Nabízíme členství v cechu

DeletedUser

Host
Přeji všem hezký den a chtěl bych všem hráčům dát možnost přidat se do našeho cechu Romanum Imperium. Máme zatím 17 členů a jsme 16. v globálním žebříčku. Náš problém ale je že členové nejsou v cechu moc aktivní a hlavně se neúčastní fóra. Proto hledáme nějaké hráče kteří toto změní a budou i pro cech aktivní. Pokud by měl někdo zájem pište buď do tohoto článku a nebo ve hře hráčům Rammmann, driftking1 nebo Kurgan. Na vašem levelu nezáleží. Je podstatné aby jste byly aktivní a zapojovali se na forku :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zdar,rád se k Vám přidám.

Zatím doba Brozová/Železná
Mezi sousedy 1.místo
Postavení v PvP 1.místo
S pozdravem Simonius :)
 

DeletedUser

Host
Poslal jsem ti nabídku a až přijmeš, tak jdi prosím na cechovní forum a napiš o sobě něco do rubriky vítáme vás :) A další můžou psát, pokud je zájem ;)
 

DeletedUser411

Host
Zdravím,

rád se přidám do cechu.

Doba železná/raný středověk, Mezi sousedy 1. místo, PvP 2x 1. místo v době bronz 1x 1. místo v době železné.

Aktivita během volna.
 

DeletedUser

Host
Ahojky tady Pracantka.
Jsem holka pracovitá a ráda bych se přidala k bezva lidičkám kteří nezkazí srandu a dobrou hru. Podle svých možností se budu snažit být aktivní a ráda se seznámím s novými spolubojovníky.
 

DeletedUser2775

Host
Ahoj, nabíráte stále do cechu? Mám zájem. Jsem aktivní zatím denně, sem tam někam odjedu (prázdniny) jinak na netu jsem ale skoro pořád.
Jestli ještě nabíráte, nick: Sayhaya

Díky
 
Nahoru