Návrh postihu hráčů bez obranné armády!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser711

Host
Ahoj všichni!
Navrhuji postih hráče, co nezajistí obranu svého města. Někteří hráči tak činí zcela záměrně s ubohým cílem, aby soupeř nezískal body. Sami ovšem na jiná města vesele útočí.
Hráči kterému je dobyto město bez obrany by se mohla snížit spokojenost obyvatel na minimum na určitou dobu podle počtu obsazených slotů v obraně (Např.: žádný slot - 24hodin ... 7slotů 1hodina).
Zajistit si obranu města není nijak náročné, myslím že i ten co nechce bojovat může postavit kasárna, naverbovat jednotky do obrany a poté kasárna zrušit. Jednotky by měly zůstat i bez kasáren. Navíc se dají jednotky získat i z různých úkolů.
Dík za vaše názory, Fulmen :rolleyes:
 

DeletedUser3370

Host
Dostatečný postih je to, že je můžeš beztrestně rabovat, což mile rád využívám, převážně na suroviny :)
 

DeletedUser5384

Host
Mari,to je docela demagogie - rabovat můžu i ty,kteří obranu mají:)

Pokud hráči, bojující o TOP příčky ve věžích a přitom mají sami v obraně akorát vítr, vyvstává otázka,jestli je to košér. Díky takovým bojovníkům jsem už přemýšlel o tom, že obranu stáhnu taky. Neudělal jsem to jen proto,že těch útočníků s normální obranou je přece jen víc a nehodlám jim kazit hru kvůli několika vyčůránkům. Jinými slovy- útok snesu, ale pokud podniknu protiútok a najdu vymetýno, nemyslím si nic o tom,jak je ten dotyčnej super bojovník,ale že je to pěknej určitěvíšco.

S Fulmenovým návrhem souhlasím,i když bych si dokázal představit jiná omezení než postih, například možnost útočit s takovým počtem jednotek,jaké mám v obraně a možnost útočit s jednotkami stejnými nebo horšími,než mám v obraně. Tím by se zamezilo tomu, aby v xmega městě bylo v obraně jedno kopí.
 

Thesseus

Znalec
Můžeš, Mari ale psal beztrestně a to zřejmě myslel tak, že bez špatného svědomí (rabuješ jen ty, kteří mají dvě kopí).
Fulmenův postih je docela drsný. Ne, že bych s tím nesouhlasil ale asi by neprošel. Za to ten, co navrhuje Bobby je dost dobrej. Samozřejmě by to muselo být tak, že postih by platil po určitý delší čas. Aby to tihle vyčůránci neobcházeli tím, že si dají obranu jen po dobu svých útoků.
 

DeletedUser6769

Host
Jako vždy jsem Šalamounsky pro i proti. Postih by tady mohl být, ale proč by mě měla hra nutit dávat si obranu, když ji nechci? Nebo nemám? Navíc pokud někdo zapomněl, tak kopijníky (neboli první jednotku, kterou si kdy může dát do obrany) člověk získá ve hře sice brzo - ale ne hned. Ne tak aby hned z fleku musel stavět dvoje kasárna, na to ze začátku nejsou prostředky, čas ani místo. A po zbourání kasáren jednotky nezůstávají, to je chybný názor.

Ano, lidé by mohli být 'vystrašeni,' když město bude bez obrany. Ale jen ve chvíli, kdy obranu nemá - nedával bych tam 24h za úplně prázdnou obranu, atd... nemluvě o tom, že když vemu do útoku třeba 2 jednotky z obrany a příjdu o ně, tak už bych měl X hodin sraženou spokojenost.

Stejně tak, když bych jednotky v obraně měnil. Např. jeden tank bych měnil za rychlopalné dělo. Můžu mít v obraně jen 8 jednotek. Takže bych musel nejdříve tank odebrat z obrany a pak až bych mohl přiřadit do obrany rychlopalné dělo. Jenže tím by vzniklo pár sekund, kdy bych měl v obraně jen 7 jednotek a hned prásk - hodinová nespokojenost. Né tak když bych potřeboval vyměnit jednotek víc.

A poslední věc: já vůbec neútočím a denně na mě vlítne kolem 20ti útoků... 90% z nich nemám šanci odrazit a ani neodrazím. Na co mi pak ta obrana je? Výrobu surovin si pokud možno hlídám a hodinovou výrobu zásob nebo zlaťáků vem čert, ta mě štve jen z principu. Ale i tak to ve mě probouzí škodolibost, že obranu zruším a bude. Pokud je někdo v práci zbytečnej, je propuštěn, ne? A 10% úspěšnost je fakt nic moc - když vezmu navíc v úvahu, že těch 10% je většinou někdo s jednotkama z o hodně nižší doby, co si sbírá medaile na poloprázdných věžích.

Stejně tento návrh nahrává jen těm, co útočí denně a pořád - mají z toho víc bodů. A takoví stejně body mít budou a stejně kralují žebříčkům, protože se jim s tím chce, víte co.. Tím, že vy budete mít z útoku nějaký body znamená, že ti, co se je snažíte v žebříčku předběhnout je budou mít taky. A možná ještě víc než vy, pokud by měli nižší ztráty.
 

DeletedUser

Host
Souhlasím s Highlanderem. A chci vyzdvihnout ten 4 odstavec. Mam 8 jednotek v obraně, který jsou tam naprosto zbytěčně stejně jako 2 kopí. Takže k čemu mi je obrana? K ničemu. Maximálně k obraně před hráči co jsou alespoň o 2 doby pozadu a ty v sousedství nemam. Teda mam tam 7 hráčů, kteří jsou v době bronzový-raným středověku (pozn. hráč hned před nima je napřed o 4 doby a 160 000 bodů - jen poznámka k úžasnýmu algoritmu spojování sousedů).
 

DeletedUser

Host
Stejný názor jako poslední dva příspěvky přede mnou. Jen bych dodala proč mít obranu když je stejně k smíchu a každý kdo útočí projde. Když dám ty nejlepší jednotky 100% útočníků projde tak k čemu tam ta obrana je (gratuluji Highlanderovi i k 10% úspěšnosti). Navíc když bojuji na věži (nenapadám sousedy, dobýjím území) tak i přes to, že nahraji skoro 500 000 bodů tak nedostanu ani jednu medaily, tak proč jim ještě dávat body za to že dobýjej moje město a vesele rabujou.
 

RafaelSantos

Turista
Já si nemohu stěžovat. V mém sousedství mám cca 13 hráčů ze 78 co jsou bez obrany. Vzhledem k tomu, že jsem v moderní době a mám vojáky ze všech předešlých dob, mohu s nimi tyto dvou-kopiníky vesele porážet a získávat tak medaile ze všech turnajů. Je každého věc, jakou zvolí taktiku.
 

DeletedUser5384

Host
no super,dva kopiníci,13 sousedů, 7 dní- to je 2x108x13x7=19 656 bodů týdně :D Přeju ti hodně úspěchů při získávání medailí ze všech věží :D
 

DeletedUser

Host
Bobbycu, určitě víš, že u nás je to taky tak. A kolikrát 216 bodů stačí k 1. místu ve věži, někdy i k jakékoli nižší. Samozřejmě vyjma moderní doby, pokroku popř. průmyslu :) Jukni :)
 

DeletedUser3370

Host
Jo, to se mi libi na cechu Vtipalci,kdy si napiseme..'Hele ten a ten ma v obrane 2 kopiniky a vyrabi vse hlava nehlava, vsichni na nej'...tusim,ze dotycny pak vyrabi surky jen pro nas cech. Ja bych pravidla nemenil a diky takovymto hracum, ze nam nevedomky pomahaji;-)
 

RafaelSantos

Turista
Děkuji, úspěchy mám velké. V našem sousedství v nižších turnajích bojují aktivně jen 2 hráči, takže si medaile rozebíráme jen mezi sebou. Týdně získám z turnajů cca 800 medailí. A moc k smíchu mi to nepřijde.
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    99 KB · Zobrazení: 22

DeletedUser4749

Host
Nechápu, proč tohle téma vzniklo. To by potom mohl někdo chtít postih pro ty, kdo nemají dostatečný počet budov určitého věku, protože já je chci motivovat (rabovat) kvůli plánkům, nebo nevyrábí zboží, na které mají naleziště přestože je ho v obchodě nedostatek. A určitě existuje spousta dalších absurdních důvodů.
 

DeletedUser2451

Host
ahoj no mě se líbí řešení BOBBYHO

MarihOOd no tak mylím že to je uplně nej řešení
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pájik

Nováček
To je pěkná hloupost postihovat hráče, co nemají obranu. Hráč, který nemá VB na 10 úrovni nebo nemá všechny obranné a útočné VB, je proti nabušencům s útokem 90 % úplná nula. A právě tihle bambulové každý den jak mravenci rabují vše o stošest. Samozřejmě je to hra, tak jediné, jak se mohu proti těmhle nabušencům bránit, je dát celodenní výrobu u všeho a hodit do obrany jednoho kopiníka, ať jim to rabování znepříjemním. Jěště jim budu dávat bodíky, aby se jim to vyplatilo rabovat a útočit, to je fakt ubohý nápad.
 

DeletedUser7160

Host
Pájík naprostý souhlas. Tohle mohl vymyslet jen takový nabušenec kterého popisuješ. Je naštvaný že nemá body do PvP tak to má pech.

Dokud ve hře nebude působit nějaký def bonus pro menší hráče s menším bonusem. A v útoku se nebude moci ničit nějaká budovy nebo poškozovat tak lidé budou stále uhýbat to je realita a nezmění se 1 ukradení mincí nikomu nevadí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser179

Host
Osobně bych to viděl spíš v porovnání: Máš plnou obranu a porazím tě = možnost rabovat pouze nejnižší částku s budovy dané doby (pokud bych chtěl kvůli plánkům)
Nemáš obranu = automaticky propadává např 8 hodinová výroba

Je pravda že i mne kolikrát točí to že člověk který útočí na všechny okolo tak sám obranu nemá aby náhodou protivník nedosáhl více bodů než on.Taková vyčůranost je opravdu k nadzvednutí adrenalinu
 

DeletedUser6719

Host
právě že změna VB teď neskutečně nahrála obráncovi. V útoku 90% pro útok i obranu. V obraně 60%do útoku a 84% min. do obrany. A věřte, že mu 100% něco zabijete. Sice prorazí, ale ztráty tam jsou a tím pádem těžko dá celé sousedství. Kor když dnes jdou mnohem jednodušeji sebrat body v GvG než v sousedech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru