Mrtvé nemrtvé obranné jednotky

Joule

Turista
Svět: Cirgard
  • Prohlížeč a verze: Chrome (54.0.2840.99 m), IE 11.0 ale je nezávislé na použitém prohlížeči
  • Popis chyby: Pokud v obranné bitvě zemřou jednotky, po jejím přehrání dojde chybě v jejich kasárnách
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje: Po každém přehrání záznamu obranné bitvy
  • Detail chyby: Pokud v obranné bitvě zemřou jednotky, po přehrání jejího záznamu začnou některé kasárny hlásit neaktivitu. Po otevření kasáren nabízí hra naverbování padlých jednotek (přestože reálně k žádné ztrátě jednotek nedošlo), pokus o naverbování vyvolá okno o interní chybě.
Týká se to jak vlastních, tak útočníkových jednotek (pokud nějaké padly) a to bez ohledu na jejich závislost/nezávislost. Chyba se mi objevuje u šampiónů z doby ledové a tankových vznášedel, naopak railguny a tuláci jsou imunní.​
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

DeletedUser3139

Host
No, to je s největší pravděpodobností docela velká chyba. Ale zkus supportíky, jestli pomohou.;)
 

Arthoris

Odborník
To se mi taky občas stává, řešil jsem to ze supportem, zaslán byl i screenshot, a že to bylo předáno technikům. No je to už celkem doba, a chyba se pořád objevuje...
 

Joule

Turista
Support naštěstí kontaktovat nemusím - restart hry to vyřeší - ale je to otrava a nějaká oprava by neuškodila ;-)
 
Nahoru