Mrazivá diskuze o zimní události 2020

dudasek

Znalec
dík za analýzu..terásky a moštárny už jsem z města odstranil před časem,

nahradit dva piráty setem z pekáren mě nenapadlo..problém pro mne je že budu mít 2,možná 2,5 a plýtvat dia na krkolomnou sestavu se mi nechce.bude to chtít trochu kombinovat.já mám loďky hned u radnice,takže mi je drží připojené jen 2 kostičky..na pekařství bych asi musel dát mnohem víc cest.

edit:tak mi ti piráti yychází lépe:8+8% do útoku-15%útok.
obrana je ve Foe zbytečná,fp neřeším furt mám v invu víc,než utratím..možná jestli trefím 3 full tak si to dám jako logické cvičení to seskládat :))
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
to je záměrné , že nemůžu zimní událost dohrát o něco dříve a pouští mi to jen tolik úkolů, abych to dohrál v den kdy to končí ? A jestli jo tak proč?
 

Svatej

Legenda
jo, je to záměr. A důvod je, že pár let zpátky bylo možné dokončit celý event hned první den. Což lidi dělaly a pak zbytek eventu remcaly že nemaj co dělat a nuděj se. Tak vývojáři přidali tuhle funkci.

Nechat je rok ležet v inventáři, abych je příští rok zkompletoval?
Je vidět, žes nehrál v době kdy nejlepší budovou na spokojenost byl hřbitov, na kterej jsi dostal 1 upgrade ročně! :D
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
no to je moc pěkné.....poslední den události jsem celý den v práci tak pokud bych musel spoléhat na vylepšení co je poslední odměnou za úkoly tak bych se jen musel modlit ať v tom posledním úkolu není nic co je na delší dobu....jako třeba proveď 8x 4hodinovou výrobu a tak podobně...na jednu stranu chápu, ale mohli ponechat možnost ukončení aspoň třeba 3 dny před koncem a ne že mi právě naopak 3 dny před koncem znemožní akci dokončit. Nu což....nelze vyhovět vždy všem, tak se s tím budu muset nějak poprat :)
 

d arvit

Odborník
i kdyby tam dali 24 hodinovou výrobu tak by to neměla být velká překážka protože ve hře existují hromadná urychlení výroby až na 8h a každý trochu zkušenější hráč si jich drží pár pro tyto účely..
 

Chimichurri

Psavec
ano...zkušenější určitě, anebo prostě délehrající ;) . Tak v podstatě tentokrát mě to zrovna nijak netrápí, jen mě to zarazilo ta nemožnost to dokončit předčasně. Ale jinak díky za tip (sice zrovna tohle na skladu nemám), určitě až budu mít tak použiju.
 

Svatej

Legenda
Úkoly jsou nastavované tak, aby je bylo možné splnit pro všechny hráče. = poslední den určitě nebude 24h výroba.
Poslední úkol bude
poraz tuto střední armádu NEBO vyjednej toto střední vyjednávání a utrať XY bodů výzkumu
Jinak, zkušenější hráči si zpravidla ve městě nedrží budovy na které urychlení výroby funguje. ;)
 

Borat

Člen
Za hodinu končí dnešní speciál - Taktikova věž. Patrně poslední slušnější cena. Pak jde Malá renovační sada a zbývá na poslední den Zlepšení věže vítězství. Hra počítá, že ještě otočí dva denní speciály.

Poslední den budu vybírat nastřádané šperháky. Výše už je kompletní seznam cen za dvířky. (Velké díky za odkazy. Zlepšilo mi to Zimní událost.) Tak lze sáhnout pro to, co kdo potřebuje. ;)
 

dudasek

Znalec
taktik mi nepadl žádný(3 pokusy),ale malá renovačka ano..myslíte,že bonus bude platit v sestavě např:
Perníkové+Marcipánové+Zimní pekařství úrovně 5 ???
 

Chimichurri

Psavec
ne...pekařství musí být na nejvyšší úrovni, aby se započítal bonus. Měl jsem to chvilku na 5. úrovni a nepočítalo mi ho...teda nezapočítal se ten druhý bonus, jen jeden

a navíc nesmí spolu sousedit stejné pekařství....pak se ten bonus taky nepočítá
 
Naposledy upraveno:
Kombinace 1x perník + 1x marcipán + 2x makronka dává pěkných 22 FB, 36% obrany pro útočnou armádu a 10% útoku pro útočnou armádu + ostatní na 60 polích (místo dvou teras například) :). Já jsem spokojená :).
 

dudasek

Znalec
jako uvidím co zítra plácnou za grand prize..nějaké dia bych pustil,ale jestli to pro mne bude svoloč nedám ni kamínek...

Májenka---škoda,že ten útok není +15%...ty body nabereš kdekoli,ale off bonus není nekonečný..
 
Tak on útočnej bonus pro útočnou armu se léta sháněl velmi dobře a proto někteří hráči mají i přes 1000% do útoku, ale s bonusem pro obranu útočné army se začalo něco dít teprve nedávno, tak tam je myslím pořád ještě žádoucí to u většiny hráčů zvedat :). A to i tu těch léta hrajících :).
 

Kayro

Znalec
Da pernik+makron+pernik 2x10 do utoku? Pocita se ten makron jako unikatni budova pro kazdy pernik?
 

Svatej

Legenda
Tak on útočnej bonus pro útočnou armu se léta sháněl velmi dobře a proto někteří hráči mají i přes 1000% do útoku, ale s bonusem pro obranu útočné army se začalo něco dít teprve nedávno, tak tam je myslím pořád ještě žádoucí to u většiny hráčů zvedat :). A to i tu těch léta hrajících :).
Za 10K dia jsi v posledním letní eventu mohla mít 55x pirátské strážní místo (každé 2% obrany útočné army). Nevim kolik jsi dala za pekařství, ale hádám podobnou částku.

Pokud to chceš porovnávat na plochu, tak na 60 polích co zabere tvoje kombo s 36% dáš s pirátskýma strážníma místama 60% bez nutnosti cesty. ;)

Da pernik+makron+pernik 2x10 do utoku? Pocita se ten makron jako unikatni budova pro kazdy pernik?
Jo, dostaneš u všech tří bonus za napojení 1ní budovy
 
Za 10K dia jsi v posledním letní eventu mohla mít 55x pirátské strážní místo (každé 2% obrany útočné army). Nevim kolik jsi dala za pekařství, ale hádám podobnou částku.

Pokud to chceš porovnávat na plochu, tak na 60 polích co zabere tvoje kombo s 36% dáš s pirátskýma strážníma místama 60% bez nutnosti cesty. ;)
Tak záleží, z jakého úhlu pohledu se na to podíváš :). Mě se k tomu líbí právě i ty sarapetičky kolem, jako je 10% útok a 22 FB + to ostatní, já to mám ráda namíchané :). A jo, +- 10 tis. to asi stálo :).
 
Da pernik+makron+pernik 2x10 do utoku? Pocita se ten makron jako unikatni budova pro kazdy pernik?

Počítá. Když to budeš mít postavené v jedné řadě vedle sebe, tak z obou perníků po stranách dostaneš 1 bonus. Z té prostřední makronky pak taky - jen první bonus. Platí to jak u všech ostatních setů, tedy musí se dotýkat jedinečné budovy, aby jsi na bonus dosáhl.
 
Nahoru