechu. Dvě hráčky, které cech vedli odešly a přenechaly mi ho. Zkoušela jsem nabrat nové hráče, ale úspěšná jsem nebyla. V cechu jsme zůstali aktivní jen dva, tak jsme se dohodli na rozpuštění.

Měla jsem v radnici nabídku od cechu, tak jsem jí přijala. Naučili mě opravdu spoustu nových věcí (náhozy 1,9, že expedici je výhodné celou bojovat atd.) Také jsem začala s levlením Arcu na úroveň 80. Pro zkušenosti, které jsem měla, mě dokonce přijali do vedení. V tu dobu jsem věděla, že patřím do party a jiný cech hledat nebudu.

Po nějaké době jsme se s jiným cechem dohodli na sloučení s tím, že když se nám tam nebude líbit, půjdeme zpátky, protože my jako menší cech přestoupili k většímu. Po čtyřech měsících jsme se po sérii neshod rozhodli vrátit. Celá naše parta se vrátila a teď trénujeme nováčky. Náš cech během sloučení byl
v podstatě prázdný, a tak spadnul z pomezí diamantové a platinové ligy do zlaté. Jsme ale silná parta, takže je jen otázkou času, než budeme zpátky v platině. Jsme dobrá parta a za nic na světě bych jí nevyměnila.
 
Naposledy upraveno:
Jak FoE změnil naše životy aneb matt a qwen.
Ahoj, můj příběh začal asi tak na podzim roku 2020 kdy jsem vstoupil do cechu Modrá Růže. Zde jsem objevil spoustu perfektních lidí, kteří mi časem přirostli k srdci. Ale jedna osoba vyčnívala - qwen. Jen když psala byly mé oči přilepené na obrazovce a hltal jsem každé slůvko. Pak přišel zlom. Skončil jsem v nemocnici a nebylo to příliš růžové se mnou. Celý cech mě podporoval a byť jsem byl ve spánku tak jako bych vnímal jejich podporu. Jako bych vnímal podporu qwen.
Poté co jsem se uzdravil a opět vrátil do běžného života, jsem se na FoE cítil ještě příjemněji. Qwen a její zprávy, které mě chytaly za srdce, jak citila že jí ukrutně chybím, jen prohlubovaly něco co jsme ještě nedokázali pojmenovat ale po pár týdnech již ano. I přes ty písmenka na FoE mezi nás vstoupila láska. Láska čistá, jasná, srdcervoucí. Milovali jsme se přes písmenka snad k zbláznění. Po pár měsících jsme si domluvili rande spojené s návštěvou jednoho kamaráda z cechu. Rande? No spíše několikadenní gejzír lásky, vášně...
Jenže jsme každý měli své rodiny na opačném konci republiky a tak jsem nemohl naplnit láskou tento vztah jak bych si představoval. Doslova jsem ji raději od sebe odehnal, abych ji zachránil, abych ji ochránil a i také takto i sebe. Trápilo to mé srdce. A po asi pár týdnech jsem to už nevydržel a qwen napsal na FoE. Napsal ji jak moc mi chybí, jak moc ji miluji a jak moc si jí vážím. Už vše vypadalo že bude srovnané a Romeo a Julie budou mít pro svou vášeň prostor i pochopení. Nestalo se. Do hry vstoupila autonehoda, která mě málem připravila o mé bytí na tomto světě. Pár týdnů v umělém spánku a cca dvouměsíční hospitalizace se samozřejmě podepsali na mém zdraví. Ale přežil jsem! Tedy znova se narodil a kupodivu neutrpělo mé fyzično ale jen podstatně duševno.
Vše se ve mně zbouralo jako domeček z karet a jen díky FoE jsem měl kontakt s qwen, která se mi snažila a dodnes snaží všemožně pomoci. Tehdy za mnou stál jak bývalý cech Modrá Růže, tak můj nový cech NEZačínám. Díky této nekončící podpoře jsem nabíral sil podstatně snáz. A díky qwen, jsem měl pro co žít a myšlenky černé zahubil ihned v zárodku. Již se pomalu budu navracet do normálního života, díky mému blížícímu se propuštění z nemocnice, které by mnělo být již tento týden. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem tedy FoE za zprostředkování lásky a úžasných přátel při relaxaci ve hře, cechu Modrá Růže za podporu a nekončící přátelství - mám vás v srdci! Poté samozřejmě svému cechu NEZačínám za neskutečnou podporu a citlivé vnímání a všem přátelům.
A nakonec tobě qwendoline, lásko - za vše, lásku, něhu, trpělivost a za to že JSI a hlavně že jsme se našli a máme jeden druhého hluboko v srdci děkuji sluníčko.

Hezký den všem a FoE zdar.

matthew the great
NEZačínám
Arvahal
 
Naposledy upraveno:
Příběh cechu II.

Ke svým začátkům na FoE se musím vrátit do daleké minulosti, tj. rok 2014. Začátek hry každého hráče nabádá ke vstupu do společenství hráčů popř. utvořit svůj cech. Tak jsem využila tuto nabídku a rozhodla se pro svou cestu hry. Opravdu se mi dařilo. Sehnala jsem pár přátel a vydali jsme se pod jednou vlajkou na cestu Arvahallem. Jako správný začátečník jsem pročítala o hře kde se co dalo a tak našla oznámení o vyhlášení soutěže o nejlepší Příběh cechu. Podmínky byly pro nás nedostižné. Vše vyhrál cech Templáři. V té době jeden z nejprestižnějších cechů Arvahallu. Mohla jsem jen závidět. Nešlo o výhru v této soutěži. Ale o to, co sami hráči z tohoto cechu napsali o sobě, o hře a o tomto cechu.
Herní zapálení, nebývalá aktivita, obrovský zájem, ochota všech hráčů pomáhat v zájmu cechu. Tvrdé podmínky nebyly na závadu, hráči vše zvládali pro úspěch celku.
Po sečtení svých možností a schopností jsem usoudila, že takový hráčský svět asi nikdy nenavštívím. Stala jsem se tulákem. Bylo stále co dělat, byl důvod si ke hře sednout, přátelé odcházeli, potkávala jsem řadu nových spoluhráčů. Až nastal čas, kdy mě hra přestávala bavit. Blížil se konec s FoE. Uklidila jsem se do cechu, který skýtal poklid a hraní FoE už nebylo zajímavé.
Bylo otázkou času, kdy provedu poslední tahy a zavřu za sebou FoE, jednu kapitolu svého života. Nebylo kam spěchat.
A tehdy se to stalo. Přesně začátkem února 2021 mě oslovil náborář z cechu Templářů. Využila jsem pozvánku do cechu a k Templářům nastoupila. Jaké bylo mé překvapení, když jsem v cechovním fóru našla část historie tohoto cechu, včetně Příběhu cechu z roku 2015. Dala jsem se do práce a z útržků zpráv jsem sestavila Letopisy Templářů. Protože náš cech bude v letošním roce slavit 10 let své existence na Arvahallu, tak určitě sestavíme další díl : Příběh cechu – II. Opět je o důvod víc pokračovat ve hře s FoE.
Ať se nám společně hodně dlouho daří !
 
Můj příběh začal na začátku roku 5.1.2021. Viděla jsem všude reklamy na Hru Foe, tak jsem si řekla že by mě to mohlo bavit. Přihlásila jsem se a začala hrát tak jako ostatní. Když jsem byla na úrovni tak jsem si uvědomila že by se to chtělo přidat do cechu. Zkusila jsem napsat do veřejného chatu jestli někdo nehledá člověka do cechu. A však jeden cech se našel. V pohodě jsme se tam bavily, pomáhaly si. dávaly si věci a podobně.. Asi po týdnu se začaly dva kluci strašně hádat, říkala jsem si. "za chvíli to bude v pohodě" , "zkusím počkat".. jenže nic. Rozhodla jsem se odejít a najít jiný cech. Jelikož jsem byla v té době začátečník, postupně mi začali lidi z cechu psát, že jsem od nich chtěla jen věci a proto jsem pak odešla. do pár hodin o tom věděli úplně všichni a začali mi psát vulgární věci... Hodně se mě to dotklo a uvažovala jsem i nad tím že hru smažu.
Udělala jsem si vlastní cech který postupně rostl, přidávalo se k němu co nejvíc lidí a probojovali jsme se na dobré místo. Ale když je člověk nahoře, skončí dole. Dala jsem dvou nebo třem lidem pár práv ale začali si cech upravovat podle sebe, a dokonce mě z něj i vyhodily. Opravdu HODNĚ se mě to dotklo. Jedna holka mi dokonce začala nadávat že jsem kráva (omlouvám se že jsem sprostá) Hru jsem asi na týden přestala hrát.
Znáte to, jste na počítači a nevíte co dělat a tak si jdete zahrát nějaké hry. V tom jsem narazila na Forge Of Empires, odvážila jsem se hru zapnout. uviděla jsem že jsem dostala zprávy, otevřela jsem je s pocitem že tam budou samé nadávky. LEŽ! Byla tam zpráva od jednoho kluka který mi připadal milý. Odpověděla jsem mu. Začaly jsme si hodně psát, doslova jsme mluvily o všem. Chtěla jsem mít na něj kontakt tak jsem se ho zeptala jestli nemá nějakou sociální síť. Odpověděl že má Instagram, neuvěříte jak jsem byla šťastná... Začaly jsme si tedy psát tam, dokonce jsme si i volali a viděli jak vypadáme. Vypadal tak na 13-14 v té době mi bylo necelých 13. Uvědomila jsem si že jsem k němu cítila něco víc než jen kamarádství. Sebrala jsem odvahu mu to říct, věřte nevěřte on to cítil taky. Dostaly jsme se k tématu "vztah na dálku", v tom momentě se mě zeptal jestli s ním nechci začít chodit. Že mu připadám strašně fajn, jsem hezká a podobně. Řekla jsem mu že to zkusit můžeme.. Zkusily jsme to týden po týdnu až z toho byl měsíc, z měsíce dva.. až jsme to daly na rok. Nyní jsme spolu 1 rok a jsem neuvěřitelně šťastná.
 
Můj příběh FoE začal zhruba dva roky nazpět, kdy jsem ve svém městě pouze vybíral produkci a snažil se nějak pochopit, jak hra funguje a jak se posunout dál. Jednoho dne mě oslovil velitel s pozvánkou do cechu a já ji přijal. I když jsem byl jeden z nejmenších, tak to vůbec nevadilo a za měsíc jsem vyrostl tak, že jsem dostal pozvánku do vedení cechu. Ukázalo se, že hráč, který mě pozval je zakladatel cechu a s jeho přístupem dostala hra úplně nový smysl. Všechno věděl, sehnal, poradil, motivoval nás, a pořád vymýšlel nové věci a nepřestával nás překvapovat. Každý den jsem se těšil, až si večer přečtu desítky zpráv, vtipných poznámek a komentářů, soutěžní koutek a nikdy jsem nelitoval, kolik času to zabere.

Časem jsme dali dohromady skvělou partu a rozhodli se založit nový cech, s kterým se dostaneme do top 10. Začínat od nuly s prázdnou pokladnou a jet CB bez táborů je pro spoustu lidí noční můra, ale my do této výzvy šli rádi. Cestou jsme nabrali další hráče, nahazovali plný arc, stavěli Observatoře, Atomia, plnili pokladnu, bojovali, ale hlavně to bylo jedno velké dobrodružství. K našemu překvapení to netrvalo roky, ale podařilo se nám to za pouhé 3 měsíce.

Rozhodli jsme se to oslavit na cechovním srazu a ač někteří jeli i 5 hodin, stálo to opravdu za to. Ukázalo se, že si hodně rozumíme i mimo hru a bylo super poznat lidi, kteří stojí za svými avatary. Ten víkend nás hodně stmelil, děti se skamarádily a ukázalo se, že to, co děláme v cechu, má smysl i mimo FoE.

Závěrem jen poznamenám, že srazy, výlety a další akce pořádáme stále. Můj velký dík však stále patří onomu člověku, který mě ve hře našel a dodnes je naším velitelem. Stále nás dokáže nadchnout pro nové věci a my za ním bez reptání půjdeme bojovat znovu. Pro nás už FoE není jen hra, ale místo, kde se setkává naše rodina. Moc díky za tuto hru.
 

Gorwor

Dopisovatel
Patnáctého srpna roku dvoutisícího čtrnáctého vešel jsem prvně ve světy hry, která mi v následujících letech umožnila vyměnit tisíce minut mého času za zábavu a dobrý pocit z budování a vítězství. Ale nejen to…

Zhruba o rok později jsem vstoupil do slovutného cechu tří iks, se kterým jsem prvně zažil osobní srazy v matičce všech měst, čarokrásné Praze. Bylo pro mě tehdy velkým překvapením, jak různorodá směsice lidiček různých profesí, vzdělání i věku se může najít v jedné hře - a dokonce v jednom cechu. Srazů proběhlo v tomto cechu ještě několik, všechny byly báječné – a opékání čuníka na rožni spojené s popíjením pivka a povídání veselých příběhů bylo jen jedním s příkladů super zábavy.

Ale jak šel čas, opustil jsem cech tří iks, ačkoli mnozí jeho členové zůstali nadále mými přáteli. A přestoupil jsem do cechu takřka Globálního. I zde se pořádaly srazy, tentokrát u báječného člověka z Moravy – a pití bouřlivého burčáku spojené s pokecem o každodenních cechovních událostech, i o životě spjatém s pěstováním vína, odháněním hejn špačků ze sadů, nebo životem řidiče kamionu… bude navždy patřit k zážitkům, na které rád vzpomínám.

Ale i můj pobyt v cechu „Globálistů“ se nachýlil ke konci a já přibyl do cechu slovutných rytířů Jedi, kteří vždy bojují za stranu světla a správňácké vesmírné síly. I v tomto cechu jsem poznal bezpočet super lidí, a mnoho z nich i v reálném světě – na spoustě srazů po restauračních zařízeních Pražských a Plzeňských. A mnohé z nich rád považuji za své přátele, s kterými probíráme nejen herní věci, ale sdílíme spolu i starosti a radosti běžného života.

Domnívám se tedy, že hra Forge of Empires nenabízí svým hráčům jen super zábavu při hraní a budování virtuální identity. Ale těm, kdo o něco takového mají zájem, nabízí i možnost potkat spoustu nových přátel – a zažít spoustu zábavy ve skutečném světě s lidmi, které právě díky této hře poznají.

A za to jsem moc rád.
 
Naposledy upraveno:
Kvôli tejto hre prestáva aj moja mama variť.

Toto sa niekoľko krát objavilo na mojom profile a ja som si povedala, že sa na to pozriem.... A po zhruba 3 mesiacoch môžem povedať, že nielen variť, ale aj prať, žehliť a upratovať. FoE ma chytilo celú a aj keď som ešte stále nezistila, čo je zmyslom tejto hry, pomalými krôčkami sa dostávam do vytúženého cieľa - má táto hra vôbec nejaký cieľ?
Relatívne rýchlo som prechádzala jednotlivým érami a celkom sa mi darilo aj v cechu. Tak som si vytvorila mesto aj na ďalšom svete a snažila sa postupovať rovnako - a bola som prekvapená, že to neide. Iný svet, iný cech, iné mravy. A prišli teda ďalšie skúsenosti. Pokúsila som sa nadchnúť aj svoju dcéru, ale tá to až tak "nežere". Aj dnes ešte sú chvíle, keď mám chuť skončiť, pretože ma niekto oveľa silnejší zas vyrabuje, pretože nemôžem postúpiť v expedícii, že nemôžem pomôcť cechu v CB, pretože na to proste nemám prostriedky, že mi plánky vymení za tie, ktoré už mám a niektoré VB nepostavím ešte dosť dlho.
Zo začiatku to išlo celkom fajn, ale potom sa to spomalilo a keďže som nechcela upustiť zo svojho tempa, začala som diamanty kupovať. A tak ako mnohí našli spriaznenú dušu, niektorí aj lásku, ja som o tú svoju takmer stratila. Moje 22- ročné manželstvo sa začalo otriasať v základoch a ja som do hry investovala 7 dverí do nášho nového domčeka.

Takže takýto je môj príbeh - naučila som sa, že nemôžem mať všetko hneď a že hru si treba užívať. Tak sa teším aj z malých pokrokov, nechám si poradiť od skúsenejších a snáď to do toho "cieľa" dotiahnem aspoň tu na H-čku:
 
Vaše hra mi celkově změnila dosavadní život. Ke hře mě přivedla reklama na internetu již v roce 2013 a to 11. 4. V té době jsem ještě neměl ponětí, jaká změna mě v dalším životě čeká. Při hraní jsem komentoval zprávu na centu zpráv jedné z hráček. Ta začala hrát tuto hru asi o 14 dní dříve. Nějakou dobu jsme si touto formou dopisovali a dávali si motivace na stromeček lásky. Po nějaké době se spoluhráčka vypravila do Prahy, kde jsem v té době bydlel. Již při prvním setkání jsem se beznadějně zamiloval. Trvalo to ale ještě delší dobu, než bylo možné další setkání. V té době jsem byl ještě ženatý a děti již byly plnoleté a samostatné.
Konečné rozhodnutí padlo v červnu 2014 a to 6.6. , kdy jsem se z Prahy za svou láskou odstěhoval. Ještě téhož roku jsme se společně zúčastnili srazu hráčů cechu Vlkodav Na Morávce. Zde jsme navázali přátelství s partou nadšených hráčů. Na tomto srazu jsme se rozhodli v těchto akcích pokračovat. Po té jsme následující 2 roky tyto srazy pořádali u nás doma na východě Čech. Po svém vyřešení tehdejších závazků jsme herní známost ukončili svatebním obřadem. Do dnešního dne jsme hře věrní. Hrajeme 6 českých světů a betu.
 
môj príbeh je taký: túto hru zbožňujem a začala som ju hrávať čoraz dlhšie a dlhšie až som si na ňu vytvorila závislosť . Hrávala o u na počítači na mobile vytvorila som účet kamoške a začali sme hrávať spolu ale keď nešlo prihlásiť na môj účet tak som začala nariekať a musela som si vytvoriť nový a tak prestala moja závislosť lebo znova začať od začiatku s mi moc nechcelo ale čo by som pre túto hru nespravila...
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Děkujeme všem co se s námi podělili o své momentky, a trpělivost s jejich vyhodnocením.

Ze všech příspěvků jsme vybrali následující tři výherce:

1. místo @bubule (momentka)
2. místo @TKLP (momentka)
3. místo @matthew the great (momentka)

Výherci byli kontaktováni pro další instrukce k předání odměn.
Ještě jednou děkujeme za vaše pěkné příběhy, a těšíme se na vás u dalších soutěží!

tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru