motivace

DeletedUser15993

Host
Co udělat hromadné tlačítko na motivaci budov vsech přátel, sousedu, cechu a též hromadnou návštěvu hostince. Jednotlivé potvrzování je strašně otravné!
 

Svatej

Legenda
Hele, já to na jednu stranu chápu. Máte úžasnej nápad, napíšete ho do ticketu podpoře, ta to neřeší a odkáže vás na fórum. Jdete teda na fórum, napíšete svůj úžasnej nápad (a většinou se i trefíte do správnýho vlákna) a dál už to neřešíte. Z vaší strany jste splnily co jste chtěly, obohatili svět o váš skvělý nápad a mozek vás odměnil přísunem endorfinu a dalších skvělejch substancí.

Zkuste se na to podívat ze strany hráčů kteří tohle fórum berou jako fórum, ne jako hromadu na kterou se random házej věci ok? Pro tyhle případy tu máme velmi uživatelsky příjemnej formulář jak při tvrobě nápadu postupovat (https://forum.cz.forgeofempires.com...u-nÁpadŮ-přečti-si-to-než-něco-vytvoříš.5296/) a mimojiné je tam noticka aby jste zkusili prohledat fórum (vpravo nahoře máme vyhledávač) zda už se náhodou něco takového neřešilo. Protože lidské myšlení funguje překvapivě podobně u většiny jedinců, je vysoká šance že už se to řešilo.
A ono se to fakt už několikrát řešilo. "párkrát", abych to poddal zlehka... ;)
 

Auri

Turista
"Zkuste se na to podívat ze strany hráčů kteří tohle fórum berou jako fórum" - takže pohledem těch asi 10 lidí, kteří tohle forum aktivně používají a berou ho vážně? :)
 

explorer Pablo

Dopisovatel
A co udělat tlačítko, že bych ho v době bronzové zmáčkl a byl v době Marsovské? Já totiž nechci být neandrtálec, já chci být rovnou astronaut, je.li možno?
 

Svatej

Legenda
aby bylo jasno, můj názor je že pokud by to bylo zpoplatněno diamanty (cca 5 dia za každé použití jako u hr. výběru) tak jsem PRO.
Ale tohle je bezpředmětné téma. Řeší se už roky na všech mutacích na kterých čtu fórum a furt nic. ;)
 
Nahoru