Mrtvoly jednotek

Líbilo by se vám, pokud by na bojišti zůstávaly mrtvolky jednotek?


  • Celkový počet hlasujících
    20

sauron 11

Komentátor
Současný stav: po zabití jednotky její mrtvola zmizí.
Nápad: po smrti jednotky by mrtvola nezmizela, ale zůstala by na zemi. Průchod skrze mrtvolu by stál více pohybu.
zkoušel jsem nápad hledat na foru: Ano
 

Dan 77

Veterán
PRO - bylo by to trošku realističtější

Jsem proti. Proč? Protože se mi to prostě nelíbí, aby všude ležely mrtvoly ;)
Pokud bojuješ manuálně, tak už tě to moc nezdrží, pokud tě to bude mást, že tam je neaktivní jednotka, co už nemůže bojovat. Oproti automatu ta bitva stejně zabere nějaký delší čas.
 

Hrneček23

Komentátor
PROTI
Jen další zatížení na data a paměť pro ty co hrají na mobilu a je to k ničemu.. Pokud chceš mrtvoly nainstaluj so Call of Duty.. :D
 
Já bych to zavedl, jsem pro...

Pozitiva:
+ Jde o to, že to bude reálnější, pro to okořenění, ano jsou jednotky které tě vymažou z povrchu a nezůstane z tebe nic...
+ Ale rozhodně bych nedával možnost ON/OFF tedy Zapnout/Vypnout to by pak bylo nefér...
+ Dost lidí bojuje automat a nevšimnou si toho, teda jo, všimnou, mohou mít víc poškozený jednoty než obvykle..
+ Jednotky by mohli také plně blokovat cestu, třeba vrak tanku a podobně...

Negativa:
- U vyšších ér, kde jednotky jsou takřka vymazány z povrchu, tam by se to dalo doladit...

ale jak padlo na začátku PRO
 

ufík123

Psavec
Já bych to zavedl, jsem pro...

Pozitiva:
+ Jde o to, že to bude reálnější, pro to okořenění, ano jsou jednotky které tě vymažou z povrchu a nezůstane z tebe nic...
+ Ale rozhodně bych nedával možnost ON/OFF tedy Zapnout/Vypnout to by pak bylo nefér...
+ Dost lidí bojuje automat a nevšimnou si toho, teda jo, všimnou, mohou mít víc poškozený jednoty než obvykle..
+ Jednotky by mohli také plně blokovat cestu, třeba vrak tanku a podobně...

Negativa:
- U vyšších ér, kde jednotky jsou takřka vymazány z povrchu, tam by se to dalo doladit...

ale jak padlo na začátku PRO
třeba suť nebo něco podobného by se tam dalo implementovat
 
Nahoru