Nábor členů do Cechovní republiky

Pierre18

Turista
C E C H O V N Í R E P U B L I K A


NĚCO MÁLO O NÁS:

Jsme nově vzniklý cech
. Premiérka-Hapimere je přetažená z jednoho z vyšších cechů, kde byla dlouhou dobu ve vedení (zkušenostmi a nápady jenom srší :) ). Jsme kamarádský cech, ve kterém si chceme vzájemně pomáhat. Víme, že neobsadíme nejvyšší příčky, ale i tak jim můžeme dělat menší ZLO :) a jednou se mezi tyto cechy společnou hrou třeba taky dostaneme.


KOHO HLEDÁME?

Hledáme hráče, kteří si chtějí společně s námi tuto hru užít a přitom si ještě společně zaválčit, pokecat, předávat zkušenosti, učit nové lidi a zpříjemnit den po náročném dni v práci/škole. Takže hledáme lidi, ať už nový nebo starší hráče, se zkušenostma nebo bez, ale hlavně s chutí do hry.


PRAVIDLA CECHU:


1) volby: každý 3 měsíce se budou konat veřejné volby do vedoucích pozic (ministr zahraničí (diplomacie), ministr kultury (velkolepé budovy,...), ministr obrany (vojenské taktiky, budoucí tažení...), ministr práce (nábor nových), ministr obchodu (cechovní pokladna)-> hlavní je možnost odvolatelnosti v případě nespokojenosti s jednotlivými ministry, které musí schválit 3/4 cechu

2) minimálně 3x motivace či zušlechtění týdně

3) pomoc s velkolepými budovami

4) rozdělení hráčů na jednotlivé frakce (bojovníci, vědci a přispěvovatelé)

5) Výměna surovin ve férovém poměru 1:1 stejná doba, 1:2 vyšší : nižší

PS: VOLBY proběhnou po obsazení minimálně 20 hráči.


a o další pravidla se bude cech dohadovat, je možné, že cech bude průběžně měnit pravidla, protože o všem se tu bude rozhodovat kolektivně.


Sepsal a vypracoval: prezident Cechovní republiky
 
Naposledy upraveno:

pes63

Komentátor
Ahoj, touto cestou bych se k vašemu cechu rád připojil, myslím si, že asi jako zásobovatel, ale nemám ještě úplně jasno, konec konců si rád nechám poradit. Aktivní rozhodně budu, motivace nejsou problém. Zatím jsem vstoupil automatem do cechu, ale je tam nuda, nikdo nic neřeší, nechce a dokonce ani neporadí, prostě "mrtvo" a takhle se mi tedy hrát nechce. Jsem začátečník, hru poznávám a chtěl bych hrát s lidmi, které hra baví.
Pakliže nejsem vhodným človíčkem na přijetí, stačí napsat, že NE. I to je totiž lepší, než mlčení a nezájem.
Hoj, Pes63.
 

TataNaVyzvedach

Nováček
Ahoj, Cechovní republika žel umřela na totální neaktivitu vedení. Pár pozůstalých aktivních členů proto po dlouhém "čekání na zázrak" založilo cech "Nová republika". Snažíme se navazovat na pravidla a ideály původní Cechovní republiky, aktuálně existujeme dva měsíce, jsme na 5 úrovni, 3x jsme byli zlatí, 4x stříbrní. Jeden člen je v současnosti, jeden v koloniální době, ostatní ve středověku. Celkem je nás sedm. Případné zájemce samozřejmě uvítáme s otevřenou náručí!