Návrhy, připomínky, dotazy

DeletedUser

Host
Návrhy
Uvítáme každý návrh na vylepšení tipovačky. Dále můžete navrhnout, jaké konkrétní zápasy, disciplíny nebo události byste uvítali v nabídce tipování pro určité kolo (měsíc).

Připomínky
Jako každý jiný člověk ani my nejsme neomylní, a proto uvítáme každou připomínku na chybu, která se v sekci Tipovačka nachází.

Dotazy
Není-li Vám něco jasné, ihned se zeptejte a rádi Vám dotaz zodpovíme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3276

Host
Takže stačí když prostě zaklikám výsledky, kterým věřím a vy už si to potom najdete jestli jsem např. já tipoval dobře? :)
 

DeletedUser3287

Host
kolik za to bude diamantů ? třeba když bude mít správný tip odeslaný 15 hráčů ? či víc? jako jen jestli to má cenu se stím namíhat třeba pro 1 diamant
 

DeletedUser

Host
Baly: Ano, pouze to stačí

D: Zde máš odměny. Pochybuji o tom, že více hráčů bude mít stejný počet bodů. V případě, že ano, tak tam je postup, jak se bude rozdělovat.
 

DeletedUser

Host
Já bych měl dotaz: to bude celý rok jen jedna soutěž a to tipovačka? Nebo budou i jiné?
 

DeletedUser

Host
Tipovačka je rozčleněna do kol, cyklů, celoročních soutěží + speciály a bude probíhat celoročně, dokud to bude mít nějakou sledovanost a bude to mít, kdo dělat

Nezavisle na tipovačce, aspoň podle mne, budou probíhat i další soutěže jako doteď
 

DeletedUser3478

Host
cau vsici,muzete mi nekdo poradit na co mam kliknout,aby se mi otevrel nejakej seznam zapasu co mam tipovat? nebo to tu proste jeste neni? dik
 

DeletedUser

Host
Zdravím, když se dostaneš jsi zde (do budoucna chystáme lepší místo), tak každé téma, které má před názvem
9bdc5dc5deec4edd97a46fe.png
, otevřeš a vyjedou ti možnosti, klikneš, která se ti nejvíce libí. Zmačkneš tlačítko HLASOVAT a v ten moment si již poslal svůj tip pro konkrétní zápas událost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3445

Host
Take se pridam k chvale a doufam ze organizatori vytrvaji.
Jen bych mel malou prosbicku pro vypisovani anket na dalsi mesice - prosim aby byly jednotlive akce serazene dle datumu. Aby clovek kouknul na to co bude nejdriv a nemusel to pracne hledat.
Myslim ze by to hodne zvedlo komfort. Dekuji Cimpr

Jsem zvedavej zda ankety kde neni moznost hlasovat se nejak zneplatni (obarvi).
 

DeletedUser2385

Host
Ahoj,

To bohužiaľ nieje možné. Ankety a iné topicky sa ukladajú podľa toho kedy do nich kto prispeje. A keďže nieje zakázané prispievať tak sa poprehadzuju hociako :)
 

DeletedUser

Host
Take se pridam k chvale a doufam ze organizatori vytrvaji.
Jen bych mel malou prosbicku pro vypisovani anket na dalsi mesice - prosim aby byly jednotlive akce serazene dle datumu. Aby clovek kouknul na to co bude nejdriv a nemusel to pracne hledat.

Tipovačky se nyní číslují, tudíž jsou seřazeny podle datumu :)

OT: Téma bylo pročištěno :)
 

DeletedUser

Host
Dotaz: Kterej češtinářskej expert napsal "rádi by jste získali..."?
Dotyčný ... nechť se vrátí na základní školu.
 

DeletedUser

Host
Děkujeme za upozornění. Zřejmě jsme to nedopatřením přehlédli.
 

DeletedUser6297

Host
Zdravím chci se zeptat vyhrál jsem v 8 kole tipovačky 100 diamantů ,kdy mi budou připsány ,zpráva že jsem vyhrál mi přišla 6.6.13 a do dnes 15.8.13 nic dík za odpověd.
andy76.
 

DeletedUser3370

Host
Tabulky jsou připraveny ... jen je třeba, aby to někdo zas za někoho udělal.
Tímto tempem se každý na podobné soutěže vykašle, n'est-ce pas?
 
Nahoru