Návrat do města po útoku na souseda

Současný stav:
- Zaútočím na souseda, vyhraju bitvu.
- Zobrazí se dialog "Výsledek bitvy", kde lze zkontrolovat ztráty popř. uzdravit jednotky.
- K dispozici jsou akce [Uzdravit všechny] [Jít plenit] [Přehrát bitvu] a [X] (vpravo nahoře).
- Pokud mě nezajímá plenění a chci jít na dalšího souseda, kliknu na [X].
- Bohužel, aktuální přiřazená funkce je stejná jako [Jít plenit], tj. ze serveru se načítá celé soupeřovo město (což docela trvá), aby se následně zobrazilo (což docela trvá) aby bylo následně opuštěno (bez plenění).

Nápad:
- Tlačítko [X] zavře dialog "Výsledek bitvy", tj. ušetří hráči čas načítání/zobrazování sousedova města.
- Pokud se následně nedejbože rozhodnu hráče vyplenit, mohu to udělat kdykoli později stejně jako nyní.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
- Ano, ale buď jsem hledal špatně, nebo tu není.
- Řešil jsem to bezvýsledně s podporou, která mě mj. odkázala sem.

Výše uvedené platí primárně pro mobilního klienta, nicméně na PC je to podobné.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Pro a ještě se ptám, taky se vám obě hlavní budovy automaticky nemotivují? Vše okolo a i straé budovy se mi zmotivují a nejdou tedy rabovat a tyto dvě ne a sousedi toho využívaj. Ptám se je to záměr nebo chyba ajťáků? :-( :mad:
 
Nevypadá to že by měly být motivovatelné. Což mi osobně nevadí, jak město roste, kolikrát je to těsné během 24h než mi vše svítí hvězdičkami.
A hra s rabováním je alespoň zajímavější.
 
No nevím jak vy , ale mně se zrovna tohle moc nelíbí. Asi jsem citlivka . Hraju taky Elvenar a tam nic takového není . Tak jsem dneska ráno zírala , když mně to
taky postihlo . No nic - dělám si legraci ! Taky se budu muset trochu "porozhlídnout" ! :cool:
 
Nahoru