Návrat času herního přepočtu na původní

DeletedUser3

Host
<div id=foe_changelog>
Vážení hráči,

jak si jistě pamatujete, před více než týdnem jsme byli okolnostmi nuceni změnit čas denního přepočtu v CvC z osmé hodiny večerní na desátou ranní. Tento krok byl nezbytný pro správné a plynulé fungování celého systému hry. Díky této změně jsme mohli během krátké doby zjistit příčinu a následně odstranit problémy s dostupností hry. Zjistili jsme, že vedle potíží způsobených tehdy probíhající událostí Příběh hrdiny, existují další skryté příčiny problémů s dostupností. Tyto příčiny jsme izolovali, což nám dává volné ruce k přesunutí denního přepočtu zpět.

A proto jsme se tedy, především na základě vašich negativních reakcí a názorů na přesunutí přepočtu, rozhodli vrátit přepočet na původní čas, který vám vyhovuje – na 20. hodinu. Změna proběhne 24. září, což znamená, že v tento den proběhnou dva přepočty. Jeden postaru v deset ráno a druhý po staronovu v osm večer.

Toto však neznamená, že bychom odstranili všechny problémy týkající se přepočtu. Jelikož však nyní víme mnohem více než dříve, tak pracujeme na nápravě a o výsledcích naší práce vás budeme samozřejmě informovat. Prozatím se tedy jen vrací přepočet na čas, tedy změna, po které jste jednohlasně volali.

Děkujeme za vaše názory a zpětnou vazbu a za to, že stále hrajete s námi!

S pozdravem,
tým Forge of Empires
</div>