Nákup ve starožitnictví - chybí potvrzovací okno

Dan 77

Veterán
Ahoj,

vpravo u aukcí při dávání nabídky sice nechybí, ale vlevo v denní nabídce jo, a pokud se člověk nechtíc uklikne, koupí něco, co ani nechtěl. Žádné potvrzovací okno, prostě dojde rovnou k nákupu.
Stejně tam jde vše koupit jen jednou, nejde se tam při nákupu nějak výrazně "uklikat", tak se domnívám, že by tam potvrzovací okno nemuselo být úplně na škodu a že jednou za čas to jedno kliknutí navíc nikoho nezabije.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

dudasek

Znalec
pro-už se mi to ukliknutí stalo mnohokrát..jednou jsem to řešil s podporou a bylo mi to vzato zpět,ale po dalším faux-pass jsem se už jsem jen mávl rukou...
 

Dan 77

Veterán
Dneska jsem omylem u starožitníka koupil už dva předměty, zatímco jsem pouze sbíral příhody v okolí města! :D
 

Bonaparte I.

Turista
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak mám dostat nějakou budovu z města do starožitnictví a prodat ji, když získání uložení budov nikde skoro není, ani v úkolových řadách, takže nemůžu ani moc obmněnovat město a za prodej mimo starožitnictví nic nedostanu.... kde sehnat více uložení budov? Za 1/2 roku bych těch uloženích spočítal na prstech jedné ruky co dostanu, tak že ve starožitnictví nemůžu ani skoro obchodovat, v minulosti se daly získat uložení budov i v úkolových řadách, ted´ tam není nic, mám toho na prodej hodně a nevím jak budovy dostat z města do starožitnictví, neustále jsou nové a nově budovy a není to kam dávat..... Dík za odpověd´
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Uložení budovy se dají získat v expedici (ať už jako odměna po dokončení nějakého střetu, tak z nefritové relikvie) a také v eventech. V aktuálním eventu je uložení budovy jednou z odměn u žirafy.
 

Bonaparte I.

Turista
to mně dřív taky padalo, ale asi rok mně to tam nepadá skoro vůbec, jestli by to šlo dávat víc ke koupi ve starožitnictví,je tam toho pramálo, zato některé věci tam jsou skoro každý den, mám toho ve městě poměrně dost, co bych prodal a obměnil trochu město....díky
 

Dan 77

Veterán
Jak píšou nahoře: v expedici, v denních výzvách, v eventech a ve starožitnictví. Nikde jinde.
 
Nahoru