Návštěva krčmy přátel (PŘEDÁNO)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Současný stav: Při každé návštěvě krčmy u přátel se otevře vyskakovací okno se zobrazením počtu obsazených židlí

Nápad: Navrhuju aby se návštěvy krčem daly provádět bez toho, aby se krčma zobrazovala. Podobně jako je tomu při motivacích, kdy se taky neotvírá celé město, ale rovnou je provedena motivace. Pokud navštěvuju více krčem naráz, ušetřil bych tím spoustu času, který strávím načítáním a zavíráním vyskakovacích oken po každé návštěvě krčmy. Nepotřebuju vidět jestli v krčmě u někoho sedím na páté nebo osmé židli.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO .. našel jsem podobnou zmínku v komentářích k jinému návrhu, týkajícímu se rovněž krčmy. Nicméně nebylo to tam dál nijak řešeno a jako samostatný návrh jsem to nenašel.
 

Joxer

Psavec
Dennisi, mohl by jsi svůj nápad rozšířit o případnou náhradu vypadnutého náhledu do krčmy? Jde o to, že někteří hráči chtějí mít pod kontrolou vybavení daného hráče a tím i jeho postup v činnosti v krčmě. Někteří hráči chtějí přátele právě podle vybavení krčmy. Pokud budou muset nějak komplikovaně najíždět do zobrazení krčmy díky ztrátě stávajícího systému zobrazení, tak ten nápad ukamenujou. Já například tenhle náhled potřebuju málokdy a já osobně bych tenhle tvůj systém návštěvy uvítal. Napadá mně, že různé vybavení krčmy by mělo i jinou barvu tlačítka nebo tak, ale tohle by chtělo víc času na promyšlení. A nebo dvě malá tlačítka vedle sebe, jedno na posazení se a druhý na návštěvu. Ono by stačilo menší tlačítko, ale provedení kam by se to druhé tlačítko narvalo, mně nenapadá.
Jinak za mně ANO, super nápad.
 

DeletedUser5384

Host
Nejsem Dennis a nechci mu dělat advokáta, ale jak často potřebuješ vidět vybavení krčmy u hráče? Jednou,když ho bereš do přátel? Tak si na něj najedeš stejně,jako když ručně bez automatu motivuješ město :) Za sebe jsem dal ano, protože dík kombinaci všeho možného mi stojí proklik do jedné krčmy cca 15 - 25 sec, přičemž většinu času čumim na ten štít se zkříženými meči. Bezva pohled,ale rád si ho odpustím :D
 
Pokud budou muset nějak komplikovaně najíždět do zobrazení krčmy díky ztrátě stávajícího systému zobrazení, tak ten nápad ukamenujou.

Kolikrát potřebuješ zjistit, jaké má ten hráč vybavení krčmy? Jednou když si ho přidáš do přátel. Není problém otevřít město a mrknout mu do krčmy. Rozhodně to zabere míň času než denně 80x čekat než se otevře okno krčmy a pak ho 80x zavřít ;-) A jsou hráči kteří mají daleko víc než 80 přátel. Taky nevím jak ostatní, ale já když projedu všechny krčmy, tak musím restartovat hru, protože se po tolika otevřených a zavřených oknech tak seká, že je nehratelná. Čili další úspora času.
 

Joxer

Psavec
Bobbyci. Ve světech jsou hráči, co fakt ten postup některejch hráčů žerou. Jen jsem chtěl podotknout na možnost začlenění této obrany vyřešení systému pro ty, co před tím, než dělají čistku v přátelích, nemohli přijít s argumentem proti. Mně osobně se tenhle nápad líbí natolik, že jsem dal návrh začlenění do návrhu proti argumentářům s nesouhlasným postojem vůči tomuto nápadu. Chtěl jsem jen štít u takhle bezvadnýho nápadu. Pro mně je to konečně dobrej nápad v sekci s návrhy. Konečně nápad u kterého se vyplatí projevit činnost v podobě vstupu do této sekce a vyjádřit se. Já osobně patřím do kategorie, která druhý jednoduchý systém pro návštěvu krčmy nepotřebuje ;)
Navíc lord přišel s dobrym řešenim pro protiargumentáře. Mně by osobně vstup do krčmy přes město postačil.
Ale ten nápad je tak dobrej, že se z pár protiargumentářů neposadí na zadek ;) ;):D
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Tohle téma se tu mimochodem řešilo docela nedávno.

Já patřím k těm, kdo se celkem rádi podívají, jak to daný hráč v krčmě má. Tímto děkuji joxerovi za hezkou nálepku "protiargumentář". Nálepky jsou dobré, kdo ji má, lze na něj snadno ukázat. Což by se mělo, protože chodit s nálepkou je divné, že ;)
Mělo mě to také k následující drobné analýze.

Příklady důvodů, proč chodit do krčmy tak, aby se zobrazila (některé z nich uvedeny nade mnou), a proč tam chodím já:
  1. protože si nepamatuju, jak má přítel zařízenou krčmu
  2. protože právě to hraje roli mj. třeba v případě, když volím, koho z přátel vyřadit (a proč bych se chodil dívat přes město, když mám na návštěvu krčmy tlačítko)
  3. snadno zjistím, s kým se hráč přátelí a mohu si na ikonky kliknout pro další akce
  4. i když má hráč krčmu plnou, můžu se tam snadno podívat, jestli je plná pořád "stejně", nebo jestli se tam obměnilo osazenstvo

Proč je možnost navštěvovat krčmu bez její návštěvy podobná možnosti motivovat budovy bez návštěvy města jen vzdáleně?
  1. protože město se načítá nepoměrně déle, než krčma
  2. protože návštěva města je vzdálená asi 20 px od ikonky motivovat bez návštěvy, takže volba navštívit/nenavštívit je jinak velmi snadná
  3. protože automatickou motivací ztrácím výhodu výběru budovy, kterou ohvězdičkuji - tím jsem mírně penalizován za svou "lenost"
  4. protože - a to už není technická, ale spíše filosofická poznámka - návštěva není motivace, ale prostě návštěva. Když půjdu navštívit opravdového přítele, taky nebudu hledat tlačítko "Udělej, jako že jsem ho navštívil". Hledejme, co ještě lze vynechat, aby nám zbyla jen efektivní tlačítka typu "losni mi, jestli mám dostat 30 stříbrných a bod, ale hlavně rychle".

Dá se prodleva při zobrazování krčmy nějak zkrátit? Ano, dá (pravda, ani jedno z obou řešení není zrovna "systémové", ale fungují docela dobře):
  1. Když si kliknu na tlačítko krčmy a následně ve správnou chvíli kliknu jinam (např. si mezitím posunu kurzor nad tlačítko krčmy dalšího přítele a kliknu), okno krčmy se ani nezobrazí. Když nemám čas nebo náladu, vidím asi tak 3-4 krčmy ze 79, protože se ani nestačí zobrazit, než kliknu na další. Stojí to jedno kliknutí/krčma navíc.
  2. Mohu si tuto uznávám trochu nevděčnou činnost nechat na chvíli, kdy už nejsem na PC, ale na mobilu, kde návštěvy všech krčem a motivace automatem trvají dohromady asi tak (abych to nepřehnal) minutu.
Existují návrhy "systémového" řešení? Ano (viz např. joxer a lfd):
  1. umístit někam v dosahu ikonku "navštívit krčmu bez návštěvy"
  2. vytvořit položku nastavení, zda zobrazovat krčmu, když ji navštěvuji

Je stávající nastavení pro někoho skutečně problém?
  1. Ano - v případě, že má někdo extrémně pomalou hru. To mám například já, někdy, když hraju na ntb s mobilním připojením, od toho znechuceně odcházím, odklikám si nejnutnější na mobilu a jdu dělat něco produktivnějšího. Nicméně já osobně tímto problémem s krčmou přesto netrpím, resp. spíše v menší míře, než v důležitějších herních situacích (sklizeň, boje, rotování úkolů). Takže to je relativní.
  2. Možná - v případě, že to někoho nebaví. Je-li to relevantní argument, neposuzuji já, ale jiní, nicméně mně nepřijde moc zajímavý. Pokud se však najde hodně hráčů, které nějaký element hry nebaví, pak je na vývojářích, aby svou hru učinili zábavnější.
  3. Ne - v případě, že je někdo líný, nejradši by odkliknul volbu "hrát za mě" a šel se rovnou věnovat něčemu zábavnějšímu, než je foe.

Závěr:
Byl bych klidně pro nějakou variantu, kde bych si mohl zvolit, že mohu jedním kliknutím krčmu tak jako tak navštívit, nebo nemusím. U motivací také zůstal zachován původní systém a byl přidán nový. Pak ale považuji za vhodné, aby zjednodušená verze byla nějakým způsobem implicitně penalizovaná.
 

Joxer

Psavec
Vůčí tvému postu budu též v pozici "protiargumentář" a to proto, abys na mně mohl snadno ukázat :D.
4 bod
protože - a to už není technická, ale spíše filosofická poznámka - návštěva není motivace, ale prostě návštěva. Když půjdu navštívit opravdového přítele, taky nebudu hledat tlačítko "Udělej, jako že jsem ho navštívil".
Kdybys méně filozofoval, tak bys zjistil, že tahle návštěva není zdvořilostní, ale je to obchod. Lezeš mu do jeho krčmy, né jeho bytu, proto filozofii srdíček vůčí druhému hráči zde zcela vynechám a budu se věnovat tomu, k čemu hospoda je. Když si pošlu někoho se džbánem do hospody, tak to určo neni slušný a měl bych majiteli ukázat aspoň hlavu svého avatara. Načuhovat tam jen hlavou můžu z tvého hladiska taky brát za neslušnost. Měl bych tam už vejít celej ne, když už tam jsem. Takže dáme další návrh na avatara celé postavy, páč strkat k někomu jenom svojí hlavu je neslušné.
V hospodě zaplatím stříbrňákem a jdu domu. Pokud vlezu do lépe vybavené hospody, tak z toho můžu mít i bodíka zkušenosti. Vlastně jsem chytřejší v konzumaci alkoholu. Už vím, že s červenym ubrusem budu pít lépe. Celá tahle akce je jen obchod. Já nemám tlačítko u souseda na návštěvu jeho domácnosti. Pokud bydlíš v hospodě, pak tohle tvoje pojetí slušnosti zcela chápu :D.
Ne - v případě, že je někdo líný, nejradši by odkliknul volbu "hrát za mě" a šel se rovnou věnovat něčemu zábavnějšímu, než je foe.
Opět nepřesné info. Lidi chtěj hrát hru Empire of Forge, proto tenhle nápad vzniknul. Když totiž nějaký téma převažuje v investici času, tak vyjdeš s nepoměrem vůči tomuto tématu. V tomhle pojetí mám pocit, že hraju dvě hry. Jedna se jmenuje "Forge of Empire" a druhá "Forge of Tavern" ale to s tím, že ta druhá hra je dominatnější vůči té první. Tenhle nápad vlastně jen říká: Hele, co kdyby už jsme spustili tu hru Forge of Empire a né tu druhou, kterou jsem sem nepřišel hrát, páč mně sem přivedl ten název. Tu druhou hru "Forge of Tavern" by mohl za mně hrát někdo jiný a já půjdu na tu hru "Forge of Empire". :D
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Kdybys méně filozofoval, tak bys zjistil... ...Pokud bydlíš v hospodě, pak tohle tvoje pojetí slušnosti zcela chápu.
Ano, přesně tam jsem mířil - nelze-li dostatečně argumentovat, označíme oponenta a zpochybníme jeho jinak hůře napadnutelnou argumentaci zpochybněním jeho osobní argumentační dostatečnosti ;) (k tomu doporučuji googlit heslo "straw man fallacy"). Prosím neřešme své osoby, ale návrh.

Samozřejmě chápu, jak jsem uvedl v jednom z argumentů, že některé části hry mohou některé hráče méně bavit (zkus se ale vyjádřit i k ostatním bodům, které jsou méně "měkké"), ale uvedl jsem množství důvodů pro i proti, aby se každý mohl lépe zamyslet nad důvodností návrhu i nad jeho případným řešením. Osobně beru, jelikož se jedná o mass multiplayer hru, určitou formu "socializace" za zcela případnou, byť se jedná o takové prvky, jako je motivace budov či návštěva krčmy. Čím aktivnější jsou mí přátelé, tím spíše si je "nechám". Proto jsem nesouhlasil ani s jinými návrhy typu "tlačítko hromadná motivace všech přátel najednou, abych nemusel klikat". Mohou existovat různé názory, můj názor je ten, že tyto věci ke hře patří, a nemám s nimi problém.

V tomhle pojetí mám pocit, že hraju dvě hry. Jedna se jmenuje "Forge of Empire" a druhá "Forge of Tavern" ale to s tím, že ta druhá hra je dominatnější vůči té první.
Popravdě slyším poprvé, že by někdo s návštěvou taverny měl až takový problém, a že by dokonce považoval takovou marginálii za převažující moment hry. Já ten pocit nemám ani vzdáleně a v tom smyslu jsem se i myslím racionálně vyjádřil.
 

DeletedUser5384

Host
Pak ale považuji za vhodné, aby zjednodušená verze byla nějakým způsobem implicitně penalizovaná.
No víš,nechci mluvit za všechny,proto mluvím ze své zkušenosti: Z tvého výroku mám pocit,že si tuhle mezihru chci nějak zjednodušit,ale tak to není. Hraju na ntb, i3 8GB,s připojením přes wifi a každá putyka se mi načítá neskutečně dlouho. Když se načte,vidím jen posunutí židle, nevyvíjím žádnou aktivitu. Pokud by se upravila grafika,opět bych nevyvíjel žádnou aktivitu,jen bych neviděl tu židli. Nevidím v tom rozdíl, krom spousty ušetřených zbytečně vyplácaných bajtů dat. Takže mi,prosím vysvětli,proč když aktivita teď i po případné úpravě je na stejné úrovni,proč chceš penalizovat? A jak? Že by třeba v "ušetřeném" čase běžely reklamy na prací prášky? :D

P.S. Úplně offtopic dodávám,že celá putyka mi stejně přijde jako slepá ulička :D
 

Dědeq

Znalec
Z tvého výroku mám pocit,že si tuhle mezihru chci nějak zjednodušit,ale tak to není. Hraju na ntb, i3 8GB,s připojením přes wifi a každá putyka se mi načítá neskutečně dlouho.
Tenhle argument chápu ze všech argumentů nejvíc, protože to znám z jiných situací (jako je vybojování jednoho hexu za více než 5 hodin, protože někdy na každý tah čekám desítky vteřin). Ale nevím, jak rozšířená je tahle chyba, a myslím, že to není chyba myšlenky krčmy jako takové, ale technický nedostatek.

Tou penalizací, jak jsem uvedl na příkladu motivace automatem, jsem myslel samozřejmě něco jiného, než reklamy :) Nenapadá mě teď konkrétní návrh, nemám čas ani motivaci se nad tím hlouběji zamýšlet, ale u té motivace automatem je to zjevné: např. když motivuji automatem, nevyberu si, jaké éry budovu budu motivovat, čili jaké éry plánek VB mám šanci získat; nebo když mám Dynamickou věž, nevyberu si, jaké éry budovu budu motivovat, tudíž jaké éry dostanu z motivace zboží; také si nevyberu, jak kvalitní budovu namotivuji/zušlechtím, abych hráče nejlépe bonifikoval a "zasloužil" si jeho "sympatie" (toto je samozřejmě hlavně poslední dobou lépe zajištěno prioritizací motivací automatem). Takže tak jsem to myslel :)
 

Joxer

Psavec
fmash nejdu proti tobě. To byla nadsázka s použitým příměrem.
Další větu: Tu druhou hru "Forge of Tavern" by mohl za mně hrát někdo jiný a já půjdu na tu hru "Forge of Empire",
jsem použil jako zrcadlovou negaci, páč sám návrh neříká, ať to hraje někdo jiný za mě, ale jen řeší vstup, ale tys hned použil to "hrát za mě" což vůbec v návrhu nebylo a ani to nikdo nechce. Jde jen o celkovou podobu, která vytváří zbytečnou aktivitu navíc, a ty řešíš, že to někdo nechce hrát a spojuješ to vlastně s tou hlavní věcí, proč to někdo chce měnit.
Navíc tuhle hloupost s heslem na vyhledávač bych ti v té slovní pomatenosti mohl dát i já s odkazem, že jsi citoval můj nick a tak to spojuješ s mou osobou a tak jí vlastně řešíš. Navíc, když si sám napsal:
Tímto děkuji joxerovi za hezkou nálepku "protiargumentář". Nálepky jsou dobré, kdo ji má, lze na něj snadno ukázat. Což by se mělo, protože chodit s nálepkou je divné, že ;)
Na to bych mohl odpovědět stejně a dát ti heslo a směr na vyhledávač :D
Když bych mluvil ke svému dítěti a vysvětloval bych mu nějakou věc a řekl mu: podívej se, kdyby to udělal někdo tobě, jak bys reagoval a on mi dal odkaz na heslo a nasměroval k vyhledávači, jenom protože použiju jeho osobu, tak se jen zasměju. Cílem nebylo tě zesměšnit, ale vytvořit nadsázku. Nebuď vztahovačnej jenom proto, že ti někdo v něčem oponoval a navíc v jinejch citacích, než bys chtěl.
nelze-li dostatečně argumentovat, označíme oponenta a zpochybníme jeho jinak hůře napadnutelnou argumentaci zpochybněním jeho osobní argumentační dostatečnosti
Použil jsi "hůře napadnutelná argumentace". To určo neni. Argumentace, kde je hospoda spojena s návštěvou opravdového přítele a tak pokládat vstup do hospody s přátelstvim a na tom stavět argumentaci pro zachování stávajícího systému, vlastně ani nemusí být napadána. Ta se napadá sama. Takže o hůře napadnutelné argumentaci nemůže být řeč. K ostatnímu jsem se nevyjádřil, páč jsem to nepokládal za potřebné. Tam jsem nespatřoval nesmysl v argumentaci.
Nebudem tu snad na sebe házet hesla, která ani nejdou spojit s touto mojí argumentací.
Jdu čistě cestou herní rivality. Tady jsem ale nepoužil ani tuto rivalitu. Byl to jen nadsázkový příměr. Jestli tě to osobně urazilo, tak se omlouvám, páč to nebyl můj záměr. Opravdu ne. ;)
 

DeletedUser7728

Host
PRO!!!
Jsem důrazně proti klikání! Jsem proti rozšiřování pacientů s problémy ruky / rukou!!! Jsem proti zbytečným dalším vyskakovacím oknům zatěžujícím už tak přetížené servry IG Farben!!! Klikací čudlík by mohl být v barvě ubrusu, ale je to pro mne zbytečné, když přijímám jen přátele s bordurou.

Taverna je obchod! Přijímám jen přátele s bordurou na stole - klikáním až ke karpálnímu tunelu mám denně kolem 15*FP + mince + plány (přátelé dtto). Dále je pak možnost nahazování VB a obchodů se surovinami. Jen na Ečku (a CZ-světů je 5!!!) mám 140*přátel + cech kolem 75 + sousedé kolem 75 (někteří můžou být cechovníci a/nebo přátelé). Z přátel vyřazuji prioritně na základě aktivity! To je filosofie obchodu o_O

P.S. V privátní zdravotnictí se prudce rozrůstá krom specializovaných center oka a páteře (fyzioterapie..) hlavně centrá chirurgie ruky!!!
P.P.S. Většina hráčů, kteří uvidí tady napsané "romány", uteče dříve než je přečte o_O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
tuhle hloupost s heslem na vyhledávač bych ti v té slovní pomatenosti mohl dát i já s odkazem, že jsi citoval můj nick a tak to spojuješ s mou osobou
I já jsem to použil (a domníval jsem se, že zjevně) právě s nadsázkou - označil jsem, podobně jako ty, osobu - ovšem v tvém případě už konkrétní :) Čistě jako odpinknutí míče, který jsi poslal. Nebylo to myšleno nijak zle, jen jsem možná víc citlivý, když se v diskusi na konkrétní téma mluví o lidech - jen jsem ti dal ochutnat tvého ostří, čistě z edukativních důvodů. A vida, pocítil jsi to :) Možná už slyším trávu růst, ale kdybys místo pojmu "protiargumentář" použil slovo "protiargument", ani bych neceknul, protože by to bylo diskusně zcela čisté :)
Použil jsi "hůře napadnutelná argumentace". To určo neni. Argumentace, kde je hospoda spojena s návštěvou opravdového přítele a tak pokládat vstup do hospody s přátelstvim a na tom stavět argumentaci
Hůře napadnutelnou argumentací jsem myslel právě ty ostatní, méně měkké (méně filosofické, chceš-li), argumenty, ke kterým ses nevyjádřil. To ve mně ovšem vzbudilo dojem, že ostatní argumenty zapadly a vytáhlo se z celého výčtu jenom to, o čem mluvíš, takže se věcná a široce podložená diskuse v praxi smrskla na téma "přátelství v krčmě". Které je ovšem jen náhražkou socializace, což jsem potom i dále rozvedl. Samozřejmě si nemyslím, že přátelé dole v liště jsou mí kamarádi :D Ale je to herní mechanismus, který to má v jistém smyslu napodobovat, a já nejsem proti němu. A pořád trvám na tom, že se ten mechanismus jmenuje "návštěva" krčmy :) Kdybych přišel ke hře ve chvíli, kdy se bude jmenovat "losni mi stříbro a bod" z krčmy, o vstupu do krčmy bych nepolemizoval. Míněno bez ironie. A pokud se ten mechanismus takto promění, tak se promění. Já jen posbíral v nějaké míře ucelenou kolekci údajů o výhodách, nevýhodách a možných přístupech k takové proměně a přiložil k ní svůj názor.
ale tys hned použil to "hrát za mě"
Ve víceméně věcném výčtu možných problémů, kde jsem uvedl 3 základní, je tento uveden jako poslední. Nenutím tě, aby ses zařadil do této kategorie, třeba jsi v té druhé, jako je např. bobbyc v té (přinejmenším) první. První dvě kategorie považuji za legitimní, tu třetí jsem uvedl jako souhrnnou pro běžné případy hráčů, kteří by chtěli neustále změny jen proto, že by zřejmě nejraději hráli jinou hru, ale na žádnou zatím nepřišli, a chtěli by proto vše upravovat přímo sobě na míru. Nikde netvrdím, že do této kategorie řadím kohokoli z tohoto vlákna.

Jestli tě to osobně urazilo, tak se omlouvám
Neurazilo ani v nejmenším. Ani mým cílem nebylo tě urazit, takže pro ten případ se pro jistotu omlouvám též. Tím bych tuto část debaty rád uzavřel a vrátil se k té původní.

Pokud i někoho dalšího zaujal můj výčet argumentů pro i proti původnímu návrhu a bude se k němu odkazovat, budu jen rád, když to nadále udržíme ve zcela věcné rovině.
 
fmash-
Děkuji za podrobnou pitvu toho co sis vydedukoval z mého návrhu a ponech prosím prostor k vyjádření i ostatním, ať tu nejsou 4 strany tvých hypotetických románů o něčem. co jsem vůbec nenavrhoval :D Nevím ž čeho jsi usoudil, že jsem líný na něco kliknout. Tak ještě jednou..aby to pochopil úplně každý o co mi jde a nemusel si k tomu nic domýšlet. Jde mi o to nečekat až se mi otevře denně 80 zbytečných oken se stejnou krčmou s červeným ubrusem a stejným počtem židlí, s tím rozdílem, že jednou sedím na páté židli a podruhé na třetí. A jde mi o to těch 80 zbytečných oken znovu nezavírat a ušetřený čas věnovat hře..ne své lenosti.
A je myslím naprosto nepodstatné jestli se město načítá například 10 vteřin a krčma 3 vteřiny. Princip je stejný. Taky jsem nikde nepsal o inovaci získávání stříbrných a bodů, jak sis opět vycucal z prstu. Můj návrh sleduje jen to aby se zrušila vyskakovací okna krčmy. Pokud si volíš do přátel jiné hráče než s červeným ubrusem a baví tě sledovat, jak ji staví nebo nestaví a když zjistíš, že nestaví tak je pak mazat, tak si to dělej. Já si je nepřidám a mám to vyřešeno. A na to mi stačí jedno nahlídnutí do jejich krčmy než si je přidám. Víc mě nezajímá..ani to kdo jim tam na jaké židli sedí. Aktivitu přátel sleduju pouze ve výpisu událostí v mojí radnici a podle toho je případně mažu..a nejsem líný si s tím tu práci dát ani líný dělat cokoliv jiného ve hře. Jen bych rád denně oželel těch 80 stejných náhledů do krčmy a 80 kliknutí na jejich zavření ;)
A klidně ať je to vyřešeno oním tlačítkem v nastavení, které navrhuje Lord, abys byl spokojený i ty a mohl se denně kochat tím, jestli někomu nepřibyla do krčmy jedna židle ;)
 

Dědeq

Znalec
ponech prosím prostor k vyjádření i ostatním
Milerád. Prosím nechť se každý vyjádří dle libosti. Ale nebudu se omlouvat za to, že jsem poskytnul slušnou analýzu k návrhu, se kterým v podstatě nesouhlasím. A nemohu za to, že někteří lidé nedokážou pozorně přečíst kousek strukturovaného textu - mrzí mě pouze, že jej musím obšírně dovysvětlovat, čímž vznikají další texty již malého významu. Pokusím se tomu nadále vyhnout.
Nevím ž čeho jsi usoudil, že jsem líný na něco kliknout.
Neusoudil, musím citovat sám sebe:
Ve víceméně věcném výčtu možných problémů, kde jsem uvedl 3 základní, je tento uveden jako poslední. Nenutím tě, aby ses zařadil do této kategorie... Nikde netvrdím, že do této kategorie řadím kohokoli z tohoto vlákna.

A je myslím naprosto nepodstatné jestli se město načítá například 10 vteřin a krčma 3 vteřiny. Princip je stejný.
No a já myslím, že to podstatné je, a k tomuto svému názoru jsem poskytnul stručný výčet důvodů, proč si to myslím:
Proč je možnost navštěvovat krčmu bez její návštěvy podobná možnosti motivovat budovy bez návštěvy města jen vzdáleně?

...jiné hráče než s červeným ubrusem a baví tě sledovat...
Nebaví. Ale stejně jako dříve přijali mou žádost o přidání do přátel vyšší hráči, což mi pomohlo v době, kdy jsem ještě červený ubrus nemohl mít, snažím se to i já vracet těm, kteří ještě červený ubrus nemají. Teprve když vidím, že na stav své krčmy nedbají, tak se jich (kromě jiných důvodů) zbavuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru