Názory na kulturní osadu Mughalské říše

Tomas 0482

Psavec
Vlákno v oznámeních není připnuté nahoře a musí se sjet dolů. Ne, že by to extra vadilo, ale hůře se hledá, když je na konci stránky.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Upřímě mi to přijde dost meh. Ale chápu že pokud chce inno nalákat hráče i z jiných než západních zemí, tak jim musí něco nabídnout. Takže tuhle osadu chápu spíš jako marketing pro asijský státy.
 

Acodeti

Komentátor
Ale chápu že pokud chce inno nalákat hráče i z jiných než západních zemí, tak jim musí něco nabídnout. Takže tuhle osadu chápu spíš jako marketing pro asijský státy.

Mně se zrovna toto téma líbí, jelikož o této říši nic nevím a rozhodně to splňuje počáteční deklarace při zavádění kulturních osad, že je smyslem seznámit nás s tím méně známým (samozřejmě nejhlavnějším cílem je nás připoutat ke hře a vydělávat peníze za diamanty u těch hráčů, kteří jsou netrpěliví). Proto pro mne zklamáním byla jak japonská osada (každý rok máme na jaře něco japonského - třešňová zahrada, pagoda), tak i aztécká osada (každý týden ji máme v expedici). Vlastně hlavní řada (doba bronzová, železná, všechny středověky, kolonialismus, průmyslová doba) se týka v podstatě jen evropské civilizace (resp. později euroamerické) a tuto řadu musejí hrát i hráči z Afriky a Dálného východu (pojem "Dálný východ" je vlastně také eurocentrický).
Protože to je však téma, o kterém u nás vědí jen nemnozí, už teď se bojím, jak to bude přeloženo do češtiny, že tam bude opět spousta kiksů, protože překladatel si prostě nebude zjišťovat, o čem že to vlastně překládá a když něco nenajde na první obrazovce Googlu, tak tam prostě nechá anglické transkripce atp.
 

Svatej

Legenda
Já si myslim že jsi o téhle konkrétní kultuře dost možná slyšel. Respektive viděl. ;)
Fotku Tádž Mahálu jsi už někdy viděl ne? ;) Mughálská architektura.
Ostatně, k téhle konkrétní kultuře už jsme měli event a celé 2 sady budov.
 

d arvit

Odborník
já doufám že jí přidaji nejdřív na podzim, at máme čas si užít (rozuměj- dodělat) ty starší...
 

dudasek

Znalec
není ambasáda 6*9 trochu moc?mám rozjeté aztéky a tam je 5*5...no uvidíme:eek: odměnách ani zrnko informací,takže jestli to bude zas bonus kladiv,zlata a defenzivní bonus s nějakou rozlohou 6*7,tak se nezúčastním..
 

Tomas 0482

Psavec
Osada vypadá zajímavě a doufám, že bude zajímavá i hlavní budova a její odměny, jen by to chtělo nějakou větší změnu v konceptu celé osady. První tři osady jsem dojel celé a jel i něco navíc, ale u aztéků mě to přestalo bavit tak moc, že jsem udělal první tři aztéky na bronzovou nebo žádnou truhlu a už 3 měsíce žádnou osadu nezapnul. Uvidím, jak dopadne tahle osada.
 

Kesik2

Nováček
No ja jsem docela nastvany, ze to uplne nejdulezitejsi a sice, co bude jako odmena, tady neni. Vsechny ty plky kolem mi jsou celkem ukradeny, na hru nemaji vliv. Knizku si mohu precist jindy a jinde. Tedy cely clanek o nicem. Ani nenapsali, kdy. Tedy misto clanku stacilo info: bude nova osada (asi brzy).

Slo to ale napsat jako jeden radek k updatum a neotravovat timhle linkem
 

traktorista

Odborník
Já to naopak vítám. To že má hlavní budova velké rozměry znamená jediné - bude patrně hodně našlápnutá (protože jinak si to do města nikdo neplácne a tím pádem se nebude obtěžovat s hraním). Jsem příjemně naladěn a uvidíme s čím kucí přijdou.
 

dudasek

Znalec
mám hotové skoro vše-jedu pro poslední sadu chrámu aztéky a pak na ně asi kašlu...vždycky zlatá s minimem dia(to třeba nečekat na stavbu 1h,ale zaplatit a jít spát...) a až poslední etapa byla jen stříbrná....ale nevědět ,co můžu získat za novou osadu je celkem matoucí..ví někdo z Bety?tam už to museli dát,což?!pochlubte se!

jinak na zisk zlaté se mi nejvíc daří EGYPT-a to na zlato i bez diamantů..stačí si hlídat cesty a boje řešit převážně lučišníky...díky za radu i když už si asi nevzpomenu komu :)) a taky za bonusové dokončení zatím solí nejvíc FP:60!
 

Dan 77

Veterán
Já to naopak vítám. To že má hlavní budova velké rozměry znamená jediné - bude patrně hodně našlápnutá (protože jinak si to do města nikdo neplácne a tím pádem se nebude obtěžovat s hraním). Jsem příjemně naladěn a uvidíme s čím kucí přijdou.
Tou hlavní budovou se myslí ambasáda v osadě.
není ambasáda 6*9 trochu moc?mám rozjeté aztéky a tam je 5*5...no uvidíme:eek: odměnách ani zrnko informací,takže jestli to bude zas bonus kladiv,zlata a defenzivní bonus s nějakou rozlohou 6*7,tak se nezúčastním..
V Egyptě je taky veliká ambasáda a ničemu to nevadilo, zase je větší základní plocha ke stavění od začátku a potom se tam rozšiřuje dlouho za levno.
 
Nahoru