Náhozy na VB, zase okraden + čištění VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Borat

Člen
Mám představu, že cech předepisuje členům povinnosti. (A fakticky běžné členy zkrouhne na jejich právech.) To mám na mysli.
 
Na jakych pravech...ze chce Arc,ci Obserku,ci boje v CE a CB..vzdyt za to co nejaky cech nabizi,to je samozrejmost,a mela by to byt i pro hrace,protoze sam ziska z tohodle. A to nemluvim o smene zbozi ve vyhodnem pomeru.

Tak mi napis to zkrouhnuti prav? I nekde kdyz jsi v tom tymu mas nejake povinnosti ale zase zisk,to je tu stejne, pokud chces klid je tu rada cechu.

Tvl ty hledas blbosti porad, nechapu jak muzes hrat na trech svetech takhle.
 

Kashttan

Nováček
Mám představu, že cech předepisuje členům povinnosti. (A fakticky běžné členy zkrouhne na jejich právech.) To mám na mysli.
V cechu je to něco za něco, kdy výhody převažují nad povinnostmi. A každý hráč si může vybrat, jestli půjde do cechu, kde je povinný arc a obserka 80+ a jede se 64/48 ce. Nebo do cechu, kde není povinné nic. Pak ale i ty výhody můžou být rozdílné.

Můj cech mi nařizuje vlastně jen aktivně hrát, což dělám i bez toho. Já bych od tebe někdy chtěl slyšet v čem je to lepší být v cechu sám a pak řešit dokola takovéhle problémy. ‍
 
Naprosto mě fascinuje jak se tady furt řeší hra vs. morálka. Je to jako kdyby jste kritizovali makléře na burze že vydělává na růstu a poklesu kurzu.
1) Pokud hodíte 2 stejně a ty jsi druhý, smolík a konec. Riskoval jsi a prohrál nic víc nic míň
2) Morální a nemorální náhozy neexistují, existuje jen hloupost hráčů co neumí počítat a nahazují své velkolepky nesmyslně
3) Pokud někomu nahodíš velkolepku a on je neaktivní, opět smolík, šel jsi do rizika a prostě to nevyšlo
4) jediný za mě rozumný bod je možnost "schovat" velkolepky které asi nikdy zavřené nebudou, ale i to mi přijde zbytečné
 

DanielCZ84

Komentátor
Borate prostě to není chyba, je to vlastnost hry 10 let. Pokud prostě nahazujes mimo domluvené vlákno je to risk který postupuješ, a sám píšeš že na tom vyděláváš tisíce bodů, takže okradas sousedy a přátelé,tak logicky musíš než i to riziko že vydělá tobě podobny, nemůžeš vydělávat jen ty.
 
Naposledy upraveno:

kouzelnik

Nováček
borate, ty jsi fakt typek. okradas ostatni a pak places, kdyz o neco prijdes. sam okradam vsude kde to jde ve velkem a kolikrat jsem prisel o vic jak 2000 bodu behem vteriny. dokonce hned v dalsim nahozu znovu. to je proste riziko okradani. tak se s tim proste smir, nebo nepodhazuj ostatnim. :-DD
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru