WIKI Návrhy pro FoE wiki

Ahoj.
Rad bych tady ziskal podporu pro zmenu v CB. Neni to poprve co jsme se dostali do Dia ligy s cechy, kde maji hraci 300-500mil zkusenosti. Ze pro ne nejsme zadni souperi je snad jasne. Rad bych proto pozadal o zmenu algoritmu, pro vyber cechu do jednotlivych kampani. Takova Bazina nebo Krystincin svet obsadi mapu cca do 1h od zacatku. A pokud se tyhle 2 cechy sejdou v jedne kampani a zacnou si rotovat sektory po cele mape, tak zbytek cechů si v podstate neskrtne. Nevim jak vy ale my se modlime aby jsme co nejdriv vypadli z dia ligy, protoze si jinak nezahrajeme a CB je pro nas frustrujici nuda.
Neni problem se dostat do dia ligy, ale zmente prosim algoritmy pro vyber cechu, tak aby se k sobe dostavaly cechy, ktere jsou si schopny konkurovat.
Predpokladam ze nejsme sami kdo ma tuhle zkusenost z CB. Tesime se na pripadne zmeny.

za JOK Joseph
 
Ahoj.
Rad bych tady ziskal podporu pro zmenu v CB. Neni to poprve co jsme se dostali do Dia ligy s cechy, kde maji hraci 300-500mil zkusenosti. Ze pro ne nejsme zadni souperi je snad jasne. Rad bych proto pozadal o zmenu algoritmu, pro vyber cechu do jednotlivych kampani. Takova Bazina nebo Krystincin svet obsadi mapu cca do 1h od zacatku. A pokud se tyhle 2 cechy sejdou v jedne kampani a zacnou si rotovat sektory po cele mape, tak zbytek cechů si v podstate neskrtne. Nevim jak vy ale my se modlime aby jsme co nejdriv vypadli z dia ligy, protoze si jinak nezahrajeme a CB je pro nas frustrujici nuda.
Neni problem se dostat do dia ligy, ale zmente prosim algoritmy pro vyber cechu, tak aby se k sobe dostavaly cechy, ktere jsou si schopny konkurovat.
Predpokladam ze nejsme sami kdo ma tuhle zkusenost z CB. Tesime se na pripadne zmeny.

za JOK Joseph

No, pokud je na světě do 8 cechů v dia lize, pak to ani nepůjde :D
 

Svatej

Legenda
Chápu že to může být problém, ale změna algoritmu nezmůže nic s tím že jste v lize na kterou nemáte sílu. Navíc... vy hrajete CB na oficiální české Wiki? :)
 

Dan 77

Veterán
Chápu že to může být problém, ale změna algoritmu nezmůže nic s tím že jste v lize na kterou nemáte sílu. Navíc... vy hrajete CB na oficiální české Wiki? :)
Trefná připomínka. :D :D :D
No, pokud je na světě do 8 cechů v dia lize, pak to ani nepůjde :D
To někde je? :) Asi myslíš "na mapě" (ale pak mi uniká význam argumentu).

A jo, dostat se do dia ligy není obtížné - my tam teď máme 4členný cech, přitom leckteré vícečlenné cechy jsou v tabulce až pod nimi - takže buď stačí 4 aktivní členové, nebo ve více lidech nedělat nic a mít prostě jen štěstí. :D
Takže jo, algoritmus podle mě špatný je... Ligový systém je sice vymyšlený pěkně, ale pracuje s ideální představou, že se všechny nebo většina cechů na serveru bude o něco snažit a že bude ve většině lig vůbec nějaká konkurence a aktivita, což ale právě není. Taky záleží, jak se ti sejdou soupeři, jednou máš větší konkurenci o umístění, propadneš se výjimečně jen o pár LB, ale mezi daleko slabší cechy, a přitom jsi nezměnil ligu... A tatáž velká změna je při postupu nahoru z hlediska malého cechu.

A vůbec, nechceme to probrat pod nějakým odděleným tématem v sekci Návrhy?
 
Zdravím, nejprve bych chtěl poděkovat za českou FoE Wiki, kde je spousta informací.
Chtěl bych však upozornit na chybně udané informace ohledně cen budov v kulturní osadě Vikingů.
Příklad: chatrč 9000 mincí a 11250 zásob. Realita je samozřejmě úplně jiná
 

Dan 77

Veterán
To prý záleží na tom, v jaké jsi éře. Možná se uvedené ceny vztahují k nějaké konkrétní éře?
Například když srovnám Wiki s osadou, kterou mám právě otevřenou (Aztékové), tak podle Wiki stojí základní domek 2×2 jen 36 mincí a 45 zásob, ale mě v Kolonizaci pásu planetek to stojí kolem 20 000 obojího.
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
To prý záleží na tom, v jaké jsi éře. Možná se uvedené ceny vztahují k nějaké konkrétní éře?
Například když srovnám Wiki s osadou, kterou mám právě otevřenou (Aztékové), tak podle Wiki stojí základní domek 2×2 jen 36 mincí a 45 zásob, ale mě kolem 20 000 obojího.
Nejspíš to bude érou...začal jsem v době železné a ceny byly minimální (zhruba jak uvádíš u těch Aztéků). Mezitím jsem se překulil do další éry a už je to dražší (72 mincí/90 zboží)
 

Mrtvejmagor

Veterán
dost často tady nováčci píší nápady které již buď byly podány, jsou na seznamu nápadů které nenavrhovat nebo to prostě nenapíší podle šablony
návrh mám tedy takový aby při kliknutí na vlákno nápady vyskočila tabulka s přímím odkazem na 1-2 vlákna které jsou ve vláknu nápady (jen PRAVIDLA či SEZNAM NÁPADŮ KTERÉ NENAVRHOVAT)
něco podobného jako s tabulka s diamantama

1631720699406.png
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
Na wiki je hodně věcích neaktuálních...

Jsou tam 2x všechny úrovně velkého mostu a jako bonus ty bez pomlčky mají starý vzhled.
1636200074430.png

Navíc je to v jedné z verzí rozepsané jen do Virtuálky.
1636200254906.png
 
Nahoru