WIKI Návrhy pro FoE wiki

Svatej

Legenda
škorpione, nevím sice za koho nebo co mě máš, ale já mám v chromu 100% nastaveno standardně. Tady je problém v rozlišení obrazovky/monitoru. Předpokládám že nehraješ na "typickém" ntb rozlišení 16*9, (1 366 × 768 ) jinak bys to viděl stejně jako já.;)
 

DeletedUser14107

Host
Lorde, rád bych se ti omluvil. To jsem nevěděl, že máš "typický" ntb s rozlišením 16:9.
A v chromu máš velikost stránky standardně nastavenou na 100%? Hm ... a nižší hodnota tam nastavit nejde? Třeba 90%? No, tak to je opravdu problém. :(

PS: Ale nemysli si, že bych proti tobě něco měl. Tvé ostatní nápady jsou dobré. :)
 

Svatej

Legenda
Zato já tě začínám mít plné zuby celkem.;)
Ne, nehodlám si na každé stránce kterou navštívím extra nastavovat velikost. Pokud to děláš, tak tě lituju, třeba si vyklikej díru do hlavy jestly chceš. :D
Ono nastavit to tak, aby se stránka přizpůsobila obrazovce snad není takový problém, jaký asi vidíš.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13611

Host
Jedná se o klasickou chybu responzivního webu, to se stává, když použiješ nějakou univerzální šablonu na kterou narveš natvrdo svoje textury, nebo se tam snažíš nadefinovat pevně rozměry nějakého prvku atp. Tady jsem to nebádal, ale rozhodně není problém nastavit změnu velikosti podle velikosti displaye (o tom taky ta responze je).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Nejlip asi teda udělat pohyblivou obrazovku to není tady pro nikoho problém jak to čtu.. škoda ze ji nekdo už neudelal

Privítala by som možnosť priameho odkazu - linku, v správach na hre. Teraz, keď pošlem niektorému hráčovi odkaz na riešenie jeho problému, alebo odpoveď na jeho otázku, označí mi odkaz za spam.
Přímý link uz je přímo viditelny
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14805

Host
Já snad píšu sem správně.Chtěl bych jen napsat jeden nápad,který bych velice ocenil a možná i další.Máme Cech s názvem valakas což je velký rudý a jednohlavý drak.Ale nemáme vhodny emblém nebo li obrázek pro Cech.Tak bud by se rozšíříl výběr emblémů neboli krestů a nebo kdyby hráči si mohli vytvářet sami kresty,ale jen znát formát a velikost :) děkuji předem za odpověd.
 

DeletedUser12887

Host
Mohl by někdo zasílat informace o tom co bylo vylepšeno?
Já to vždycky nestíhám sledovat a základ všeho jsou schopni a konstruktivní hráči.
Každou chvíli se mi objeví nějaký políčko kup si to ci ono, ale kdo přímo zadal něco nového nevidím a třeba bych si taky taky řekl. Hele zaslouží si honorář
 

Dan 77

Veterán
Souhlas, někdy je docela těžké na to přijít a nebýt po přečtení mimo.
Hádám, že návrh se týká seznamu o vylepšování Wiki - důvod - podpůrný argument.
 

DeletedUser15403

Host
ahoj, mám jeden námět k vylepšení
Ocenil bych, a určitě i ostatní hráči, kdyby šlo nastavit odesílání upozornění u každého vlákna zpráv zvlášť ;)
Maty
 

Dan 77

Veterán
Souhlas. Ale píšeš to na špatné místo, otevři sekci Nápady a tam založ nové téma. Jde o návrh pro hru jako takovou, ne pro její Wiki.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Tak tu mám zpětný nápad který už byl ale při poslední aktualizaci wiki zmizel... Předpokládám že se to takto upravilo když se tam vložili budovy z nové éry Marsu
Vrátil bych sloupec k budovám kolik zboží (mince,...) vyrábí na POLE! A co tam dělá výrova za 5 minut, když je všude výroba za 1hodnu?!
upload_2019-6-7_18-49-59.png
 

DeletedUser17474

Host
Hraval jsem hru IKARIAM a byla tam jedna vychytavka ze kdyz jsem si roklikl naš klan tak se objevil seznam hracu a u hrace ktery byl pripojen ke hre svitila takova zarovicka a kdyz byl odpojen tak byla zhasla . Bylo by to skvely v tehle hre mit moznost videt jestli je hrac online nebo ne ,takhle clovek nekomu napise a nevi kdy mu prijde odpoved
 

sir mcbacon

Komentátor
Zdravím, mám dva návrhy.
1. U velkolepých budov se zobrazují informace pouze do úrovně 80. Uvítal bych, kdyby se ukazovaly tyto informace až do úrovně třeba 200, nebo výš. Hráči na vyšší úrovni by si tak mohli zjistit, kolik dostanou bodů do žebříčku, anjestli se jim vyplatí odměna na dalším lvl za investované body. Vím, tyto poznatky můžou hráči sdílet mezi sebou, ale vždy se najde někdo, kdo má prostě nejvyšší lvl nějaké vb na serveru.

2. U článku k cvc bych podrobněji popsal, co je to obleh, a např. Jak se vyhodnocuje počet surovin k zaplacení za obleh. Nenašel jsem zde ani to, že jde obleh shodit. To by mohl být problém pro hráče, kteří hrajou v cechu jako jediní cvc, tím pádem by jim to neměl kdo jiný z cechu vysvětlit a oni by potom mohli být snadno překvapeni, že jim najednou obleh mizí.
Jinak si českou foe wiki moc chválím
 
Nahoru