Mrazivá diskuze o zimní události 2020

Never1986

Turista
Taky me vadi kdyz je tohle F2P hra nazbirat 9 sobu neni co bych par klikama nasel ale je to o nahode,ale jako 3000 diamantu za celou odmenu? Procc neni po nazbirani sobu zdarma? Jako ja nemam problem podporit koupi diamantu tuhle hru,protoze me vazne bavi,ale jako tohle nemyslite vazne. Abych dal 3 pekarny tak bez toho je to proste nemozne. A ty jejich blackfriday to je taky komicke. Nevim za jakou cenu to mate v cizine,ale tohle je fakt pres caru. (Ted uz odeme neuvidi ani korunu za tenhle event)
 

Svatej

Legenda
jestli chcete pay to win cpěte do náds něco,za co ty prachy utratíme a svoloč si nechte pro japka a amíky,němce...co neví co s prachama a nedávejte to lidem.,co přemejšlí,jestli si koupí 10l benzínu/nafty,zaplatí dětem Vánoce na horách.či si vylepší hru co je baví a koupí něco,co jim ve hře pomůže..
Hele, bez urážky, ber to jako radu k dobru, ale pokud máš takovéhle dilema, tak bych hru škrtnul jako první, bez ohledu na cokoliv a místo toho hledal způsob jak ty peníze přeměnit do pasivního příjmu...

Při mém výpočtu dvě budovy zdarma, třetí za cca 4000 diamantů + nějaké drobné, zálkeží hodně na štěstí u stromku a sirek
Díky! ;)
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
nemám dilema:klikám to tu celkem poctivě a i když jsem vlezl na rozjetej servr (B) se zpožděním od startu nevedu si špatně,s ohledem na rodinu a dětem jedu jen jeden svět-bavím se s přáteli,bojuji,taktizuji,obchoduji a motivuji přátele a cech když mám čas a náladu...všechny onlinovky,co jsem kdy hrál jsem díky aktivitě decimoval hráče s premiovou měnou a jsem na to hrdý:buď máš kliku a aktivitu,nebo holt zaplatíš......všichni být aktivní nemohou a tak tvůrcům tečou finance ale letošní GRAND PRIZE je moc velká a musí být poskládána do trojúhelníku,nebo nelze využít všechny bonusy...to je hnus...a to místo není na takovej odpad vůbec přiměřené....raději nasázím do města pár kolotočů/vítězných náměstí,než pekárnu...no útočná se mi možná vleze,ale 1 a ne 2,3,4...mám radost,že se můžu fláknout a nejet to na krev/diamanty...
 

PavelKT

Komentátor
Tato hra je stále náročnější na čas a kdo chce jet na 100% jeden svět - pomalu ostatní opouští ...
aktualizace nepřináší kromě kravin nic co by hru zjednodušilo a ušetřilo nám trochu času na hru samotnou ...
sami dobře víte jak jsme se před léty na každou aktualizaci těšili ...
berte to tak že nám alespoň tímto bezvýznamným Eventem - který asi dost hráčů vypouští - poskytli trochu vánočního klidu :)
 
Jedine co se mi na letošnim eventu libi je moznost zisku starych odmen takze radeji naberu vlačky a dalsi uzitecne veci.
Pro pekarny us jsem nasel paradni misto vetesnik bude mit pry o ne velky zajem :)
Snad budou dalsi eventy lepsi. Za me si myslim ze stejne nejefektivnejsi event kazdy rok byva letni kolo stesti.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Aby budovy dávaly max bonus musí být 3 rozdílné na max úrovni a postaveny "do trojúhelníku". Když se postaví vedle sebe tak budova uprostřed bude mít max bonus a okrajové budovy jen ten poloviční bonus.
 

Markowitz

Turista
Jak tady čtu debatu, tak jsem celý ten event asi pochopil naprosto špatně.

Já myslel, že ta platba 2995 dia u sobů je za to, kdybych ty ceny (nyní mám tři) chtěl hned, aniž všechny soby najdu. Ale podle toho, co tady píšete, tak budu muset zaplatit i v připadě, že jich nějakým zázrakem najdu všech devět. To jako vážně....?

Plnění těch Událostí mne stojí obrovské zdroje, hlavně ve zboží (jsem na úplném konci doby železné) a abych ty odměny nakonec dostal, musím zaplatit skutečnými penězi??
Na plnění Denních výzev už zdroje nemám žádné, takže není šance ani na šperháky do kalendáře.

Navíc např. zrovna nyní čekám už devět hodin (!!!), než se objeví tři Příhody, abych se mohl dostat dál. Zatím mám za celý den jednu...
 

dudasek

Znalec
jj-nasbírali jsem loni 9 sobíků a stejně jsme za vybrání museli vysolit 2995dia-mě osobně to štvalo-měl jsem tam vagonky,se kterým by byl můj vláček lepší...


otázka:jedna z odměn je Odměna z kalendáře:cituji:
"Otevři odměnu a získej klíč k dnešním dvířkům Zimní události.Pokud jsi už klíč dne našel,získáš místo toho šperhák!
Po otevření všech dvířek získáš hvězdy"...konec citace....

když otevřu všech 32 dvířek získám odměnu -zase jen odměna z kalendáře:výběrové sady,portrét Biancy,body výzkumu,zboží...kam zmizely hvězdy ????
 

Freeler

Nováček
Jak tady čtu debatu, tak jsem celý ten event asi pochopil naprosto špatně.

Plnění těch Událostí mne stojí obrovské zdroje, hlavně ve zboží (jsem na úplném konci doby železné) a abych ty odměny nakonec dostal, musím zaplatit skutečnými penězi??
Na plnění Denních výzev už zdroje nemám žádné, takže není šance ani na šperháky do kalendáře.

Navíc např. zrovna nyní čekám už devět hodin (!!!), než se objeví tři Příhody, abych se mohl dostat dál. Zatím mám za celý den jednu...
Pro vás, začínající hráče, jsou eventy složitý, navíc tenhle vánoční obzvlášť. Hráči co jsou už trochu dál v érách a taky zkušenější. jsou schopný udělat několik eventových úkolů za sebou a přitom i ten denní. Ale to sám uvidíš, až budeš taky na takovým lv. hráčství. Za sebe ti můžu, říct, nedávej do toho dia, nevyplatí se to.
U těch sobů to takhle bylo i minulý rok. Kalendář je ale novej.
 

Markowitz

Turista
Složitý ještě nemusí znamenat blbý
Pro vás, začínající hráče, jsou eventy složitý
Složitý ještě nemusí znamenat blbý :) Já složitost nevidím, spíše nesmyslnost.
Pro mne je hlavní přínos to Pekařství, které mi dává slušné bonusy. Takže hlavně sbírám zápalky, abych dosáhl na upgrady.

Nemusíš, platíš diamanty, které jdou získat i mnoha jinými způsoby, než je koupit je za reálné peníze.
Sorry jako, ale za jak dlouho tady "jinými způsoby" získáš 3.000 dia...?
 

Markowitz

Turista
V mé úrovni přechodu mezi Dobou železnou a Raným středověkem?
Začal jsem hrát 28. listopadu a za tu dobu mám slušný progres - nevšiml jsem si, že by někdo momentálně postupoval rychleji. A za těch 12 dnů jsem dostal při nějaké příležitosti jednou myslím deset a jednou dva diamanty.
Tak o jakých dvou týdnech pro 3.000 kusů je tady řeč...?
 
Nahoru