Návštěva krčmy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Dobrý den.
Neuvažovali jste o rychlejších návštěvách krčmy? Myslím jako je motivace a zušlechtění přes radnici.Bylo by dobré když bude v krčmě volno svítilo tlačítko oranžově a když plno tak šedě.Tak člověk bude vracet jen těm co k němu chodí.
 

Dědeq

Znalec
Neuvažovali jste o rychlejších návštěvách krčmy? Myslím jako je motivace a zušlechtění přes radnici.Bylo by dobré když bude v krčmě volno svítilo tlačítko oranžově a když plno tak šedě.Tak člověk bude vracet jen těm co k němu chodí.
Není mi z toho úplně jasné, co je podnětem, případně jestli jsou celkem tři:
  1. PRO - Pokud je podnět to, aby v zobrazení historie radnice u záznamu návštěvy přítele v krčmě tlačítko umožňující rovnou navštívit přítelovu krčmu indikovalo, zda má cenu do krčmy vůbec chodit, jsem pro. Stejně to už dávno funguje v dolní liště seznamu přátel (hodinky nebo šipka), takže je to vyzkoušené, je to existující funkce a bylo by to praktické.
    Ai5b.png
  2. Jestli je podnětem to, abys mohl chodit do krčmy jen těm, kdo chodí tobě, tak od toho je právě tlačítko v radnici, takže to už je vyřešeno. Možnost uvedená v bodu a) by to samozřejmě jen vylepšila.
    (Upozornil bych na jedno úskalí tohoto přístupu, a sice, že když takhle budou postupovat všichni, tak nebude navštěvovat/motivovat nikdo nikoho, pokud nebude někdo první :), ale to je samozřejmě jen hypotetické vyústění, protože v reálu to tak asi dlouhodobě nefunguje; zároveň je jak vidím možná namístě vyzdvihnout skutečnost, že návštěvou přítelovy krčmy mu ani tak nedělám laskavost, ale získávám možnost dostat bod z ubrusu nebo pár stříbrných z podlahy...).
    Než podléhat závistivým pocitům (já tobě jo, ty mně ne, tak radši nikdo nic), to už je dmsn lepší čas od času historii projít a vyměnit neaktivní přátele za nové, aktivnější.
  3. Pokud jde o prosté urychlení návštěvy krčmy, jak naznačuje první věta, pak bych poradil přihlásit se na telefon a tam to v liště přátel odklikat, je to řádově rychlejší, než na PC.
Pro, jakýmkoli způsobem, ta animace je zbytečná.
O jakou animaci se jedná, pokud to tedy souvisí s původním postem? Jestli o odsouvání židle při sedání, tak v jejím průběhu se dá kamkoli mimo okno krčmy kliknout, čímž se okno jako obvykle zavře. Totéž při vybírání stříbra z vlastní krčmy. Takže nevidím souvislost.
 

DeletedUser4749

Host
1. Bylo popsáno celkem jasně, není problém
2. Tlačítko v radnici NIC neřeší. Nerozlišuje, jestli je možno krčmu navštívit, takže klidně vlezeš do plné, popř. otevíráš předčasně.
3. Hrát na PC a kvůli krčmě chodit na mobil? To nemyslíš vážně. Nehledě k tomu, že většina mobilů starších dvou let tuhle hru kvůli velikosti nezvládne.

Samozřejmě, že to souvisí. Ty nevidíš souvislost, já nevidím důvod, proč klikáním zavírat okno, které se vůbec nemusí zobrazovat.

Ať už jakkoli, byl bych pro to, aby se krčma dala navštívit bez toho, abych ji otevřel. Stejně, jako odkliknu pomoc a nemusím navštívit město.
 

Dědeq

Znalec
Je to asi jedno, jen mám rád, když se věci vyjadřují jasně, abychom si lépe rozuměli, takže:
  1. Nevím, jestli se ohledně "jasného popisu" vyjadřuješ k postu spidule nebo k mému, nicméně chápu to jako PRO, takže neřeším.
  2. Tlačítko řeší přesně to, co jsem popsal, a co se zdá jako jeden z nápadů spidule:
    Tak člověk bude vracet jen těm co k němu chodí.
  3. Ano, dělám to často, nejen kvůli krčmě a motivacím. A ujišťuji tě, že zdaleka nejsem sám. Ostatně toto jsem výslovně uvedl jen jako radu, která ovšem nemusí být univerzálně použitelná pro každého (kdo hru na mobilu nerozběhne, ten ji samozřejmě nemůže využít).

Neviděl jsem souvislost mezi výhradou k (nějaké) animaci a původním postem. Pokud jsi animací měl na mysli otevření okna krčmy, tak teď už vím i to, co jsi tím myslel. Chápu tu analogii s motivacemi, které se také dají udělat bez návštěvy, takže nejsem v zásadě proti, i když rozdíl mezi časem potřebným k zobrazení města a k zobrazení krčmy je ve prospěch krčmy tak velký, že to osobně považuji za nepodstatné.

Za sebe ale chci zachovat možnost zobrazení navštívené krčmy jedním kliknutím, protože pro mě to poskytuje informace, o které stojím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru