WIKI Návrhy pro FoE wiki

DeletedUser11317

Host
newlogo1.png

Vážení hráči,

je něco, co vám na wiki chybí, případně co byste vylepšili? Dejte nám vědět! Své návrhy vkládejte pod tento příspěvek, budeme se těšit.

Aby bylo téma co nejpřehlednější, zkuste vždy do svého příspěvku napsat:
  • Čeho se nápad/zlepšení týká (např.: Návrh na doplnění výrobků dílen; Chyba u jednotky Tulák…)
  • Popis návrh/chyby
Děkujeme za vaši pomoc!
 

Svatej

Legenda
Posunutí doleva - zmenšení šířky stránky.
Zdravím, problém vidím v tom, že po otevření vidím část pravého menu "oříznutého" naopak levé menu je zbytečně daleko od okraje.
viz:
53Iv.png
cOu0.png

Takže návrh - zmenšit odstup levého menu od okraje, tak aby to bylo souměrně od obou stran.
 

Svatej

Legenda
Zdravím, návrh číslo 2: Obrázek na pozadí
Nebudu sem dávat screen, snad mě pochopíte i bez toho :D
Pozadí stránky mi připadá až příliš výrazné, celkem křičivé oproti hňedému a nevýraznému pozadí samotné wiki.
Takže: Změnit obrázek na pozadí na něco tmavšího, méně výrazného, co by se příliš nebylo s hnědým pozadím.
(třeba ta dynamická věž vpravo přitahuje automaticky můj pohled až příliš čato.. O.-
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9128

Host
Zdravím, náveh číslo 3: neviditelný text
NNCn.png

:)

To "(Přesměrováno z Trading)" stejně bude po čase odstraněno. Tudíž je zbytečné to zvýrazňovat - pro samotného čtenáře to je nedůležitá informace.

Jinak, samotné <body> by mělo být širší. Je strašně uzoulinké a tím pádem vyniká background stránky, což není dobře. V dnešní době bych Innu doporučil, ať Wiki udělá responzivně, řešilo by to právě i návrh č. 1 a 4 od hráče LordFrunDor. Tento nedostatek právě nejvíce vyniká u menších monitorů. :cool:
 
Zdravím, vypíšu více věcí co mi ještě chybí.
1) Favicon (miniobrázek nahoře v prohlížeči v záložce vedle názvu stránky) - a pokud možno s odlišným obrázkem než má hra (třeba jinak barevné pozadí okolo F), ať se to neplete.
2) Pokud pokud najedu na záložku Budovy chtěl bych aby se daný oddíl menu zvětšil a posunul dolů to co je pod ním a dané místo by vyplnili podkategorie - Obytné budovy, Dílny, Kulturní atd.
Takhle se k nim zdlouhavě proklikáváme a není ani jasné, zdali tam jsou.
3) Uvítal bych seznam a návod jak psát smajlíky, různé emotikony a obrázky do chatu ve hře a zdali to je nebo není povolené.
4) Již bylo zmíněno, některé prvky stránky přesahují daný rámec stránky.

To by asi tak bylo vše :)
Předem děkuji za cokoliv :D
 

DeletedUser12887

Host
Já nechtěl psát složitě, protože by určitě někdo namítal, že jsem sluníčář a hlavně jsem tento perfektní návod ke hře v českém jazyce netvořil, ale právě proto zase za sebe a svůj jedinečný hlas bych uvítal, aby tato práce získala své plnohodnotné místo na českém fóru, tak snad se zadaří a příště už při hledání dotazů budeme přímo v české verzi FOE wiki :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Ocenil bych, kdyby na wiki byly dány seznamy úkolů a odměn (pro probíhající i minulé eventy a historická okénka) stejně, jako se to děje na neoficiální wiki. Tam můžu dohledat celý seznam úkolů k aktuálně probíhajícím eventům a seznam odměn se tam pravidelně aktualizuje s několikahodinovým předstihem, díky informacím z bety a z Thajských světů.
 

DeletedUser12887

Host
Ma to i výhody naučí se člověk pár anglických slovicek.
 

Dan 77

Veterán
Jsou dvě cesty, jak si najít konkrétní speciální schopnost jednotek.
1) V sekci Wiki zvané "Jednotky" kliknu v tabulce rovnou na obrázek nějaké schopnosti, proklikám se přes odkaz na seznam speciálních schopností a teprve tam vyberu tu, ke které si chci něco přečíst, ale vyhodí to tuto chybu: https://ctrlv.cz/ZhXi
2) V sekci Wiki zvané "Jednotky" kliknu v tabulce na název nějaké jednotky, poté kliknu na její schopnost a vidím, co jsem hledal: https://ctrlv.cz/Wkcr
Pravděpodobně to bude i u dalších speciálních schopností než jen v uvedeném příkladu schopnosti "Létající", ale ne u všech.
 

DeletedUser14107

Host
Ahoj.

Měl bych v rychlosti jen takový drobný příspěvek. Respektive odpověď pro Lorda na jeho první problém s moc velkou šířkou stránky.

Lorde, podle tvého screenu jsem si všimnul, že používáš prohlížeč Google Chrome. Když si v pravém horním rohu najedeš na ty 3 tečky, které jsou hned pod tím červeným křížkem, tak se ti otevře nabídka a tam, přibližně v polovině, je řádek „Lupa“. V tom řádku jsou 2 znaménka - a +
No, a pomocí tohoto si můžeš upravit velikost okna podle své potřeby. :)
Já, když si tam dám velikost 150%, tak mi to okno vypadá stejně jako to tvoje. Proto tam 150% nemám a mám tam méně. ;)
Zkus to a uvidíš, že ti to bude taky tak fungovat. :D
 
Nahoru