Motivační sada

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12758
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12758

Host
Byl bych pro, aby se trochu vylepšilo využití už takto skoro "zbytečné ceny". Nevím, proč nejde motivovat hotová výroba? Však je to jedno, jestli dříve, nebo potom. Přeci nebudu motivovat něco, když vím, že mi to někdo v rámci motivace omotivuje. A když náhodou ne, tak už je pozdě. Na co mi pak je XX takových sad?

PS: nemluvíme o hromadné, ta už mi přijde úplně mimo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

JOSEF 70

Psavec
Jasně nápad prima ale motivační sadě( malé i velké) by mnohem víc prospělo kdyby na dvojnásobek motivovala i výrobu zboží- měla by jedinečnou cenu oproti motivaci od přátel a i proti jiným prvkům hry.
 

Svatej

Legenda
Motivace skladů zboží je něco co se tu objevuje tak jednou dvakrát do roka od začátku hry... ješště to nezavedli, takže asi ani nezavedou.;)
 

JOSEF 70

Psavec
Jasně taky jsem jeden z těch co navrhoval každodenní motivaci skladů od sousedů a přátel a pak mi došlo že to hře neprospěje že by zboží bylo moc . Ale motivační sada se nevyhrává každý den hlavně ta hromadná . Takže možná...?
 

DeletedUser3139

Host
Podle mně jsou obě sady celkem na nic. Chodí mně halda zpráv, že u mně nebylo co motivovat. Takže mi stačí mít dobré přátele a být v dobrém cechu. Takže pokud by se dali motivovat i výrobny, to by se mi sice líbilo, ale zase bych se klidně obešel bez sad. Tak nevím na co je mám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru