Myrmidoni - žádný flákání - pouze pro aktivní hráče

S i d i u s

Nováček
Čau.
U spousty cechů vidím statusy typu "tady se nic nemusí", "žádný povinnosti", "jak kdo chce".. No, u nás je to jinak. Hru máme rádi a chceme ji hrát, takže mi nedává smysl hře věnovat čas a zároveň hledat cesty, jak se jí vlastně aktivně vyhýbat.
Hledám k sobě do cechu Myrmidoni pouze aktivní hráče. Expa až do konce samozřejmostí (rok a půl jsme neprohráli) a mám ambici dostat se a udržet se v diamantové lize. Prostě chci vytvořit místo pro hráče, kteří fakt chtějí hrát, ale zároveň nechtějí přijít už "k hotovýmu" a pomůžou mně (a já jim) vybudovat další z nejsilnějších cechů.
Cechovníkům pomáhám s celé kapacity svýho města v obchodech i náhozech a vymyšlením strategie budování, aby se jim dobře dařilo, rostli a hra je bavila. Jsme kolem 50. lvl, takže i pár bodů z radnice se najde. :)
Je mně jasný, že takovou podporu má spousta cechů, takže je těžký nabídnout "něco novýho". Je to spíš o tom najít dobrý hráče a soustředěně se propracovat na vrchol :)
Jsme teď čtyři - trochu jsme pročišťovali stavy. Ale všichni hrajeme 3+ roky, takže trošku něco víme a můžeme pomoct a poradit.

Tak dejte vědět. Těším se na vás.

Sidius
 
Nahoru