Návrh na obchody a úpravu hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12504
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12504

Host
Dobrý den - zkusil bych zavést do hry aby se zavedla možnost obchodovat peníze za zboží a opačně to samé například aby se za peníze či zboží daly koupit / prodávat medaile a dále bych zavedl nějaké vodítka aby ten kdo je online mu svítil např zelený puntík stejně jako tomu je na facebooku v chatu :) myslim si že poslední změna by byla dobrá a hodně užitečná - odbouralo by to plno zbytečných zpráv a ptaní se kdo je online a jestli někdo někde je :)
 

DeletedUser10899

Host
Pokud myslíte on-line v rámci cechu, tak to třeba ano, ale jinak se mi to teda moc nezamlouvá :-D
 

DeletedUser12504

Host
nn je to myšleno i mezi globál :) - řekl bych že toto upozornění bys využil i mezi zástupem přátel a sousedů se kterými máš např obchodní styky či jiné aktivity :)
 

DeletedUser9061

Host
S obchodováním plně nesouhlasím ;)
S puntíkem online/offline v rámci cechu ano, možná ještě mezi přáteli.
 

Henzisek

Znalec
S obchodem taky nesouhlasím, to by stačilo postavit si jen jeden typ budovy Peníze/Kladiva.

Online jen v rámci cechu, ale s možností si dát neviditelný stav.
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj byl jsem proti již několikrát když to zde někdo navrhoval a jsem i ted.Proč by měl někdo vědět že jsem ve hře navíc v cvc docela nepraktické když to chceš zavést i v globále.Potřebuju-li něco nutně jdu na chat jinak dám hromadnou zprávu cechu a je to.Bez tak do zpráv člověk leze pořád jelikož je tu stále blikající pošta i když nic nepřišlo.;)
 

DeletedUser10773

Host
s tim obchdovanim by to bylo treba 10000minci za 1000zasob a naopak
 

DeletedUser12504

Host
tato otázka na obchody mě napadla z důvodu že jsem již na konci mapy současnosti s tím že hra nabízí obohacení města o další rozšiřovací pole (u mě např cca 30 polí ) a krom nákupu za diamanty nebo medaile se jich jináč nedá získat - prozatím než přibude nová éra ale v té beztak budou jako vždy 2-3 rozšíření :) oznámení online/offline by se ještě třeba nějak dopracovalo s tim že bych se přiklonil k názoru volitelnosti zdaly chci použít či ne :)
 

DeletedUser11730

Host
s tim On-line viditelnosti jsem PRO, ale jen aby to viděli v cechu a možná jen lide s pravy, protože nikdo nechce byt sledovaný, ale např. pro cvc by se to hodilo abych věděl s kým mohu počítat
 

DeletedUser2059

Host
Obchodování zásobyxmince by bylo třeba velmi důmyslně promyslet.

Online je myslím dobrý nápad, otevírá to nové možnosti.
 

DeletedUser2451

Host
s obchdem nesouhlasím a jako zakladatel cechu kde je nás přes 70. členů souhlasím i u přátel ,ale v globálu určitě ne
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru