Návštěva krčmy přátel (PŘEDÁNO)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14341

Host
Také jsem PRO tento návrh...
Ano také se sice sem tam mrknu na Krčmu přátel jak jsou na tom dále s ubrusy ,ale to není u všech a vždy.. A na to moje kouknutí, (možná 2x za týden) klidně půjdu přes město. Nebo jak psali výše Lord atd. Stačilo by buďto barevné tlačítko, či nastavení nebo taky jednoduše klik přidržet abych se dostal do krčmy. Tak jak už to jde např. při přesunu :)

A doufám že tento návrh projde.. Protože opravdu po dlouhé době je tento návrh jeden z mála ku prospěchu.
 

DeletedUser14058

Host
Proti.
Pokud chci získat nějakou výhodu (a tu návštěva krčmy přináší), nemělo by mi být zatěžko nějaký čas tomu obětovat.
Jestli se nepletu, ti nejlepší, nejchytřejší a nejúspěšnější hráči tu stejně tráví většinu dne (i noci), tak snad těch pár chvil rádi hře věnují ;)
 

RomanS24

Člen
Pro již takhlenc je ve hře spousta vyskakovacích oken které ve hře otravujou at to je zda chci utratit diamanty nebo je naopak koupit.. Krčma to dle mě ještě ale zhorší animacema takžen i na vykonejch pc se to začas začne lagovat. takžen rozhodně pro. pokud bysamozřejmě Inno něco udělalo aby hra neměla mikro záseky někdy i záseky tipu načtení znovu nemám problem s krčmou a jinejma animacema. krčma sice přináší občas bod ale kdybych měl projíždět 140 přátel a uvšech vidět 140x animaci jak člověk dosedá. a z toho se to třeba 10x laglo a než by se to načetlo znovu tak by to ve finál dělalo třeba jen hodinu restartování hry a narovinu za hodinu se dá udělat spoustu kvalitních věcí. bud sám nebo s někym. a to je zábavnější než koukat do krčmy. takžen jednoznačně Pro.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru