Návštěva města dotaz

Trosman

Dopisovatel
Ahoj,

jednu dobu bylo možné si nastavit, že se mi zobrazí (myslím, že jen v mobilní aplikaci nebo i na PC, to přesně nevím už, ale na mobilu určitě) upozornění, jestli chci navštíit město jiného hráče a mohl jsem kliknout, že nechci. Ovšem poslední dobou tam tuto možnost nemám a vždy když omylem kliknu na město hráče, tak se mi otevře po čase jeho město.

Možná jsem to v nějakém oznámení přehlídl, ale bylo to plánované?

Děkuji.
 

Mrtvejmagor

Veterán
když klikneš na hráče že chceš navštívit jeho město, nikdy tam nebylo upozornění jestli ho chceš opravdu navštívit
 

Kayro

Znalec
Ahoj,

jednu dobu bylo možné si nastavit, že se mi zobrazí (myslím, že jen v mobilní aplikaci nebo i na PC, to přesně nevím už, ale na mobilu určitě) upozornění, jestli chci navštíit město jiného hráče a mohl jsem kliknout, že nechci. Ovšem poslední dobou tam tuto možnost nemám a vždy když omylem kliknu na město hráče, tak se mi otevře po čase jeho město.

Možná jsem to v nějakém oznámení přehlídl, ale bylo to plánované?

Děkuji.
Myslim ze si si odkliknul "Priste nezobrazovat". Zadna zmena nebyla normalne to funguje.
 

OffTheWall

Psavec
Já omylem odklikla to "Příště nezobrazovat", je někde v nastavení možnost to vrátit zpět? Nikde jsem to nenašla
 
Nahoru