Nápad

Současný stav: Odměny členů
Nápad: Já bych ve hře uvítala ,mít jako vůdce cechu možnost přidělení odměn členům cechu. Pokud chci někoho odměnit za dobře odvedenou prácí,musím platit ze svého, radnice ani hra takovou možnost nemá. A to mě prostě ve hře chybí
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
 

Lord Org

Psavec
Původně jsem vůbec nechtěl reagovat, ale aby to tu nezůstalo jen tak bezprizorně, změnil jsem názor a něco krátce poznamenám.
Jestli to chápu dobře, nápad spočívá v tom, že by vedení cechu rozdávalo z "cizího" podle vlastního uvážení někomu něco? Podle toho, jak se zrovna vyspí?
Podle mě nesmysl, jestli chceš někomu něco rozdávat, tak si na to nejdřív vydělej = ušetři si to. A ano, myslím tím plať to ze svého, hra jaksi není postavená na tom, že ti bude zadarmo něco dávat. A když už jsem u toho, docela ti chybí popis jak by to konkrétně vypadalo. Hra by ti měla dát možnost rozdat denně xxyy bodů/zboží/atd. nebo jak si to představuješ?
 

Artesis

Komentátor
pokud tomu dobře rozumím tak chceš rozdávat lidem z cechu dle zásluh. Jediné řešení by bylo po CE, CB apod. mít odměnu do clan WH (nějaká nová pasička) z kterého by šlo odměnu přerozdělit dle zásluh. Třeba plánky na budovy z CB navíc, matroš, body... množství by klan dostal dle umístění a ligy kam spadá. U CE jakou úroveň splnil a kolik případně bodů nasbíral, jak se umístil ... mohlo by to být i symbolické ... klan co udělal desátou úroveň CE a umístil se třeba 5 z 8 za to dostane 200 matroše a 150 bodů do kapsičky ... poslední pak třeba nic. Pokud by to bylo na téhle úrovni "tzn" lepší než drátem do oka... tak jsem pro.
 
Nahoru