Nápověda k surovinám u vyjednávání

Současný stav:
- V libovolně iniciovaném vyjednávání (expedice, cechovní bitvy, úkol, ...) se v dialogu "Najdi správnou kombinaci" s účastníky vyjednávání pro každého zobrazí tlačítko [Vyber možnost].
- To otevře další dialog "Vyber možnost v nabídce" s požadovanými surovinami. Zde je zobrazeno několik (podle obtížnosti) tlačítek se surovinami, požadovaným a dostupným množstvím.
- Každé tlačítko se surovinou má vpravo nahoře kolečko s otazníkem.
- Velmi často se stává, zvláště při rutinním postupu (např. v cechovních bitvách, kde se jede jedno kolo za druhým a není čas na zdržování), že se nechtěně aktivují nápovědná okna právě spouštěná kolečky s otazníkem.
- Zobrazená nápověda je rozsáhlá a zabírá velkou plochu (co to je, jak to získat, kde se to vyrábí, jaké to má zdroje, ikony, apod.).
- Není (mi) přesně jasné, jak se nápovědy zbavit. Někdy pomůže dotek přímo nápovědy, někdy je potřeba se dotknout vedle, někdy je potřeba vícekrát nebo "rázněji" (jako kdyby se zohledňovala síla/doba doteku). Někdy je to příliš "mimo", takže zmizí celý dialog "Vyber možnost v nabídce".
- Celé to docela zdržuje a hlavně u rutinních vyjednávání je to zbytečné.

Nápad:
- V nově přidaném nastavení určit, ve kterých oblastech chci/nechci zobrazovat nápovědy k surovinám.
- Za mě osobně tedy oblast "Vyjednávání" by byla určitě vypnutá.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
- Ano, ale buď jsem hledal špatně, nebo to tu není.

[EDIT]
Přidávám screenshoty, pro ty, kteří to nepochopili z popisu.
BTW: Telefon, na kterém hraji, má displej 4.6" a tlačítko se surovinou cca 11x8 mm a zbytečné 4mm kolečko s otazníkem prostě překáží.
 

Přílohy

  • Screenshot_20200820-191156.png
    Screenshot_20200820-191156.png
    954,9 KB · Zobrazení: 4
  • Screenshot_20200820-191440.png
    Screenshot_20200820-191440.png
    952,8 KB · Zobrazení: 4
Naposledy upraveno:

explorer Pablo

Dopisovatel
Nechápu návrh, prosím vysvětlit, zatím nevyjádřen
Návrhem podle mne je ,aby šla zrušit nápověda, nejlépe přímo v nastavení,jako animace. Kdo začíná přečte si a nastuduje a pak by měla jít vypnout aby nepřekážela takovým horlivcům,jako je navrhovatel. Mně se to teda nestává,ale budiž proč by nemohla jít vypnout nápověda v nastavení že ano?
 

dudasek

Znalec
jsem PRO vypnutí nápovědy:zboží vyměním,nakoupím,dostanu z budov a nezajímá mě,kde a z čeho to zboží vlatně v běžném režimu získám...zdržuje to.
 
Nahoru