Návrh na další kulturní osadu

Líbilo by se mi, kdyby další kulturní osada byla z období antického Řecka. Nebyla by zde nějaká budova, kam by se chodilo bojovat (což mi přijde trochu nelogické - proč chodit bojovat do hrobky). Myslím, že by bylo lepší, kdyby se třeba jezdilo bojovat lodí buď na moře anebo by se boj odehrával proti Tróji. Co vy na to?
 

Svatej

Legenda
Zásadně PROTI
Jestli chceš vidět jak vypadá kvalitní návrh další K.O. koukni sem.
To co jsi předvedl tady je odpad. Žádné členění, žádné rozpracování etc...
 
PROTI, kdyby jsi četl u mého návrhu Mayské Osady, psal jsem, že se nebráním tomu navrhnout i ŘÍM, ale to co jsi předvedl, je odpad, bez rozpracování atd...
 

Dan 77

Veterán
Nebyla by zde nějaká budova, kam by se chodilo bojovat (což mi přijde trochu nelogické - proč chodit bojovat do hrobky)
Ono se ale v naší egyptské osadě fakt nechodí bojovat do hrobky v pyramidě. :)
Ten obléhací tábor stojí jenom PŘED pyramidou, již nijak nevyužívanou a bez účelu. Odsud jdeš jenom do útoku na nepřátele pro kořist. Pyramidy si nechali 800-1400 let před Nefertiti postavit nějací faraónové Staré říře, ale v období Nové říše se už třeba pyramidy zrovna moc nestavěly, faraónové se nechávali pohřbívat v Údolí králů, bylo tajné, kde přesně se vchod do podzemní chodby s hrobkou vykopal, nebylo to tak nápadné jako obří pyramida tyčící se vzhůru, to vše aby hrobky nebyly vykradeny vykradači (ale stejně si je většinou vykradači dokázali nějak najít).
 
Spíš mi šlo o ten nápad zasadit to do doby Řecka, než o formu jakou je to napsané. Samozřejmě, že návrh Mayské osady je absolutně na jiné úrovni než moje myšlenka. Navíc, když je tady tolik nesouhlasných názorů, tak nemá smysl to nějak víc promýšlet a rozvíjet tento nápad dál.
 
PROTI, kdyby jsi četl u mého návrhu Mayské Osady, psal jsem, že se nebráním tomu navrhnout i ŘÍM, ale to co jsi předvedl, je odpad, bez rozpracování atd...
Samozřejmě, že s tvým nápadem se to nedá ani srovnat, protože o to mi ani nešlo. ;) Tvůj návrh jsem četl (jen pro tvé ujištění).
 
V tom případě nemá toto vlákno nějaký další potenciál na rozvíjení nápadu. Je možné to nějak smazat?
 
Samozřejmě, že s tvým nápadem se to nedá ani srovnat, protože o to mi ani nešlo. ;) Tvůj návrh jsem četl (jen pro tvé ujištění).

Děkuji, vážím si toho...

V tom případě nemá toto vlákno nějaký další potenciál na rozvíjení nápadu. Je možné to nějak smazat?

Asi ti ho jen někdo z AT zamkne

Mimochodem, jak jsem psal v odpovědi u mnou navržené mayské osady, navrhnu klidně i Řím ale chce to čas...
 

Dan 77

Veterán
I ta řecká osada by šla detailněji vymyslet... Námět (pouze příklad): Řekové našli zámořskou oblast, kde chtějí založit novou polis...
Když to @machnum rozvineš podobně jako Gens35, tak budu klidně pro návrh. I když nejspíš to vývojáři nebudou číst no.
 

dudasek

Znalec
máme vikingy,japonce a egypťany...jasné je dál zvolit nějakou další velkou kulturu..Inno to má časově trochu pomíchané,ale hlavně,že tvoří...stojí to dost času a přemýšlení...římané/indiáni,třeba mongoly,číňany,nenárodní piráty...rád bych zahlédl slovany,husity...atd.
hlavně se to musí líbit v dojčlandu a nasytit amíky..oni mají už 27!servrů....
 
Nahoru