nahazování PC

DeletedUser16861

Host
zdar a sílu se mnou
tak ještě jednou

jedá se o nahazování FB

1) co se týče mobilů nahodí 500 bodů naráz to jest cca 3s
jednou jsem to zkoušel sice jsem nedošel na to jak hodit přesně ale fungovalo to rychle

nyní k mojemu problému:
hraju na PC a dřív jsem nahazoval velkolepky cca 3500 bylo to tam celkem srovnatelně s mobilem i když jsem házel po 10
každejch 10 bodů trvalo pár milisekund
předtím to nebejvalo pak jsem sy myslel že to opravilo a bylo to tak což bylo dobré a nyní zas to není

když dejme tomu nahazuju z PC 3500 trvá to dejme tomu na 10 bodů 1s = 350s = 5 minut :D:D:D:D to je snad sranda ne !!!!!!!!!!!!!! ono ve finále asi 3-4 minuty podle toho jestli někdo háže taky ale i tak to je snad trochu směšné ne !!!!!!!!!!!

já osobně to mám za závadu a chci aby to bylo normálně rychlé ne že to tam budu házet 3 minuty pak se podívá mobilář a počká si a pak to tam napere celé a skočí mě :D:D:D:D:D

z odpuštěním takovou hru si hrajte sami :))))))) (myslím tím ty exoty v dojču) vím že česká podpora s tím asi moc neudělá :)))))

ale dle mě je to nesmysl a já takovou hru odmítám hrát !!!!!!!!!!!!
nebo možná nebudu nikomu nic nahazovat nikdo nebude nahazovat mě, a stejně tu hru vymyžu a bude


takže jim tam písněte at to laskavě spraví
 

Svatej

Legenda
Řešilo se na více místech. Zakládáním duplicitního vlákna vyřešení problému nepřineseš, spíš jen rozkouskuješ podporu kterou by mohl sesbírat jedinný návrh na toto téma.
BTW: Tenhle nápad se objevuje už pěkně dlouho asi na všech jazykovejch mutacích. Zaručuju ti že minimálně 2x už se do Deutchland dostal, to že s tím nic nedělají i když o problému vědí by ti mělo napovědět. ;)
P.S.:
ale dle mě je to nesmysl a já takovou hru odmítám hrát !!!!!!!!!!!!
nebo možná nebudu nikomu nic nahazovat nikdo nebude nahazovat mě, a stejně tu hru vymyžu a bude
-když to odmítáš tak nehraj. ;)
-nebo možná nikomu nic nenahazuj a nenech si nahazovat, tvůj boj. ;)
-a stejně vymažeš cache a cookies hry... gratuluju, tím jenom pomůžeš nepatrně zrychlit tvůj prohlížeč. Měl bys to dělat pravidelně a nejen s FoE. ;)
 

Mrtvejmagor

Veterán
ale ale proč se tak rozčilovat, určitě máš mobil u PC tak to otevři na tom mobilu a rychle si to tam nahoď. Sice to zabere asi taky těch pět minut ale pak máš ten pocit že si to tam nahodil rychle :D:D
 
Nahoru